37. Tek prijateljstva - mladina |
Hotedršica, 24.5.2008 |
Podatki o tekmi: | |||||||||||
Organizator: | ŠD Hotedršica | ||||||||||
Vodja tekmovanja: | Bogdan Bošnjak | ||||||||||
Obdelava podatkov: | Timing ŠD Poljane | ||||||||||
|
Število prijavljenih: 157 |
Razvrstitev po kategorijah |
Deklice A (letnik 2001 in mlajše) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Manfreda Dea | TK Kobarid | 00:55.72 | 00:00.00 | 40 |
2 | Cukjati Karin | TK Kobarid | 00:56.30 | 00:00.58 | 35 |
3 | Strgaršek Lara | ŠD Kladivar | 00:56.96 | 00:01.24 | 31 |
4 | Ladava Kaja | AD Posočje | 00:58.44 | 00:02.72 | 28 |
5 | Nusdorfer Špela | ŠD Nanos Podnanos | 00:58.86 | 00:03.14 | 26 |
6 | Tominc Nika | ŠD hitre noge Senožeče | 00:59.17 | 00:03.45 | 25 |
7 | Likar Karin | Velike Žablje | 01:04.88 | 00:09.16 | 24 |
8 | Brus Maja | ŠD Hotedršica | 01:13.99 | 00:18.27 | 23 |
9 | Likar Lara | Velike Žablje | 01:26.48 | 00:30.76 | 22 |
10 | Žagar Tia | AK Kobarid | 01:28.03 | 00:32.31 | 21 |
11 | Ahtik Gaja | AD Kladivar | 01:33.29 | 00:37.57 | 20 |
12 | Pivk Zala | ŠD Hotedršica | 01:51.45 | 00:55.73 | 19 |
13 | Nagode Anja | ŠD Hotedršica | 01:52.25 | 00:56.53 | 18 |
Deklice B (letnik 2000) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Uršič Urša | TK Kobarid | 01:52.25 | 00:00.00 | 40 |
2 | Valenčič Nežka | AK Pivka | 01:53.05 | 00:00.80 | 35 |
3 | Cukjati Hana | TK Kobarid | 01:53.56 | 00:01.31 | 31 |
4 | Žgajnar Tanja | TD Bovec | 01:56.71 | 00:04.46 | 28 |
5 | Lahajnar Klara | OŠ Idrija | 01:57.98 | 00:05.73 | 26 |
6 | Kurinčič Ana | AK Kobarid | 01:58.91 | 00:06.66 | 25 |
7 | Likar Urša | ŠD Nanos Podnanos | 02:02.82 | 00:10.57 | 24 |
8 | Brus Vanesa | ŠD Hotedršica | 02:06.69 | 00:14.44 | 23 |
9 | Anzelm Tea | OŠ Idrija | 02:20.66 | 00:28.41 | 22 |
10 | Vidič Izabel | OŠ Idrija | 02:26.94 | 00:34.69 | 21 |
Deklice C (letnik 1999) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Ahtik Zala | AD Kladivar Celje | 01:47.22 | 00:00.00 | 40 |
2 | Kerkoč Manca | TD Burja Vipava | 01:49.27 | 00:02.05 | 35 |
3 | Sovdat Julija | AD Posočje | 01:54.33 | 00:07.11 | 31 |
4 | Gerbec Nuša | AD Posočje | 01:54.77 | 00:07.55 | 28 |
5 | Šturm Nika | TK Kobarid | 01:56.66 | 00:09.44 | 26 |
6 | Dodic Lara | 02:03.68 | 00:16.46 | 25 | |
7 | Koren Eva | AK Kobarid | 02:05.92 | 00:18.70 | 24 |
8 | Papirjevec Nika | AK Pivka | 02:14.07 | 00:26.85 | 23 |
Deklice D (letnik 1998) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Žlogar Tina | AD Mass Ljubljana | 01:36.34 | 00:00.00 | 40 |
2 | Klemenčič Nina | TK Tržiške strele | 01:49.49 | 00:13.15 | 35 |
3 | Kavs Živa | TD Bovec | 01:55.18 | 00:18.84 | 31 |
Deklice E (letnik 1997) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Strgaršek Kaja | ŠD Kladivar | 04:19.94 | 00:00.00 | 40 |
