10. Kneški tek - mladina |
Mašun, 7.6.2008 |
Podatki o tekmi: | |||||||
Organizator: | Društvo Piškotek | ||||||
Vodja tekmovanja: | Vojko Mihelj | ||||||
Obdelava podatkov: | Timing ŠD Poljane | ||||||
|
Število prijavljenih: 111 |
Razvrstitev po kategorijah |
Deklice A (letnik 2001 in mlajše) | |||||
---|---|---|---|---|---|
mesto | Priimek in Ime | klub/kraj | čas | zaost. | Točke |
1 | Cukjati Karin | TK Kobarid | 01:21.80 | 00:00.00 | 40 |
2 | Strgaršek Lara | AD Kladivar Celje | 01:22.90 | 00:01.10 | 35 |
3 | Tominc Nika | ŠD Hitre noge Senožeče | 01:25.70 | 00:03.90 | 31 |
4 | Ladava Kaja | AD Posočje | 01:28.40 | 00:06.60 | 28 |
5 | Nusdolfer Špela | ŠD Nanos Podnanos | 01:29.90 | 00:08.10 | 26 |
6 | Likar Karin | Velike Žablje | 01:31.90 | 00:10.10 | 25 |
7 | Sedmak Anika | OŠ Knežak | 01:40.40 | 00:18.60 | 24 |
8 | Bolčina Ljubič Urška | OŠ Knežak | 01:41.30 | 00:19.50 | 23 |
9 | Ahtik Gaja | AD Kladivar Celje | 01:44.90 | 00:23.10 | 22 |
10 | Sedmak Natali | OŠ Knežak | 01:47.30 | 00:25.50 | 21 |
11 | Likar Lara | Velike Žablje | 01:51.90 | 00:30.10 | 20 |
12 | Štritot Manca | Škofja Loka | 01:53.50 | 00:31.70 | 19 |
Deklice B (letnik 2000) | |||||
---|---|---|---|---|---|
mesto | Priimek in Ime | klub/kraj | čas | zaost. | Točke |
1 | Taletovič Nadira | AD Posočje | 01:11.80 | 00:00.00 | 40 |
2 | Uršič Urša | TK Kobarid | 01:13.00 | 00:01.20 | 35 |
3 | Leban Emanuela | AD Posočje | 01:13.50 | 00:01.70 | 31 |
4 | Cukjati Hana | TK Kobarid | 01:14.20 | 00:02.40 | 28 |
5 | Likar Urša | ŠD Nanos Podnanos | 01:17.50 | 00:05.70 | 26 |
6 | Kurinčič Ana | AK Kobarid | 01:18.30 | 00:06.50 | 25 |
7 | Lahajnar Klara | OŠ Idrija | 01:21.40 | 00:09.60 | 24 |
8 | Mislej Nika | ŠD Nanos Podnanos | 01:24.80 | 00:13.00 | 23 |
Deklice C (letnik 1999) | |||||
---|---|---|---|---|---|
mesto | Priimek in Ime | klub/kraj | čas | zaost. | Točke |
1 | Ahtik Zala | AD Kladivar Celje | 02:44.50 | 00:00.00 | 40 |
2 | Kerkoč Manca | TD Burja Vipava | 02:47.40 | 00:02.90 | 35 |
3 | Rutar Katja | AD Posočje | 02:51.30 | 00:06.80 | 31 |
4 | Sovdat Julija | AD Posočje | 02:53.90 | 00:09.40 | 28 |
5 | Šturm Nika | TK Kobarid | 02:55.30 | 00:10.80 | 26 |
6 | Gerbec Nuša | AD Posočje | 02:56.90 | 00:12.40 | 25 |
7 | Štritof Ana | Škofja Loka | 03:35.90 | 00:51.40 | 24 |
8 | Pirjevec Nika | AK Pivka | 03:39.20 | 00:54.70 | 23 |
9 | Antončič Diana | OŠ Knežak | 04:10.30 | 01:25.80 | 22 |
Deklice D (letnik 1998) | |||||
---|---|---|---|---|---|
mesto | Priimek in Ime | klub/kraj | čas | zaost. | Točke |
1 | Mavrič Neja | TD Bovec | 02:31.10 | 00:00.00 | 40 |
2 | Žlogar Tina | AD Mass Ljubljana | 02:32.80 | 00:01.70 | 35 |
3 | Klemenčič Nina | TK Tržiške Strele | 02:51.80 | 00:20.70 | 31 |
4 | Rutar Klara | AD Posočje | 03:01.40 | 00:30.30 | 28 |
5 | Vitežnik Urša | ŠD Nanos Podnanos | 03:02.20 | 00:31.10 | 26 |
Deklice E (letnik 1997) | |||||
---|---|---|---|---|---|
mesto | Priimek in Ime | klub/kraj | čas | zaost. | Točke |
1 | Strgaršek Kaja | AD Kladivar Celje | 04:14.90 | 00:00.00 | 40 |
2 | Kravanja Špela | TD Bovec | 04:23.90 | 00:09.00 | 35 |
