Majski tek - mladina |
Ajdovščina, 10.5.2008 |
Podatki o tekmi: | |||||||||||
Organizator: | Zavod za šport Ajdovščina | ||||||||||
Vodja tekmovanja: | Robert Krkoč | ||||||||||
Obdelava podatkov: | Timing ŠD Poljane | ||||||||||
|
Število prijavljenih: 131 |
Razvrstitev po kategorijah |
Deklice A (letnik 2001 in mlajše) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Manfreda Dea | TK Kobarid | 01:01.96 | 00:00.00 | 40 |
2 | Nusdorfer Špela | ŠD Nanos Podnanos | 01:03.80 | 00:01.84 | 35 |
3 | Cukjati Karin | TK Kobarid | 01:05.27 | 00:03.31 | 31 |
4 | Ladava Kaja | AD Posočje | 01:05.66 | 00:03.70 | 28 |
5 | Strgaršek Lara | AD Kladivar Celje | 01:06.89 | 00:04.93 | 26 |
6 | Likar Karin | Velike Žablje | 01:09.33 | 00:07.37 | 25 |
7 | Marin Ana | TK Tržiške strele | 01:10.43 | 00:08.47 | 24 |
8 | Lešnik Aurora | AD Posočje | 01:12.74 | 00:10.78 | 23 |
9 | Kristan Mia | AD Posočje | 01:12.98 | 00:11.02 | 22 |
10 | Kerkoč Metka | Ajdovščina | 01:14.76 | 00:12.80 | 21 |
11 | Likar Lara | Velike Žablje | 01:34.56 | 00:32.60 | 20 |
12 | Žagar Tia | AK Kobarid | 01:37.02 | 00:35.06 | 19 |
13 | Šuligoj Ema | Kobarid | 01:42.05 | 00:40.09 | 18 |
14 | Bajec Lia | Col | 01:51.59 | 00:49.63 | 17 |
Deklice B (letnik 2000) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Uršič Urša | TK Kobarid | 01:47.32 | 00:00.00 | 40 |
2 | Cukjati Hana | TK Kobarid | 01:47.72 | 00:00.40 | 35 |
3 | Valenčič Nežka | AK Pivka | 01:50.46 | 00:03.14 | 31 |
4 | Kurinčič Ana | AK Kobarid | 01:51.94 | 00:04.62 | 28 |
5 | Žgajnar Tanja | TD Bovec | 01:52.63 | 00:05.31 | 26 |
6 | Taletovič Nadira | AD Posočje | 01:54.49 | 00:07.17 | 25 |
7 | Kalanj Lara | AK Kobarid | 01:57.38 | 00:10.06 | 24 |
8 | Stibilj Marina | OŠ Ajdovščina | 01:58.14 | 00:10.82 | 23 |
9 | Likar Urša | ŠD Nanos Podnanos | 02:00.42 | 00:13.10 | 22 |
10 | Leban Parada Emanuela | AD Posočje | 02:02.16 | 00:14.84 | 21 |
11 | Lahajnar Klara | OŠ Idrija | 02:03.17 | 00:15.85 | 20 |
12 | Krkoč Renata | Buje | 02:06.55 | 00:19.23 | 19 |
13 | Mislej Nika | ŠD Nanos Podnanos | 02:07.56 | 00:20.24 | 18 |
14 | Klanjšček Eva | AD Posočje | 02:25.48 | 00:38.16 | 17 |
Deklice C (letnik 1999) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Ahtik Zala | AD Kladivar Celje | 01:43.16 | 00:00.00 | 40 |
2 | Kerkoč Manca | TD Burja Vipava | 01:45.02 | 00:01.86 | 35 |
3 | Šturm Nika | TK Kobarid | 01:47.41 | 00:04.25 | 31 |
4 | Sovdat Julija | AD Posočje | 01:48.33 | 00:05.17 | 28 |
5 | Gerbec Nuša | AD Posočje | 01:49.65 | 00:06.49 | 26 |
6 | Pirjevec Nika | AK Pivka | 02:09.86 | 00:26.70 | 25 |
Deklice D (letnik 1998) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Mavrič Neja | TD Bovec | 03:34.59 | 00:00.00 | 40 |
2 | Klemenčič Nina | TK Tržiške strele | 03:53.94 | 00:19.35 | 35 |
3 | Rutar Klara | AD Posočje | 04:01.38 | 00:26.79 | 31 |
4 | Gregorčič Tinkara | AD Posočje | 04:16.39 | 00:41.80 | 28 |
5 | Blagotinšek Blažka | Laško | 04:33.60 | 00:59.01 | 26 |
6 | Vitežnik Urša | ŠD Nanos Podnanos | 04:54.32 | 01:19.73 | 25 |
Deklice E (letnik 1997) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Rutar Vika | AD Posočje | 03:41.16 | 00:00.00 | 40 |