2 | Gantar Arija | 04:24.65 | 00:04.71 | 35 | |
3 | Kurinčič Tina | AK Kobarid | 04:38.08 | 00:18.14 | 31 |
4 | Ivančič Zala | AK Kobarid | 04:48.52 | 00:28.58 | 28 |
5 | Božič Meta | ŠD Nanos Podnanos | 04:54.86 | 00:34.92 | 26 |
6 | Rupnik Danijela | ŠD Hotedršica | 05:10.13 | 00:50.19 | 25 |
7 | Lukan Mojca | ŠD Hotedršica | 05:52.27 | 01:32.33 | 24 |
8 | Erjavec Špela | ŠD Hotedršica | 05:54.89 | 01:34.95 | 23 |
9 | Jovič Tijana | ŠD Hotedršica | 06:10.60 | 01:50.66 | 22 |
10 | Sušelj Urška | AK Pivka | 06:24.35 | 02:04.41 | 21 |
Deklice F (letnik 1996) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Klemenčič Anita | TK Tržiške strele | 03:58.55 | 00:00.00 | 40 |
2 | Šturm Blažka | TK Kobarid | 04:05.40 | 00:06.85 | 35 |
3 | Vatovec Kristina | AK Pivka | 04:11.01 | 00:12.46 | 31 |
4 | Sovdat Veronika | AD Posočje | 04:14.29 | 00:15.74 | 28 |
5 | Likar Ana | TSK Valkarton | 04:16.26 | 00:17.71 | 26 |
6 | Otoničar Anja | AK Pivka | 04:33.80 | 00:35.25 | 25 |
7 | Doles Maša | TSK Valkarton | 04:49.02 | 00:50.47 | 24 |
8 | Klanjšček Nina | AD Posočje | 05:04.81 | 01:06.26 | 23 |
9 | Valenčič Tamara | AK Pivka | 05:21.14 | 01:22.59 | 22 |
Deklice G (letnik 1995) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Volarič Veronika | TK Kobarid | 04:09.14 | 00:00.00 | 40 |
2 | Ručna Anja | AK Kobarid | 04:14.99 | 00:05.85 | 35 |
3 | Berginc Samantha | AK Kobarid | 04:18.90 | 00:09.76 | 31 |
4 | Bogataj Lara | TSK Valkarton | 04:41.30 | 00:32.16 | 28 |
5 | Torkar Anja | ŠD Nanos Podnanos | 04:46.02 | 00:36.88 | 26 |
6 | Bončina Metka | Idrija | 05:00.05 | 00:50.91 | 25 |
7 | Čataković Dijana | Idrija | 05:00.71 | 00:51.57 | 24 |
8 | Brand Nataša | TSK Valkarton | 05:09.21 | 01:00.07 | 23 |
9 | Anzelm Pia | 05:10.47 | 01:01.33 | 22 | |
10 | Karajkovič Sabina | AK Pivka | 05:24.20 | 01:15.06 | 21 |
11 | Zelenc Maja | Idrija | 05:31.18 | 01:22.04 | 20 |
Deklice H (letnik 1994) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Stanonik Katja | ŠD Tabor Žiri | 05:52.32 | 00:00.00 | 40 |
2 | Leoni Sabina | OŠ Idrija | 06:31.59 | 00:39.27 | 35 |
3 | Vitežnik Cecilija | ŠD Nanos Podnanos | 07:40.96 | 01:48.64 | 31 |
Dečki A (letnik 2001 in mlajši) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Gabešček Luka | TK klub | 00:53.27 | 00:00.00 | 40 |
2 | Lahajnar Matej | OŠ Idrija | 00:55.75 | 00:02.48 | 35 |
3 | Rojc Miha | ŠD Nanos Podnanos | 00:57.51 | 00:04.24 | 31 |
4 | Murovec Gašper | OŠ Čepovan | 01:01.25 | 00:07.98 | 28 |
5 | Požarnik Vavken | ŠD Hotedršica | 01:04.16 | 00:10.89 | 26 |
6 | Stanonik Erazem | ŠD Tabor Žiri | 01:06.43 | 00:13.16 | 25 |
7 | Gomilšček Žak | TD Bovec | 01:09.72 | 00:16.45 | 24 |
8 | Zrimšek Arne | OŠ 8 Talcev | 01:10.53 | 00:17.26 | 23 |