3 | Kurinčič Tina | AK Kobarid | 04:32.10 | 00:17.20 | 31 |
Deklice F (letnik 1996) | |||||
---|---|---|---|---|---|
mesto | Priimek in Ime | klub/kraj | čas | zaost. | Točke |
1 | Šturm Blažka | TK Kobarid | 03:40.80 | 00:00.00 | 40 |
2 | Klemenčič Anita | TK Tržiške strele | 03:44.90 | 00:04.10 | 35 |
3 | Vatovec Kristina | AK Pivka | 03:46.10 | 00:05.30 | 31 |
4 | Sovdat Veronika | AD Posočje | 03:49.60 | 00:08.80 | 28 |
5 | Kenda Špela | TD Bovec | 04:00.20 | 00:19.40 | 26 |
6 | Jerkič Maruša | OŠ Dobravlje | 04:03.50 | 00:22.70 | 25 |
7 | Otoničar Anja | AK Pivka | 04:10.70 | 00:29.90 | 24 |
8 | Valenčič Tamara | AK Pivka | 04:35.20 | 00:54.40 | 23 |
9 | Rutar Monika | AD Posočje | 05:00.50 | 01:19.70 | 22 |
Deklice G (letnik 1995) | |||||
---|---|---|---|---|---|
mesto | Priimek in Ime | klub/kraj | čas | zaost. | Točke |
1 | Stres Adrijana | TD Bovec | 03:32.40 | 00:00.00 | 40 |
2 | Volarič Veronika | TK Kobarid | 03:35.60 | 00:03.20 | 35 |
3 | Kovač Dalija | TD Bovec | 03:44.30 | 00:11.90 | 31 |
4 | Lesar Živa | TD Burja Vipava | 04:01.80 | 00:29.40 | 28 |
5 | Berginc Samantha | AK Kobarid | 04:22.50 | 00:50.10 | 26 |
6 | Torkar Anja | ŠD Nanos Podnanos | 04:32.50 | 01:00.10 | 25 |
7 | Vidmar Teja | OŠ PIVKA | 04:46.50 | 01:14.10 | 24 |
Deklice H (letnik 1994) | |||||
---|---|---|---|---|---|
mesto | Priimek in Ime | klub/kraj | čas | zaost. | Točke |
1 | Stanonik Katja | ŠD Tabor Žiri | 08:41.70 | 00:00.00 | 40 |
2 | Lazar Neža | ŠD Tabor Žiri | 09:23.40 | 00:41.70 | 35 |
3 | Leoni Sabina | OŠ Idrija | 09:41.70 | 01:00.00 | 31 |
4 | Vitežnik Cecilija | ŠD Nanos Podnanos | 11:04.60 | 02:22.90 | 28 |
Deklice I (letnik 1993) | |||||
---|---|---|---|---|---|
mesto | Priimek in Ime | klub/kraj | čas | zaost. | Točke |
1 | Žagar Andreja | TD Bovec | 08:20.30 | 00:00.00 | 40 |
2 | Komac Tanja | TD Bovec | 09:15.60 | 00:55.30 | 35 |
Dečki A (letnik 2001 in mlajši) | |||||
---|---|---|---|---|---|
mesto | Priimek in Ime | klub/kraj | čas | zaost. | Točke |
1 | Gaberšček Luka | TK Kobarid | 01:16.20 | 00:00.00 | 40 |
2 | Černigoj Tan | AD Posočje | 01:18.60 | 00:02.40 | 35 |
3 | Rojc Miha | ŠD Nanos Podnanos | 01:21.40 | 00:05.20 | 31 |
4 | Kranjc Urban | AK Kobarid | 01:25.20 | 00:09.00 | 28 |
5 | Černigoj Gaj | AD Posočje | 01:26.50 | 00:10.30 | 26 |
6 | Murovec Gašper | OŠ Čepovan | 01:27.10 | 00:10.90 | 25 |
7 | Kenda Matic | TD Bovec | 01:30.70 | 00:14.50 | 24 |
8 | Lahajnar Matej | OŠ Idrija | 01:31.70 | 00:15.50 | 23 |
9 | Antončič Matic | OŠ Knežak | 01:32.50 | 00:16.30 | 22 |
10 | Stanonik Erazem | ŠD Tabor Žiri | 01:36.20 | 00:20.00 | 21 |
11 | Ličen Gal | Nova Gorica | 02:00.10 | 00:43.90 | 20 |
12 | Bolčina Jernej | TD Burja Vipava | 02:03.30 | 00:47.10 | 19 |
Dečki B (letnik 2000) | |||||
---|---|---|---|---|---|
mesto | Priimek in Ime | klub/kraj | čas | zaost. | Točke |
1 | Rabuzin Gregor | AD Kladivar Celje | 01:09.10 | 00:00.00 | 40 |
2 | Drol Luka | AD Posočje | 01:09.80 | 00:00.70 | 35 |
3 | Bolčina Gašper | TD Burja Vipava | 01:10.40 | 00:01.30 | 31 |
