Primorski pokalni teki 2011 - Točkovanje člani |
Tekme: | |
1. tekma - 20.Tek po Panovcu, Nova Gorica, 27.2.2011 2. tekma - 33. Mali posoški maraton, Gorica, 6.3.2011 3. tekma - 16. Vipavski tek, Vipava, 2.4.2011 4. tekma - 11. Tek za pokal Kolektor Liv, Senožeče, 10.4.2011 5. tekma - Tek po ulicah Postojne 2011, Postojna, 17.4.2011 6. tekma - 10. Bovški tek, Bovec, 1.5.2011 7. tekma - Majski tek 2011, Ajdovščina, 14.5.2011 8. tekma - 40. Tek prijateljstva, Hotedršica, 21.5.2011 9. tekma - 27. Petelinjski tek, Petelinje, 28.5.2011 10. tekma - 13. Kneški tek, Gozdna pristava Mašun, 4.6.2011 11. tekma - Regijsko prvenstvo 5000 m na atletski stezi, Nova Gorica, 18.6.2011 12. tekma - 4. Bistrški tek, Črne njive, 25.6.2011 13. tekma - 9. Dobravski tek, Dobravlje, 26.6.2011 14. tekma - 10. Tek na Tabor, Sežana, 27.8.2011 15. tekma - 16. Kraški tek, Povir, 10.9.2011 16. tekma - 33. Kraški mali maraton, Nabrežina, 2.10.2011 |
|
Število tekem, ki štejejo za pokal: 9 | |
Obdelava podatkov: Timing ŠD Poljane |
Število prijavljenih: 193 |
Razvrstitev - absolutno |
Moški | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
m. abs. | Točke | U | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | 1.t. | 2.t. | 3.t. | 4.t. | 5.t. | 6.t. | 7.t. | 8.t. | 9.t. | 10.t. | 11.t. | 12.t. | 13.t. | 14.t. | 15.t. | 16.t. |
1 | 355 | 11 | Šemrov Jernej | 1993 | AD Kladivar Celje | 40 | 35 | 0 | 35 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | |||||
2 | 305 | 11 | Smolnikar Aljoša | 1977 | Tekaški forum | 31 | 0 | 31 | 40 | 35 | 35 | 35 | 35 | 28 | 35 | 0 | |||||
3 | 265 | 10 | Ipavec Kristjan | 1979 | ŠD Nanos Podnanos | 25 | 0 | 26 | 28 | 40 | 31 | 31 | 28 | 28 | 28 | ||||||
4 | 261 | 12 | Kokot Aleš | 1979 | Šempeter pri Gorici | 21 | 0 | 28 | 24 | 35 | 24 | 31 | 26 | 31 | 31 | 31 | 0 | ||||
5 | 227 | 12 | Albreht Borut | 1992 | AD Kladivar Celje | 24 | 0 | 23 | 0 | 35 | 23 | 20 | 26 | 23 | 26 | 24 | 23 | ||||
6 | 216 | 11 | Kutin Andrej | 1969 | ŠD Boka | 12 | 20 | 21 | 25 | 25 | 23 | 25 | 24 | 25 | 23 | 25 | |||||
7 | 205 | 11 | Štor Aleš | 1971 | Ajdovščina | 14 | 0 | 18 | 20 | 26 | 24 | 22 | 23 | 21 | 25 | 26 | |||||
8 | 196 | 11 | Torkar Klavdij | 1960 | ŠD Nanos Podnanos | 8 | 0 | 21 | 19 | 23 | 22 | 21 | 19 | 25 | 22 | 24 | |||||
9 | 191 | 7 | Poljanšek Matej | 1971 | Mat-Boy Inštalacije | 20 | 24 | 25 | 40 | 31 | 28 | 23 | |||||||||
10 | 182 | 10 | Petrovčič Robert | 1958 | AK Pivka | 18 | 0 | 19 | 22 | 20 | 24 | 25 | 24 | 13 | 17 | ||||||
11 | 181 | 13 | Zrimšek Robert | 1961 | ŠD Hitre noge Senožeče | 5 | 0 | 17 | 1 | 21 | 19 | 22 | 22 | 19 | 18 | 22 | 21 | 0 | |||
12 | 176 | 11 | Peklaj Žiga | 1995 | AD Kladivar Celje | 1 | 14 | 0 | 20 | 18 | 21 | 21 | 17 | 20 | 23 | 22 | |||||
13 | 165 | 7 | Malavašič Borut | 1972 | Etiketa Žiri | 22 | 0 | 28 | 26 | 26 | 28 | 35 | |||||||||