9 | Trpin Tim | ŠD Hotedršica | 01:10.90 | 00:17.63 | 22 |
10 | Dolenc Luka | 01:13.33 | 00:20.06 | 21 | |
11 | Leskovec Primož | ŠD Hotedršica | 01:16.79 | 00:23.52 | 20 |
12 | Žagar Nejc | AK Kobarid | 01:17.68 | 00:24.41 | 19 |
13 | Rupnik Benjamin | 01:21.20 | 00:27.93 | 18 | |
14 | Stempihar Oskar | ŠD Hotedršica | 01:21.83 | 00:28.56 | 17 |
15 | Zrnec Tilen | ŠD Hotedršica | 01:31.26 | 00:37.99 | 16 |
16 | Treven Blaž | ŠD Hotedršica | 01:37.21 | 00:43.94 | 15 |
17 | Novak Val | 01:40.01 | 00:46.74 | 14 | |
18 | Hrovatin Vid | 02:11.17 | 01:17.90 | 13 |
Dečki B (letnik 2000) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Rabuzin Gregor | AD Kladivar Celje | 01:40.79 | 00:00.00 | 40 |
2 | Berginc Matic | AK Kobarid | 01:42.37 | 00:01.58 | 35 |
3 | Dobrovoljc Žan | OŠ Borovnica | 01:44.16 | 00:03.37 | 31 |
4 | Drol Luka | AD Posočje | 01:45.61 | 00:04.82 | 28 |
5 | Furlan Gašper | ŠD Nanos Podnanos | 01:52.29 | 00:11.50 | 26 |
6 | Bolčina Gašper | TD Burja Vipava | 01:52.79 | 00:12.00 | 25 |
7 | Čufer Patrik | TD Burja Vipava | 01:57.96 | 00:17.17 | 24 |
8 | Erzetič Jan | TD Bovec | 01:59.20 | 00:18.41 | 23 |
9 | Dobrovoljc Matic | OŠ Borovnica | 02:04.83 | 00:24.04 | 22 |
10 | Trpin Žan | ŠD Hotedršica | 02:11.99 | 00:31.20 | 21 |
11 | Manfreda Tenej | TK Kobarid | 02:15.12 | 00:34.33 | 20 |
12 | Nagode Matjaž | ŠD Hotedršica | 02:19.33 | 00:38.54 | 19 |
13 | Rupnik Aleksander | 02:24.08 | 00:43.29 | 18 | |
14 | Čuk Jan | ŠD Hotedršica | 02:34.15 | 00:53.36 | 17 |
Dečki C (letnik 1999) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Igličar Žiga | TSK Valkarton | 01:48.20 | 00:00.00 | 40 |
2 | Rupnik Marko | TSK Valkarton | 01:49.72 | 00:01.52 | 35 |
3 | Kranjc Matevž | AK Kobarid | 01:52.17 | 00:03.97 | 31 |
4 | Dodič Anže | 01:56.09 | 00:07.89 | 28 | |
5 | Moroz Gašper | ŠD Hotedršica | 01:57.98 | 00:09.78 | 26 |
6 | Moroz Matevž | ŠD Hotedršica | 01:58.43 | 00:10.23 | 25 |
Dečki D (letnik 1998) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Erzetič Robi | TD Bovec | 01:42.53 | 00:00.00 | 40 |
2 | Kerkoč Matic | TD Burja Vipava | 01:45.64 | 00:03.11 | 35 |
3 | Murovec Aljaž | AK Kobarid | 01:48.89 | 00:06.36 | 31 |
4 | Eržen Tine | ŠD Hotedršica | 01:52.75 | 00:10.22 | 28 |
5 | Pivk Kristan | ŠD Hotedršica | 01:58.15 | 00:15.62 | 26 |
6 | Lapanje Miha | Logatec | 01:59.45 | 00:16.92 | 25 |
7 | Princip Žan | TSK Valkarton | 02:02.93 | 00:20.40 | 24 |
8 | Pivk Lovrenc | TSK Valkarton | 02:03.89 | 00:21.36 | 23 |
9 | Lukan David | ŠD Hotedršica | 02:05.47 | 00:22.94 | 22 |
10 | Bratuš Matej | ŠD Hotedršica | 02:10.60 | 00:28.07 | 21 |
11 | Strle Beno | ŠD Hotedršica | 02:13.73 | 00:31.20 | 20 |
Dečki E (letnik 1997) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Kralj Rok | TSK Valkarton | 02:09.85 | 00:00.00 | 40 |