2 | Strgaršek Kaja | AD Kladivar Celje | 03:47.07 | 00:05.91 | 35 |
3 | Kregar Klara | KGT Papež | 03:58.08 | 00:16.92 | 31 |
4 | Kurinčič Tina | AK Kobarid | 04:03.01 | 00:21.85 | 28 |
5 | Ivančič Zala | AK Kobarid | 04:07.25 | 00:26.09 | 26 |
6 | Jan Nina | AD Posočje | 04:09.53 | 00:28.37 | 25 |
7 | Božič Meta | ŠD Nanos Podnanos | 04:26.48 | 00:45.32 | 24 |
Deklice F (letnik 1996) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Klemenčič Anita | TK Tržiške strele | 03:26.33 | 00:00.00 | 40 |
2 | Šturm Blažka | TK Kobarid | 03:30.18 | 00:03.85 | 35 |
3 | Vatovec Kristina | AK Pivka | 03:36.86 | 00:10.53 | 31 |
4 | Sovdat Veronika | AD Posočje | 03:43.52 | 00:17.19 | 28 |
5 | Jerkič Maruša | OŠ Dobravlje | 03:55.51 | 00:29.18 | 26 |
6 | Kenda Špela | TD Bovec | 04:01.92 | 00:35.59 | 25 |
7 | Otoničar Anja | AK Pivka | 04:05.29 | 00:38.96 | 24 |
8 | Valenčič Tamara | AK Pivka | 04:20.23 | 00:53.90 | 23 |
9 | Rutar Monika | AD Posočje | 04:22.89 | 00:56.56 | 22 |
10 | Klanjšček Nina | AD Posočje | 04:33.50 | 01:07.17 | 21 |
Deklice G (letnik 1995) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Stres Adrijana | TD Bovec | 04:27.74 | 00:00.00 | 40 |
2 | Volarič Veronika | TK Kobarid | 04:30.08 | 00:02.34 | 35 |
3 | Berginc Samantha | AK Kobarid | 04:42.39 | 00:14.65 | 31 |
4 | Ručna Anja | AK Kobarid | 04:49.15 | 00:21.41 | 28 |
5 | Melink Veronika | AD Posočje | 04:50.94 | 00:23.20 | 26 |
6 | Kovač Dalija | TD Bovec | 04:57.48 | 00:29.74 | 25 |
7 | Torkar Anja | ŠD Nanos Podnanos | 05:00.91 | 00:33.17 | 24 |
8 | Grum Anthea | TK Tržiške strele | 05:01.44 | 00:33.70 | 23 |
9 | Karajkovič Sabina | AK Pivka | 06:03.04 | 01:35.30 | 22 |
Deklice H (letnik 1994) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Leoni Sabina | OŠ Idrija | 07:37.98 | 00:00.00 | 40 |
2 | Vitežnik Cecilija | ŠD Nanos Podnanos | 08:35.84 | 00:57.86 | 35 |
Deklice I (letnik 1993) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Komac Tanja | TD Bovec | 07:12.87 | 00:00.00 | 40 |
2 | Kregar Tjaša | KGT Papež | 08:58.63 | 01:45.76 | 35 |
Dečki A (letnik 2001 in mlajši) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Gaberšček Luka | TK Kobarid | 00:59.73 | 00:00.00 | 40 |
2 | Černigoj Gaj | AD Posočje | 01:01.73 | 00:02.00 | 35 |
3 | Černigoj Tan | AD Posočje | 01:01.96 | 00:02.23 | 31 |
4 | Lahajnar Matej | OŠ Idrija | 01:02.21 | 00:02.48 | 28 |
5 | Rojc Miha | ŠD Nanos Podnanos | 01:03.61 | 00:03.88 | 26 |
6 | Nabergoj Sebastjan | ŠD Nanos Podnanos | 01:07.18 | 00:07.45 | 25 |
7 | Murovec Gašper | OŠ Ćepovan | 01:10.17 | 00:10.44 | 24 |
8 | Lešnik Havier | AD Posočje | 01:13.04 | 00:13.31 | 23 |
9 | Berko Oto | Ajdovščina | 01:13.98 | 00:14.25 | 22 |
10 | Žagar Nejc | AK Kobarid | 01:27.38 | 00:27.65 | 21 |
11 | Krkoč Urban | Buje | 01:31.38 | 00:31.65 | 20 |
12 | Vitežnik Miha | ŠD Nanos Podnanos | 01:36.65 | 00:36.92 | 19 |
13 | Krkoč Janoš | Selo | 01:59.05 | 00:59.32 | 18 |
Dečki B (letnik 2000) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Berginc Matic | AK Kobarid | 01:39.65 | 00:00.00 | 40 |
2 | Drol Luka | AD Posočje | 01:41.30 | 00:01.65 | 35 |
3 | Taljat Žiga | AD Posočje | 01:42.77 | 00:03.12 | 31 |
4 | Furlan Gašper | ŠD Nanos Podnanos | 01:47.25 | 00:07.60 | 28 |
