Skupno točkovanje in udeležba 2013 - Člani absolutno

Tekme:

  1. tekma - 22. Tek po Panovcu - 10 km, Nova Gorica, 24.2.2013
  2. tekma - 35. Posoški mali maraton, Gorica, 3.3.2013
  3. tekma - 18. Vipavski tek, Vipava, 6.4.2013
  4. tekma - 12. Bovški tek, Bovec, 28.4.2013
  5. tekma - 29. Petelinjski tek, Petelinje, 11.5.2013
  6. tekma - 10. Majski tek, Ajdovščina, 18.5.2013
  7. tekma - 42. Tek prijateljstva, Hotedršica, 25.5.2013
  8. tekma - 15. Kneški tek, Mašun, 1.6.2013
  9. tekma - Regijsko prvenstvo na 5000 m, Nova Gorica, 8.6.2013
  10. tekma - 6. Bistrški tek, Črne njive, 15.6.2013
  11. tekma - 11. Dobravski tek, Dobravlje, 30.6.2013
  12. tekma - 3. Divaški tek, Divača, 6.7.2013
  13. tekma - 12. Tek na Tabor, Sežana, 24.8.2013
  14. tekma - 18. Kraški tek, Povir, 14.9.2013
  15. tekma - 35. Kraški mali maraton, Nabrežina, 6.10.2013
  16. tekma - 14. Štanjelski tek, Štanjel, 7.12.2013

Število tekem, ki štejejo za pokal: 9
Obdelava podatkov: Timing ŠD Poljane
Število prijavljenih: 159