2 | Furlan Aljaž | ŠD Nanos Podnanos | 04:11.94 | 02:02.09 | 35 |
3 | Slabe Tim | TSK Valkarton | 04:28.41 | 02:18.56 | 31 |
4 | Nusdorfer Jan | ŠD Nanos Podnanos | 04:42.48 | 02:32.63 | 28 |
5 | Volarič Martin | TK Kobarid | 04:54.65 | 02:44.80 | 26 |
6 | Nagode Blaž | ŠD Hotedršica | 05:01.42 | 02:51.57 | 25 |
7 | Stanonik Simon | ŠD Tabor Žiri | 05:18.22 | 03:08.37 | 24 |
8 | Kranjc Grega | ŠD Hotedršica | 05:27.45 | 03:17.60 | 23 |
9 | Eržen Luka | ŠD Hotedršica | 05:35.07 | 03:25.22 | 22 |
10 | Dolenc Jan | ŠD Hotedršica | 05:43.66 | 03:33.81 | 21 |
11 | Nagode Simon | ŠD Hotedršica | 06:55.08 | 04:45.23 | 20 |
12 | Nagode Luka | ŠD Hotedršica | 07:49.43 | 05:39.58 | 19 |
Dečki F (letnik 1996) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Štrukelj Tevž | TD Bovec | 03:52.84 | 00:00.00 | 40 |
2 | Pašič Emil | AK Pivka | 03:57.83 | 00:04.99 | 35 |
3 | Šoštarič Andraž | ŠD Planjava | 03:59.78 | 00:06.94 | 31 |
4 | Frelih Urban | 04:00.30 | 00:07.46 | 28 | |
5 | Lazar Nejc | ŠD Tabor Žiri | 04:15.94 | 00:23.10 | 26 |
6 | Gradolnik Rok | ŠD Rovte | 04:27.60 | 00:34.76 | 25 |
7 | Sanchez-kandušar Dan | TSK Valkarton | 05:34.03 | 01:41.19 | 24 |
8 | Kralj Tim | TSK Valkarton | 06:12.05 | 02:19.21 | 23 |
9 | Gorup Tilen | ŠD Hotedršica | 06:22.47 | 02:29.63 | 22 |
Dečki G (letnik 1995) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Šimenc Miha | TSK Valkarton | 03:57.59 | 00:00.00 | 40 |
2 | Klanjšček Miha | AD Posočje | 04:06.70 | 00:09.11 | 35 |
3 | Slabe Matic | TSK Valkarton | 04:07.72 | 00:10.13 | 31 |
4 | Majnik Tilen | OŠ Idrija | 04:09.18 | 00:11.59 | 28 |
5 | Sovdat Gašper | AD Posočje | 04:43.49 | 00:45.90 | 26 |
6 | Krašna Matjaž | TSK Valkarton | 04:46.05 | 00:48.46 | 25 |
7 | Pivk Jan | ŠD Hotedršica | 04:46.48 | 00:48.89 | 24 |
8 | Pirjevec Rok | AK Pivka | 05:27.97 | 01:30.38 | 23 |
9 | Carl Klemen | OŠ Idrija | 06:48.49 | 02:50.90 | 22 |
Dečki H (letnik 1994) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Likar Anej | ŠD Nanos Podnanos | 05:04.88 | 00:00.00 | 40 |
2 | Grdadolnik Erik | ŠD Tabor Žiri | 05:10.69 | 00:05.81 | 35 |
3 | Mithans Miha | Vrtojba | 05:16.00 | 00:11.12 | 31 |
4 | Bokan Tomaž | AD Posočje | 05:23.78 | 00:18.90 | 28 |
5 | Bratina Rok | AD Posočje | 05:32.08 | 00:27.20 | 26 |
6 | Leban Blaž | AD Posočje | 05:38.25 | 00:33.37 | 25 |
7 | Rupnik Dejan | ŠD Hotedršica | 06:19.99 | 01:15.11 | 24 |
Dečki I (letnik 1993) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Bolčina Matija | TD Burja Vipava | 04:37.48 | 00:00.00 | 40 |
2 | Šemrov Jernej | ŠD Hotedršica | 04:52.91 | 00:15.43 | 35 |
3 | Pašič Armin | AK Pivka | 05:08.55 | 00:31.07 | 31 |
4 | Podobnik Uroš | AD Posočje | 05:11.58 | 00:34.10 | 28 |