14 | 163 | 12 | Krvina Srečko | 1979 | ŠKD Vrh | 3 | 15 | 15 | 19 | 16 | 17 | 18 | 19 | 22 | 16 | 21 | 10 | ||||
15 | 159 | 12 | Kralj Stanislav | 1970 | Matick | 9 | 6 | 10 | 17 | 16 | 16 | 17 | 24 | 18 | 11 | 20 | 20 | ||||
16 | 146 | 12 | Nardin Jadran | 1955 | DLT Filiides | 4 | 0 | 15 | 14 | 14 | 15 | 18 | 17 | 19 | 18 | 16 | 0 | ||||
17 | 134 | 5 | Ferjančič Tomaž | 1972 | ŠD Nanos Podnanos | 0 | 40 | 31 | 28 | 35 | |||||||||||
18 | 130 | 8 | Curk Mitja | 1977 | Budanje | 13 | 0 | 23 | 0 | 31 | 18 | 25 | 20 | ||||||||
19 | 126 | 16 | Mikuž Robi | 1976 | ŠD Hotedršica | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 16 | 11 | 15 | 13 | 10 | 19 | 14 | 13 | 8 | 15 | 0 |
20 | 118 | 9 | Gerbec Anton | 1965 | Stari trg pri Ložu | 1 | 9 | 8 | 14 | 15 | 20 | 15 | 17 | 19 | |||||||
21 | 115 | 14 | Tavčar Cveto | 1952 | ŠD Tabor Žiri | 1 | 0 | 14 | 4 | 22 | 9 | 8 | 7 | 13 | 11 | 10 | 9 | 19 | 0 | ||
22 | 110 | 11 | Šinigoj Damijan | 1964 | ŠD Nanos Podnanos | 0 | 12 | 5 | 0 | 15 | 10 | 10 | 16 | 13 | 12 | 17 | |||||
23 | 106 | 10 | Vrečar Branko | 1966 | TK Šmarnogorska naveza | 1 | 10 | 8 | 12 | 11 | 12 | 12 | 18 | 12 | 11 | ||||||
23 | 106 | 10 | Ličen Walter | 1967 | ŠD Kraški tekači Sežana | 1 | 13 | 13 | 10 | 12 | 4 | 14 | 15 | 15 | 10 | ||||||
25 | 97 | 5 | Levec Janez | 1973 | Stari trg | 15 | 19 | 20 | 20 | 23 | |||||||||||
26 | 96 | 6 | Železnikar Matej | 1980 | DLT Filipides | 19 | 0 | 28 | 25 | 24 | 0 | ||||||||||
27 | 88 | 6 | Robič Andrej | 1976 | ŠD Kranjska Gora | 23 | 0 | 25 | 16 | 24 | 0 | ||||||||||
28 | 85 | 15 | Rodica Stojan | 1965 | ŠD Kraški tekači Sežana | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 18 | 6 | 7 | 9 | 5 | 16 | 10 | 8 | 6 | 0 | |
29 | 71 | 8 | Trampuš Jan | 1977 | ŠD Kraški tekači Sežana | 0 | 4 | 13 | 11 | 11 | 14 | 18 | 0 | ||||||||
30 | 69 | 9 | Zupan Stanko | 1977 | Vitezi dobrega teka | 2 | 0 | 1 | 12 | 0 | 21 | 17 | 16 | 0 | |||||||
31 | 66 | 2 | Torkar Tine | 1990 | ŠD Nanos Podnanos | 35 | 31 | ||||||||||||||
32 | 63 | 10 | Skok Rajko | 1968 | ŠD Kraški tekači Sežana | 0 | 1 | 1 | 9 | 8 | 9 | 9 | 12 | 14 | 0 | ||||||
33 | 61 | 4 | Janjatovič Mirko | 1971 | KGT Papež Kamnik | 26 | 0 | 35 | 0 | ||||||||||||
34 | 59 | 11 | Savič Miro | 1960 | Acroni Team | 1 | 0 | 7 | 3 | 14 | 5 | 2 | 6 | 6 | 15 | 0 | |||||
34 | 59 | 3 | Vogrič Miro | 1958 | DLT Filipides | 28 | 31 | 0 | |||||||||||||
36 | 55 | 3 | Kuhar Goran | 1974 | Vitezi dobrega teka | 16 | 18 | 21 | |||||||||||||
37 | 54 | 2 | Guzelj Denis | 1975 | Kranj | 28 | 26 | ||||||||||||||
38 | 49 | 4 | Panič Andrej | 1971 | ŠD Hitre noge Senožeče | 11 | 17 | 0 | 21 | ||||||||||||
39 | 48 | 2 | Puš Sebastjan | 1980 | Matick | 22 | 26 | ||||||||||||||
40 | 44 | 11 | Gornik Jure | 1951 | TKD Sovica | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 14 | 4 | 5 | 13 | |||||