4 | Berginc Matic | AK Kobarid | 01:11.10 | 00:02.00 | 28 |
5 | Furlan Gašper | ŠD Nanos Podnanos | 01:19.30 | 00:10.20 | 26 |
6 | Arcet Denis | TD Bovec | 01:21.30 | 00:12.20 | 25 |
Dečki C (letnik 1999) | |||||
---|---|---|---|---|---|
mesto | Priimek in Ime | klub/kraj | čas | zaost. | Točke |
1 | Igličar Žiga | TSK Valkarton Logatec | 02:50.40 | 00:00.00 | 40 |
2 | Podreka Kevin | AD Posočje | 02:52.90 | 00:02.50 | 35 |
3 | Kranjc Matevž | AK Kobarid | 02:53.70 | 00:03.30 | 31 |
3 | Pirih Vine | AD Posočje | 02:53.70 | 00:03.30 | 31 |
Dečki D (letnik 1998) | |||||
---|---|---|---|---|---|
mesto | Priimek in Ime | klub/kraj | čas | zaost. | Točke |
1 | Kovač Enej | TD Bovec | 02:26.70 | 00:00.00 | 40 |
2 | Erzetič Robi | TD Bovec | 02:31.80 | 00:05.10 | 35 |
3 | Kerkoč Matic | TD Burja Vipava | 02:36.90 | 00:10.20 | 31 |
4 | Leban Tine | AD Posočje | 02:41.30 | 00:14.60 | 28 |
5 | Murovec Aljaž | OŠ Čepovan | 02:44.70 | 00:18.00 | 26 |
Dečki E (letnik 1997) | |||||
---|---|---|---|---|---|
mesto | Priimek in Ime | klub/kraj | čas | zaost. | Točke |
1 | Šorli Gregor | AD Posočje | 03:39.60 | 00:00.00 | 40 |
2 | Furlan Aljaž | ŠD Nanos Podnanos | 03:48.20 | 00:08.60 | 35 |
3 | Rakušček Cene | ŠD Tabor Žiri | 03:50.50 | 00:10.90 | 31 |
4 | Nabergoj Ambrož | ŠD Nanos Podnanos | 04:02.60 | 00:23.00 | 28 |
5 | Arcet Mitja | TD Bovec | 04:14.00 | 00:34.40 | 26 |
6 | Vitežnik Jure | ŠD Nanos Podnanos | 04:15.80 | 00:36.20 | 25 |
7 | Žnidaršič Nace | SK Kovinoplastika Lož | 04:16.90 | 00:37.30 | 24 |
8 | Stanonik Simon | ŠD Tabor Žiri | 04:17.70 | 00:38.10 | 23 |
Dečki F (letnik 1996) | |||||
---|---|---|---|---|---|
mesto | Priimek in Ime | klub/kraj | čas | zaost. | Točke |
1 | Pašič Emil | AK Pivka | 03:38.90 | 00:00.00 | 40 |
2 | Šoštarič Andraž | ŠD Babno Polje | 03:42.70 | 00:03.80 | 35 |
3 | Lazar Nejc | ŠD Tabor Žiri | 03:50.20 | 00:11.30 | 31 |
4 | Mislej Denis | ŠD Nanos Podnanos | 04:23.30 | 00:44.40 | 28 |
5 | Petrič Miha | ŠD Hotedršica | 04:30.70 | 00:51.80 | 26 |
Dečki G (letnik 1995) | |||||
---|---|---|---|---|---|
mesto | Priimek in Ime | klub/kraj | čas | zaost. | Točke |
1 | Peklaj Žiga | ŠD Hotedršica | 03:39.30 | 00:00.00 | 40 |
2 | Majnik Tilen | OŠ Idrija | 03:45.50 | 00:06.20 | 35 |
3 | Sovdat Gašper | AD Posočje | 03:49.40 | 00:10.10 | 31 |
4 | Pivk Jan | ŠD Hotedršica | 04:09.10 | 00:29.80 | 28 |
5 | Prijevec Rok | AK Pivka | 04:11.30 | 00:32.00 | 26 |
Dečki H (letnik 1994) | |||||
---|---|---|---|---|---|
mesto | Priimek in Ime | klub/kraj | čas | zaost. | Točke |
1 | Likar Anej | ŠD Nanos Podnanos | 07:37.90 | 00:00.00 | 40 |
2 | Bokan Tomaž | AD Posočje | 07:57.40 | 00:19.50 | 35 |
Dečki I (letnik 1993) | |||||
---|---|---|---|---|---|
mesto | Priimek in Ime | klub/kraj | čas | zaost. | Točke |
1 | Čehovin Urban | TD Burja Vipava | 06:48.40 | 00:00.00 | 40 |
2 | Bolčina Matija | TD Burja Vipava | 06:59.90 | 00:11.50 | 35 |
3 | Šenrov Jernej | ŠD Hotedršica | 07:19.50 | 00:31.10 | 31 |
4 | Pašič Armin | AK Pivka | 07:57.70 | 01:09.30 | 28 |
5 | Podobnik Uroš | AD Posočje | 08:46.60 | 01:58.20 | 26 |