Razvrstitev - absolutno 

Moški
M. abs. Točke U Priimek in Ime Letnik Kraj / klub 1.t. 2.t. 3.t. 4.t. 5.t. 6.t. 7.t. 8.t. 9.t. 10.t. 11.t. 12.t. 13.t. 14.t. 15.t. 16.t.
1 315 8 Ferjančič Tomaž 1972 ŠD Nanos Podnanos 40   40     40   40   40 40   35     40
2 303 9 Lokar Nejc 1988 ŠD Slano blato Lokavec 31   35 40 40 28 35 35 31   28          
3 267 9 Albreht Borut 1992 AD Kladivar Celje 28   24   31 21 31   35       31 40   26
4 249 10 Curk Mitja 1977 ŠD Nanos Podnanos   0 26 35 26 31 28       35   40   0 28
5 248 12 Štor Aleš 1971 ŠD Nanos Podnanos 24   21 26 28 23 25 28 24 31 26     35   25
6 228 14 Nedimović Dragan 1977 Portorož 20 0 19 25 25   22 25 23 28 23 0 28 28   23
7 208 8 Likar Anej 1994 ŠD Nanos Podnanos     23 31 22   26   25 25 31     25    
8 202 10 Furlan Sandi 1986 DLT Filipides 22 0 15 21   22 23 31   26       22   20
9 200 10 Petrovčič Robert 1958 AK Pivka 21   17   24   18   22 24 8   25 31   18
10 187 11 Sokol Ivan 1968 TD Burja Vipava 17   16 22 23 20 17   20 23 22     23   17
11 174 10 Žužek Marko 1986 TD Bistrc 23       12   14 20 18 22     19 22 0 24
11 174 5 Šemrov Jernej 1993 ŠD Hotedršica         35 24 40   40 35            
13 164 6 Curk David 1981 ŠD Nanos Podnanos     25     26 24 26 28             35
13 164 15 Mikuž Robi 1976 ŠD Hotedršica 12 0 5 20 20 16 16 19 17 20 19 0   17 0 16
15 154 11 Torkar Klavdij 1960 ŠD Nanos Podnanos   0 1 12   17 8 18 19 21 17   20     22
16 144 10 Terčon Borut 1989 DLT Filipides 10 0 8 18 21   19   21   21   26   0  
17 142 9 Krvina Srečko 1979 ŠKD Vrh     6 15 18 14   21 13 19     21     15
18 139 9 Kavs Miran 1957 ŠD Kraški tekači 13   9 8   13 10 16     20   24 26    
19 127 12 Skok Rajko 1968 ŠD Kraški tekači Sežana   0 1       9 15 11 18 16 0 23 24 0 10
20 126 8 Vrečar Branko 1966 TK Šmarnogorska naveza 15   12   19 15   18 14         19   14
21 125 9 Zupan Stanko 1977 ŠD Nanos Podnanos   0 11 19     21 22     11   22   0 19
22 122 10 Ličen Walter 1967 ŠD Kraški tekači Sežana 8   7 11 17 10       17 14   17 15   13
23 119 12 Tavčar Cveto 1952 ŠD Tabor Žiri   0 4 16 16 9 6 14   16 10   15 14   9
23 119 15 Furlan Ervin 1974 ŠD Nanos Podnanos 11 0 1 9 15 11 11 13 12 13 9 0 16 16   12
25 105 5 Setnikar Primož 1979 Avtoservis Setnikar 18   20 24   19   24                
26 102 9 Rodica Stojan 1965 ŠD Kraški tekači Sežana 7       14     12 10 15 7   18 11   8
27 101 3 Krkoč Jernej 1977 ŠD Nanos Podnanos 35   31     35                    
28 91 5 Malavašič Borut 1972 Etiketa Žiri   0 22     18     26   25          
29 85 3 Vogrič Miro 1958 DLT Filipides 26   28                         31
30 72 12 Polanc Sebastjan 1970 DLT Filipides 5 0 1 6   6 7 11 6 12 3     13   6
31 65 6 Zrimšek Robert 1961 ŠD Tek je lek   0 2       12   16   15     20    
32 63 9 Gorkič Ivan 1986 DLT Filipides 1         7 5 9 7 11 6     12   5
33 58 4 Mikuž Andrej 1990 ŠD Hotedršica     10 17     13       18          
34 57 4 Peric Marko 1976 TLD Filipides 19   14               24       0  
35 53 4 Janjatovič Mirko 1971 KGT Papež Kamnik 25 0   28                     0  
36 44 10 Premrn Jožko 1965 ŠD Nanos Podnanos     1   10 1 2 8   8 1   10 1   3
36 44 11 Plahuta Lučano 1959 DLT Filipides 1 0 1 5   3 3   4 10 4   13     1
38 43 2 Levec Janez 1973 Stari trg - Lož             20 23                
39 42 3 Sirk Gregor 1976 Rio Kojsko 14   13           15              
40 41 10 Gornik Jure 1951 TKD Sovica     1 3 7 4 1 6 3       5 10   2
40 41 2 Kutin Andrej 1969 ŠD Boka - Žaga     18 23                        
42 39 4 Šinigoj Damijan 1964 ŠD Nanos Podnanos           8   10   14           7