40 | 44 | 12 | Šulin Zvonko | 1953 | ŠD Boka | 1 | 1 | 1 | 12 | 3 | 1 | 1 | 6 | 8 | 3 | 3 | 7 | ||||
42 | 43 | 3 | Kavs Miran | 1957 | ŠD Kraški tekači Sežana | 17 | 0 | 26 | |||||||||||||
43 | 40 | 1 | Jereb Urban | 1993 | ŠD Tabor Žiri | 40 | |||||||||||||||
44 | 37 | 10 | Žgavc Robert | 1982 | Budanje Frnaža | 1 | 1 | 1 | 6 | 1 | 1 | 12 | 6 | 2 | 7 | ||||||
45 | 35 | 12 | Mraz Borut | 1973 | AK Pivka | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 13 | 9 | 4 | 1 | 0 | ||||
46 | 34 | 4 | Peček Boris | 1973 | Tekaški forum | 0 | 1 | 11 | 22 | ||||||||||||
46 | 34 | 6 | Čufer Damijan | 1967 | TD Burja Vipava | 1 | 1 | 1 | 5 | 14 | 12 | ||||||||||
48 | 30 | 14 | Doganoc Milan | 1947 | Pantera Logatec | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 10 | 5 | 1 | 9 | 0 | ||
48 | 30 | 4 | Sokol Ivan | 1968 | TD Burja Vipava | 1 | 9 | 13 | 7 | ||||||||||||
50 | 26 | 3 | Skok Benjamin | 1974 | ŠD Kraški tekači Sežana | 0 | 26 | 0 | |||||||||||||
51 | 23 | 3 | Stevanović Rajko | 1952 | Acroni Team | 5 | 1 | 17 | |||||||||||||
51 | 23 | 12 | Gabrijelčič Matej | 1978 | ŠD Nanos Podnanos | 1 | 0 | 1 | 1 | 7 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 8 | ||||
53 | 22 | 2 | Kirm Jože | 1965 | Tržiške strele | 6 | 16 | ||||||||||||||
54 | 21 | 5 | Lekše Toni | 1960 | TSD Cerknica | 1 | 1 | 1 | 11 | 7 | |||||||||||
54 | 21 | 5 | Nardin Tomaž | 1980 | DLT Filipides | 1 | 8 | 3 | 8 | 1 | |||||||||||
54 | 21 | 3 | Kogoj Milan | 1943 | ŠD Šentviška Gora | 1 | 9 | 11 | |||||||||||||
57 | 19 | 4 | Valant Frenk | 1958 | Živa voda | 1 | 11 | 7 | 0 | ||||||||||||
58 | 18 | 6 | Kovačič Gregor | 1976 | TD Bistrc | 1 | 0 | 1 | 11 | 2 | 3 | ||||||||||
59 | 17 | 14 | Gunjač Vladimir | 1950 | Tekaški forum | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||
60 | 16 | 1 | Čufer Stanko | 1957 | Dobravlje | 16 | |||||||||||||||
60 | 16 | 5 | Plahuta Lučano | 1959 | DLT Filipides | 1 | 10 | 4 | 1 | 0 | |||||||||||
62 | 15 | 10 | Belec Zvonko | 1960 | ŠD Kraški tekači Sežana | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 7 | 1 | 1 | ||||||
62 | 15 | 10 | Stanjko Henrik | 1960 | Tekaški forum | 1 | 0 | 1 | 1 | 8 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | ||||||
64 | 14 | 10 | Otoničar Janez | 1948 | KK Postojna | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 1 | 1 | ||||||
65 | 13 | 1 | Češnovar Miha | 1972 | Ljubljana | 13 | |||||||||||||||
65 | 13 | 13 | Španič Veselko | 1955 | ŠD Hitre noge Senožeče | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 | 3 | 0 | |||
67 | 12 | 2 | Fornazarič Kristian | 1973 | Vogersko | 5 | 7 | ||||||||||||||
67 | 12 | 7 | Šiškovič Franko | 1968 | ŠD Kraški tekači Sežana | 1 | 1 | 1 | 5 | 2 | 1 | 1 | |||||||||
67 | 12 | 4 | Bovcon Dean | 1971 | DLT Filipides | 1 | 1 | 4 | 6 | ||||||||||||