5 | Bolčina Gašper | TD Burja Vipava | 01:49.38 | 00:09.73 | 26 |
6 | Čop Gašper | AD Posočje | 01:55.78 | 00:16.13 | 25 |
7 | Leban Aljaž | AD Posočje | 01:57.95 | 00:18.30 | 24 |
8 | Čufer Patrik | TD Burja Vipava | 01:59.38 | 00:19.73 | 23 |
9 | Arcet Denis | TD Bovec | 01:59.63 | 00:19.98 | 22 |
10 | Manfreda Tenej | TK Kobarid | 02:15.45 | 00:35.80 | 21 |
11 | Gona Leo | Selo | 02:22.28 | 00:42.63 | 20 |
Dečki C (letnik 1999) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Podreka Kevin | AD Posočje | 01:39.76 | 00:00.00 | 40 |
2 | Žgavc Žan | Ajdovščina | 01:50.14 | 00:10.38 | 35 |
3 | Benko Edi | OŠ Ajdovščina | 01:53.32 | 00:13.56 | 31 |
4 | Nabergoj Anže | ŠD Nanos Podnanos | 01:55.96 | 00:16.20 | 28 |
5 | Božič Sergej | ŠD Nanos Podnanos | 02:06.43 | 00:26.67 | 26 |
Dečki D (letnik 1998) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Kovač Enej | TD Bovec | 03:31.98 | 00:00.00 | 40 |
2 | Erzetič Robi | TD Bovec | 03:41.71 | 00:09.73 | 35 |
3 | Kerkoč Matic | TD Burja Vipava | 03:51.02 | 00:19.04 | 31 |
4 | Leban Tine | AD Posočje | 03:51.44 | 00:19.46 | 28 |
5 | Murovec Aljaž | AK Kobarid | 03:53.48 | 00:21.50 | 26 |
Dečki E (letnik 1997) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Šorli Gregor | AD Posočje | 03:32.09 | 00:00.00 | 40 |
2 | Furlan Aljaž | ŠD Nanos Podnanos | 03:40.13 | 00:08.04 | 35 |
3 | Volarič Martin | TK Kobarid | 03:54.63 | 00:22.54 | 31 |
4 | Vitežnik Jure | ŠD Nanos Podnanos | 03:57.43 | 00:25.34 | 28 |
5 | Koren Žiga | AD Posočje | 03:59.19 | 00:27.10 | 26 |
6 | Arcet Mitja | TD Bovec | 04:02.60 | 00:30.51 | 25 |
7 | Nusdorfer Jan | ŠD Nanos Podnanos | 04:12.88 | 00:40.79 | 24 |
8 | Šuligoj Matija | AD Posočje | 04:33.56 | 01:01.47 | 23 |
9 | Božič Patrik | ŠD Nanos Podnanos | 04:52.71 | 01:20.62 | 22 |
Dečki F (letnik 1996) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Štrukelj Tevž | TD Bovec | 03:22.25 | 00:00.00 | 40 |
2 | Pašič Emil | AK Pivka | 03:22.83 | 00:00.58 | 35 |
3 | Šoštarič Andraž | ŠD Planjava | 03:24.45 | 00:02.20 | 31 |
4 | Šazimanoski Admir | TD Bovec | 03:25.88 | 00:03.63 | 28 |
5 | Marin Anže | TK Tržiške strele | 03:55.05 | 00:32.80 | 26 |
6 | Mislej Denis | ŠD Nanos Podnanos | 04:09.07 | 00:46.82 | 25 |
Dečki G (letnik 1995) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Klanjšček Miha | AD Posočje | 04:28.14 | 00:00.00 | 40 |
2 | Peklaj Žiga | ŠD Hotedršica | 04:41.05 | 00:12.91 | 35 |
3 | Sovdat Gašper | AD Posočje | 04:56.12 | 00:27.98 | 31 |
Dečki H (letnik 1994) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Bokan Tomaž | AD Posočje | 06:11.11 | 00:00.00 | 40 |
1 | Likar Anej | ŠD Nanos Podnanos | 06:11.11 | 00:00.00 | 40 |
3 | Mithans Miha | Vrtojba | 06:23.05 | 00:11.94 | 31 |
4 | Grdadolnik Erik | ŠD Tabor Žiri | 06:35.78 | 00:24.67 | 28 |
5 | Bratina Rok | AD Posočje | 06:48.39 | 00:37.28 | 26 |
6 | Leban Blaž | AD Posočje | 06:53.03 | 00:41.92 | 25 |
Dečki I (letnik 1993) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Šemrov Jernej | ŠD Hotedršica | 06:04.94 | 00:00.00 | 40 |
2 | Pašič Armin | AK Pivka | 06:23.15 | 00:18.21 | 35 |
3 | Podobnik Uroš | AD Posočje | 06:33.14 | 00:28.20 | 31 |