Primorski pokalni teki 2010 - Pohodniki |
Pohodi: | |
1. pohod - 15. Vipavski tek, Vipava, 27.3.2010 2. pohod - 10. tek za pokal Kolektor-Liv, Senožeče, 11.4.2010 3. pohod - 9. Bovški tek, Bovec, 25.4.2010 4. pohod - Majski tek, Ajdovščina, 8.5.2010 5. pohod - 39.Tek prijateljstva, Hotedršica, 22.5.2010 6. pohod - 26. Petelinjski tek, Petelinje, 29.5.2010 7. pohod - 12. Kneški tek, Mašun, 5.6.2010 8. pohod - 8. Dobravski tek Pohod, Dobravlje, 27.6.2010 9. pohod - 9. Tek na Tabor, Sežana, 28.8.2010 10. pohod - 15.Kraški tek, Povir, 11.9.2010 |
|
Obdelava podatkov: Timing ŠD Poljane | |
|
Število pohodnikov: 72 |
Moški | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
U | Priimek in Ime | Kraj / klub | 1.t. | 2.t. | 3.t. | 4.t. | 5.t. | 6.t. | 7.t. | 8.t. | 9.t. | 10.t. | 11.t. | 12.t. |
2 | Gujinovič Josip | Senovo | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Čopi Ambrož | Žužemberk | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Žaurlan Vili | Vrhnika | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Reščič Igor | Izola | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Mlekuž Branko | Bovec | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Ludvik Dušan | Drskovče | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Česnik Tomaž | Pivka | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Artelj Luka | Šmartno | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Plastanjek Miro | Senožeče | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Prelaz Leon | Senožeče | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Prelaz Anton | Senožeče | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Artelj Martin | Ljubljana | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Fatur Franc | Postojna | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Kenk Janez | Vrhnika | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Vičič Danilo | Pivka | 0 | 0 |
Ženske | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
U | Priimek in Ime | Kraj / klub | 1.t. | 2.t. | 3.t. | 4.t. | 5.t. | 6.t. | 7.t. | 8.t. | 9.t. | 10.t. | 11.t. | 12.t. |
5 | Rodica Ivana | Šmarje pri Sežani | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||
4 |
Česnik Jožefa | Vipava | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||
4 | Ludvik Marija | Drskovče | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||
3 | Pisk Justina | Cerkno | 0 | 0 | 0 | |||||||||
3 | Kratovac Nada | Ljubljana | 0 | 0 | 0 | |||||||||
3 | Otoničar Vlasta | Postojna | 0 | 0 | 0 | |||||||||
3 | Zorman Vilma | Pivka | 0 | 0 | 0 | |||||||||
3 | Milovanovič Gizela | Pivka | 0 | 0 | 0 | |||||||||
2 | Curk Nadja | Bovec | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Čelnar Marija | Petelinje | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Zadel Milena | Nova sušica | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Dašič Nika | Bovec | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Zagožen Jana | Ljubljana | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Rebek Denisa | Bovec | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Kravanja Rosana | Bovec | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Ham Sonja | Ljubljana | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Lamberger Marija | Bovec | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Cencih Marisa | Športina | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Cernoia Maria Teresa | Športina | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Tomasetiqe Rosina | Športina | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Lauretis Danijela | Športina | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Vergan Neta | Ilirska Bistrica | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Lenar Jasna | Nova Gorica | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Žganc Darja | Dobravlje | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Štrancar Stanka | Dobravlje | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Pavšič Valerija | Cerkno | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Kruh Eda | Zagorje | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Černetič Lucija | Ilirska Bistrica | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Požar Marta | 0 | 0 | |||||||||||
2 | Šabec Vilma | Petelinje | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Ban Anica | Lokev | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Slamič Alenka | Pivka | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Bašek Nevenka | Petelinje | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Jaksetič Dragica | TD Bistrc | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Pavlovič Gordana | Senožeče | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Skočič Vlasta | Sežana | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Škibin Ljubislava | Sežana | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Tavčar Anica | Sežana | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Prelaz Karmen | Senožeče | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Kenk Ivana | Vrhnika | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Plestenjak Francka | Vrhnika | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Pisk Ljudmila | 0 | 0 | |||||||||||
2 | Zupančič Majda | Ljubljana | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Artelj Simona | Šmartno | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Čopi Eva | Žužemberk | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Kravanja Irena | Bovec | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Rodica Karolina | Sežana | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Klavora Brigita | Bovec | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Pisk Milica | Cerkno | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Kogoj Mira | Slap ob Idrijci | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Kržišnik Bernarda | ŠD Elktro Ljubljana | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Uršič Milena | 0 | 0 | |||||||||||
2 | Kravanja Martina | Bovec | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Šturm Mira | Tolmin | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Istenič Boža | DLT Filipides | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Magajne Alijana | DLT Filipides | 0 | 0 | ||||||||||
2 | Dolinar Darinka | Nova Gorica | 0 | 0 |