67 | 12 | 10 | Pečar Boris | 1978 | ŠD Kraški tekači Sežana | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 6 | 0 | ||||||
71 | 11 | 12 | Rebula Simon | 1987 | ŠD Kraški tekači Sežana | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | ||||
72 | 10 | 1 | Lunder Borut | 1969 | Aluboma | 10 | |||||||||||||||
72 | 10 | 7 | Savić Vladimir | 1943 | AK Pivka | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 | |||||||||
74 | 9 | 11 | Milašinovič Zoran | 1962 | AK Pivka | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | |||||
74 | 9 | 2 | Godina Andrej | 1967 | ŠD Brinj Povir | 5 | 4 | ||||||||||||||
74 | 9 | 11 | Merkužič Danilo | 1955 | ŠKD Modrin | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | |||||
74 | 9 | 13 | Ivančič Fabio | 1933 | Obala | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | |||
74 | 9 | 10 | Lipušček Lucijan | 1940 | Idrija | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||
74 | 9 | 11 | Škrlj Franc | 1952 | ŠD Hitre noge Senožeče | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | |||||
74 | 9 | 10 | Doljak Edvard | 1952 | Marathon Novo mesto | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||
74 | 9 | 10 | Fabjan Gregor | 1979 | ŠD Hitre noge Senožeče | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | ||||||
74 | 9 | 5 | Faganelj Božo | 1964 | DLT Filipides | 1 | 1 | 5 | 1 | 1 | |||||||||||
74 | 9 | 10 | Jovanovič Milovan | 1955 | ŠD Hitre noge Senožeče | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||
74 | 9 | 13 | Lazar Albert | 1937 | DLT Filipides | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | |||
74 | 9 | 6 | Štritof Radko | 1961 | Škofja Loka | 1 | 1 | 1 | 4 | 1 | 1 | ||||||||||
86 | 8 | 10 | Škrlj Dušan | 1959 | ŠD Hitre noge Senožeče | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | ||||||
86 | 8 | 2 | Pisk Boštjan | 1976 | DOP Jazne | 1 | 7 | ||||||||||||||
86 | 8 | 8 | Pavšič Danilo | 1956 | TD Rake Idrija | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | ||||||||
86 | 8 | 1 | Ličen Benedikt | 1968 | Bosopoet | 8 | |||||||||||||||
86 | 8 | 8 | Škrajnar Branko | 1946 | PD RTV Ljubljana | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||
86 | 8 | 3 | Lešnik Štefan | 1951 | ŠD Zadvor | 1 | 1 | 6 | |||||||||||||
92 | 7 | 1 | Abram Marko | 1970 | ŠD Eles | 7 | |||||||||||||||
92 | 7 | 3 | Vidrih Jurij | 1977 | ŠD Nanos Podnanos | 0 | 1 | 6 | |||||||||||||
92 | 7 | 7 | Frim Vili | 1953 | Cerknica | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | |||||||||
95 | 6 | 5 | Požar Bojan | 1963 | ŠD Hitre noge Senožeče | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | |||||||||||
95 | 6 | 8 | Grča Rajko | 1958 | ŠD Kraški tekači Sežana | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | ||||||||
95 | 6 | 7 | Tomažič Jožef | 1957 | Živa voda | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | |||||||||
98 | 5 | 3 | Kragelj Bogdan | 1948 | Šempeter | 1 | 1 | 3 | |||||||||||||
98 | 5 | 7 | Hrovatin Darko | 1957 | TD Burja Vipava | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | |||||||||
100 | 4 | 4 | Kosič Gregor | 1973 | TD Bistrc | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||
100 | 4 | 5 | Čermelj Viktor | 1957 | DLT Filipides | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||
100 | 4 | 4 | Dolinar Roman | 1949 | Nova Gorica | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||
100 | 4 | 5 | Pirc Jernej | 1987 | Prfarski tekači | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | |||||||||||
104 | 3 | 4 | Prelaz Andrej | 1978 | ŠD Hitre noge Senožeče | 1 | 1 | 1 | 0 | ||||||||||||
104 | 3 | 3 | Bajt Matjaž | 1989 | Prfarski tekači | 1 | 1 | 1 | |||||||||||||
104 | 3 | 5 | Kete Ivo | 1957 | PGT | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | |||||||||||
104 | 3 | 3 | Žgur Matej | 1978 | ŠD Nanos Podnanos | 1 | 1 | 1 | |||||||||||||
104 | 3 | 3 | Bambič Branko | 1960 | Martin Krpan | 1 | 1 | 1 | |||||||||||||
104 | 3 | 3 | Jurkovič Josip | 1940 | AK maraton Kastan | 1 | 1 | 1 | |||||||||||||
110 | 2 | 2 | Orel Mitja | 1981 | ŠD Kraški tekači Sežana | 1 | 1 | ||||||||||||||
110 | 2 | 4 | Mlekuž Gorazd | 1957 | DLT Filipides | 1 | 0 | 1 | 0 | ||||||||||||
110 | 2 | 2 | Štok Peter | 1943 | ŠD Brinj Povir | 1 | 1 | ||||||||||||||
110 | 2 | 2 | Beguš Viktor | 1949 | AK Pivka | 1 | 1 | ||||||||||||||
110 | 2 | 2 | Pergovnik Ivan | 1955 | Logatec | 1 | 1 | ||||||||||||||
110 | 2 | 3 | Nemanič Silvo | 1959 | ŠD Kraški tekači Sežana | 0 | 1 | 1 | |||||||||||||
110 | 2 | 3 | Sluga Vasja | 1983 | AK Pivka | 1 | 1 | 0 | |||||||||||||
117 | 1 | 1 | Arnolj Miloš | 1958 | Avtoličarstvo Arnolj | 1 | |||||||||||||||
117 | 1 | 1 | Novak Alojzij | 1945 | TŠD Kostel | 1 | |||||||||||||||
117 | 1 | 1 | Lovriha Mirko | 1968 | DTP Trebnje | 1 | |||||||||||||||
117 | 1 | 1 | Žagar Matej | 1979 | Nanos Podnanos | 1 | |||||||||||||||
117 | 1 | 1 | Pudgar Danilo | 1952 | TD Burja Vipava | 1 | |||||||||||||||
117 | 1 | 1 | Adžemovič Muharem | 1962 | Klub Polet | 1 | |||||||||||||||
117 | 1 | 1 | Slokar Klavdij | 1964 | DLT Filipides | 1 | |||||||||||||||
117 | 1 | 2 | Žnidaršič Zvone | 1961 | Tekaški forum | 1 | 0 | ||||||||||||||
117 | 1 | 1 | Ljubič Branko | 1948 | ŠD Hitre noge Senožeče | 1 | |||||||||||||||
117 | 1 | 1 | Ambrožič Kristjan | 1987 | ŠD Nanos Podnanos | 1 | |||||||||||||||
117 | 1 | 1 | Marc Peter | 1945 | DLT Filipides | 1 | |||||||||||||||
117 | 1 | 1 | Lavriha Mirko | 1968 | OTP Trebnje | 1 | |||||||||||||||
117 | 1 | 2 | Uršič Eljo | 1958 | DLT Filipides | 1 | 0 | ||||||||||||||
117 | 1 | 1 | Taler Polde | 1943 | 1 | ||||||||||||||||
117 | 1 | 1 | Savič Uroš | 1983 | AK PIVKA | 1 | |||||||||||||||
117 | 1 | 2 | Mrak Boris | 1949 | ŠD Tminski Migavci | 1 | 0 | ||||||||||||||
133 | 0 | 2 | Paškulin Marko | 1973 | DLT Filipides | 0 | 0 | ||||||||||||||
133 | 0 | 10 | Japelj Venčeslav | 1951 | Primorske novice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||
133 | 0 | 1 | Bunjevac Peter | 1952 | Tekaški forum | 0 | |||||||||||||||
133 | 0 | 1 | Ožanič Matija | 1954 | TŠD Kostel | 0 | |||||||||||||||
133 | 0 | 1 | Gorečan Savo | 1965 | Tekaški forum | 0 | |||||||||||||||
133 | 0 | 1 | Hvala Valter | 1968 | ŠD Nanos Podnanos | 0 | |||||||||||||||
133 | 0 | 2 | Peric Marko | 1976 | DLT Filipides | 0 | 0 | ||||||||||||||
133 | 0 | 4 | Reščič Igor | 1952 | ŠD 3 Šport | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||
133 | 0 | 1 | Maček Stanko | 1970 | Adergas | 0 | |||||||||||||||
133 | 0 | 3 | Koprivc Roman | 1964 | ŠD Kraški tekači Sežana | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||
133 | 0 | 1 | Kosovelj Mitja | 1984 | ATL Brugnera Friulintagli | 0 | |||||||||||||||
133 | 0 | 1 | Mežnaršič Bojan | 1959 | Tekaški forum | 0 | |||||||||||||||
133 | 0 | 2 | Ilijaš Tomi | 1966 | Arctur projektiva | 0 | 0 | ||||||||||||||
133 | 0 | 1 | Lipnik Branko | 1945 | ŠD Nanos Podnanos | 0 | |||||||||||||||
133 | 0 | 2 | Kragelj Ivan | 1950 | ŠD Tminski migavci | 0 | 0 |
Ženske | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
m. abs. | Točke | U | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | 1.t. | 2.t. | 3.t. | 4.t. | 5.t. | 6.t. | 7.t. | 8.t. | 9.t. | 10.t. | 11.t. | 12.t. | 13.t. | 14.t. | 15.t. | 16.t. |
1 | 345 | 13 | Bele Kristina | 1974 | AK Pivka | 35 | 31 | 31 | 35 | 40 | 40 | 40 | 31 | 40 | 40 | 35 | 40 | 0 | |||
2 | 335 | 10 | Lipušček Sergeja | 1966 | Idrija | 28 | 40 | 40 | 40 | 40 | 35 | 35 | 35 | 35 | 35 | ||||||
3 | 309 | 11 | Kotar Ilijaš Jana | 1970 | DLT Filipides | 40 | 0 | 35 | 35 | 31 | 31 | 31 | 31 | 40 | 35 | 0 | |||||
4 | 237 | 10 | Dornik Valda | 1956 | DLT Filipides | 24 | 0 | 25 | 24 | 28 | 28 | 23 | 26 | 31 | 28 | ||||||
5 | 224 | 9 | Bošnjak Zorka | 1977 | ŠD Hotedršica | 25 | 28 | 26 | 26 | 25 | 31 | 28 | 35 | 0 | |||||||
6 | 223 | 15 | Lampe Saša | 1978 | Godovič | 19 | 17 | 20 | 0 | 25 | 23 | 21 | 25 | 24 | 26 | 28 | 26 | 23 | 23 | 0 | |
7 | 216 | 11 | Jejčič Darja | 1974 | TD Burja Vipava | 23 | 0 | 22 | 22 | 24 | 25 | 22 | 25 | 25 | 28 | 0 | |||||
8 | 213 | 12 | Brešan Vilma | 1958 | ŠD DURS | 17 | 0 | 21 | 21 | 24 | 23 | 23 | 25 | 26 | 24 | 26 | 0 | ||||
9 | 208 | 14 | Milič Rada | 1952 | ŠD Kraški tekači Sežana | 21 | 18 | 23 | 23 | 22 | 17 | 22 | 22 | 24 | 25 | 23 | 22 | 24 | 0 | ||
10 | 182 | 9 | Vitežnik Ceciljia | 1994 | ŠD Nanos Podnanos | 12 | 19 | 19 | 22 | 20 | 20 | 21 | 24 | 25 | |||||||
11 | 173 | 10 | Zrimšek Vrečar Andre | 1965 | TK Šmarnogorska naveza | 14 | 14 | 14 | 18 | 19 | 19 | 20 | 23 | 25 | 21 | ||||||
12 | 153 | 10 | Vodopivec Ingrid | 1972 | ŠD Kraški tekači Sežana | 15 | 0 | 15 | 18 | 21 | 20 | 21 | 21 | 22 | 0 | ||||||
13 | 110 | 4 | Lekše Klara | 1998 | Cerknica | 26 | 28 | 28 | 28 | ||||||||||||
14 | 108 | 4 | Bajc Monika | 1995 | ŠD Nanos Podnanos | 23 | 31 | 28 | 26 | ||||||||||||
15 | 106 | 4 | Pivk Irma | 1982 | ŠD Nanos Podnanos | 24 | 26 | 25 | 31 | ||||||||||||
16 | 103 | 9 | Gruntar Irena | 1956 | Tekaški forum | 10 | 0 | 10 | 11 | 17 | 17 | 20 | 18 | 0 | |||||||
17 | 99 | 6 | Nemanič Tea | 1974 | ŠD Kraški tekači Sežana | 9 | 13 | 20 | 19 | 18 | 20 | ||||||||||
18 | 94 | 3 | Radivo Manica | 1974 | Ilirska Bistrica | 31 | 28 | 35 | |||||||||||||
19 | 72 | 4 | Škrlj Anica | 1954 | ŠD Hitre noge Senožeče | 16 | 18 | 19 | 19 | ||||||||||||
20 | 58 | 3 | Mavrič Tina | 1970 | DLT Filipides | 20 | 17 | 21 | |||||||||||||
21 | 50 | 5 | Mlakar Jana | 1975 | Tekaški forum | 11 | 0 | 11 | 12 | 16 | |||||||||||
22 | 49 | 2 | Širca Ivanka | 1955 | AK Pivka | 24 | 25 | ||||||||||||||
22 | 49 | 5 | Verbič Darja | 1952 | ŠD Kraški tekači Sežana | 5 | 9 | 0 | 18 | 17 | |||||||||||
24 | 48 | 2 | Bizjak Maja | 1982 | ŠD 3Šport | 22 | 26 | ||||||||||||||
25 | 43 | 2 | Mljač Maja | 1980 | ŠD 3 Šport | 21 | 22 | ||||||||||||||
26 | 40 | 3 | Artelj Jožica | 1959 | ŠD Hitre noge | 13 | 12 | 15 | |||||||||||||
26 | 40 | 2 | Fortin Aleksandra | 1972 | ŠD Nanos Podnanos | 0 | 40 | ||||||||||||||
28 | 32 | 2 | Poljanšek Brigita | 1964 | Mat-Boy Inštalacije | 16 | 16 | ||||||||||||||
29 | 31 | 1 | Simčič Helena | 1973 | DLT Filipides | 31 | |||||||||||||||
30 | 26 | 1 | Krečič Veronika | 1994 | ŠGV | 26 | |||||||||||||||
30 | 26 | 2 | Tušar Mihaela | 1966 | ŠD Nanos Podnanos | 26 | 0 | ||||||||||||||
30 | 26 | 3 | Dolgan Dragica | 1955 | Divača | 9 | 7 | 10 | |||||||||||||
33 | 24 | 1 | Valenčič Mojca | 1972 | AK Pivka | 24 | |||||||||||||||
34 | 20 | 1 | Sardoč Jerica | 1979 | ŠD Nanos Podnanos | 20 | |||||||||||||||
34 | 20 | 1 | Godina Adrijana | 1966 | ŠD Brinj Povir | 20 | |||||||||||||||
36 | 18 | 1 | Leskovar Sonja | 1971 | Vitezi dobrega teka | 18 | |||||||||||||||
37 | 16 | 1 | Merlak Nada | 1950 | ŠD Hotedršica | 16 | |||||||||||||||
38 | 15 | 2 | Čufer Valentina | 1966 | Vipava | 15 | 0 | ||||||||||||||
39 | 14 | 1 | Braniselj Erika | 1951 | ŠD Hitre noge Senožeče | 14 | |||||||||||||||
40 | 13 | 2 | Žgavc Nevenka | 1963 | Ajdovščina | 0 | 13 | ||||||||||||||
41 | 8 | 1 | Božič Pudgar Sonja | 1954 | TD Burja Vipava | 8 | |||||||||||||||
42 | 6 | 1 | Nemanič Tina | 1981 | ŠD Kraški tekači Sežana | 6 | |||||||||||||||
43 | 0 | 1 | Kofol Jolanda | 1960 | ŠD Tminski Migavci | 0 | |||||||||||||||
43 | 0 | 1 | Krkoč Lucija | 1988 | ŠD Nanos Podnanos | 0 | |||||||||||||||
43 | 0 | 1 | Finžgar Nadja | 1951 | Gorenjski Glas | 0 | |||||||||||||||
43 | 0 | 1 | Mlakar Polona | 1974 | Tekaški forum | 0 |