43 38 4 Bratina Vanček 1963 ŠD Nanos Podnanos     1 13   12         12          
44 37 13 Žgur Matej 1978 ŠD Nanos Podnanos   0 1 1 6 1 1 7   9 1 0   7 0 4
45 30 5 Valant Frenk 1958 Euroservis Valant   0 3 14             13       0  
45 30 5 Nardin Jadran 1955 DLT Filipides 6 0   10         9   5          
45 30 6 Šuligoj Mitja 1982 Šempeter pri Gorici     1     5     8   2   14   0  
48 27 10 Doganoc Milan 1947 Pantera Logatec     1   9 1     1 7 1 0   6 0 1
49 25 3 Železnikar Matej 1980 DLT Filipides   0       25                 0  
50 23 11 Nanut Klemen 1951 DLT Filipides 1     1 1 1 1 1 1 5 1   9 3    
51 22 14 Stanjko Henrik 1960 Tekaški forum 1 0 1 1 8 2 1 3 1   1 0 4 1   1
52 21 8 Belec Zvonko 1960 ŠD Kraški tekači Sežana 1   1   1         4 1   7 5   1
52 21 1 Ipavec Kristjan 1979 ŠD Nanos Podnanos                               21
54 20 3 Lekše Toni 1960 ŠD Elektro energija         11   4   5              
55 18 1 Čufer Stanko 1957 PD Ajdovščina                           18    
55 18 12 Grča Rajko 1958 ŠD Kraški tekači Sežana 1 0 1     1 1     6 1 0 2 4 0 1
57 17 11 Tomažič Jožef 1957 PGT   0 1     1 1   2 1 1   8 1 0 1
58 16 3 Rupnik Pavel 1965 TSK Logatec         4   1           11      
58 16 1 Panič Andrej 1971 ŠD Hitre noge Senožeče 16                              
58 16 3 Curk Matej 1981 ŠD Vrhpolje 2   1   13                      
61 15 1 Peklaj Žiga 1995 AD Kladivar Celje             15                  
62 14 3 Frim Vili 1953 TKD Sovica                     1   12     1
62 14 8 Gabrijelčič Matej 1978 ŠD Nanos Podnanos 1   1     1     1 1 1 0   8    
62 14 9 Pečar Boris 1978 ŠD Kraški tekači Sežana   0 1   3 1   1   1 1 0 6      
65 13 11 Milašinovič Zoran 1962 AK Pivka     1 1 1   1 5 1 1 1   1   0 1
65 13 13 Leban Marko 1979 PGD Nova Gorica 1 0 1 1 5 1 1   1 1 1   1 1   1
67 11 2 Češnovar Miha 1972 TD Bovec       2                   9    
67 11 1 Kirm Jože 1965 TK Tržiške strele                               11
69 10 10 Savić Vladimir 1943 AK Pivka 1   1   1   1   1 2 1   1 1   1
70 9 6 Šulin Zvonko 1953 ŠD Boka     1 4         0   1     2   1
70 9 13 Kutin Edi 1949 TKK Srpenica 1   1 1   1 1   1 1 1 0 1 1 0 1
70 9 10 Popovič Mladen 1952 TD Bistrc 1   1   1   1 1 1 1 1   1 1    
70 9 2 Paškulin Marko 1973 DLT Filipides 9 0                            
70 9 12 Španič Veselko 1955 ŠD Hitre noge Senožeče 1   1 1   1 1 1   1 1 0   1 0 1
70 9 10 Ušaj Damijan 1967 ŠD Nanos Podnanos 1   1 1 1 1 1 1 1   1         1
70 9 13 Ivančič Fabio 1933 Obala 1   1 1 1 1 1 1 1 1   0 1 1   1
70 9 10 Lipušček Lucijan 1940 DLT Filipides     1   1 1 1 1 1   1 0 1     1
70 9 11 Lazar Albert 1937 DLT Filipides 1   1 1       1 1 1 1 0 1 1   1
79 8 5 Kerkoč Matic 1998 TD Burja Vipava 1   1 1   1   4                
79 8 2 Stevanović Rajko 1952 Evroservis Valant     1 7                        
79 8 9 Berginc Jože 1962 TD Bistrc     1   1 1 1 1   1       1 0 1
82 6 6 Škrlj Dušan 1959 ŠD Hitre noge Senožeče               2   1 1 0 1 1    
82 6 7 Faganelj Božo 1964 DLT Filipides 1 0   1   1     1       1 1    
82 6 7 Škrlj Franc 1952 ŠD Hitre noge Senožeče 1 0 1 1   1 1           1      
82 6 6 Otoničar Janez 1948 AK Pivka     1     1   1   1 1   1      
86 5 5 Draksler Goran 1961 AK Pivka     1     1   1         1 1    
86 5 5 Kosič Gregor 1973 TD Bistrc 1   1     1 1 1                
88 4 4 Bovcon Jurij 1983 Ajdovščina     1     1   1               1
88 4 3 Šiškovič Franko 1968                 1   3   0        
88 4 7 Hrovatin Darko 1957 TD Burja Vipava   0         1   1   1 0 1   0  
88 4 4 Furlan Bojan 1962 ŠD Nanos Podnanos 1   1                   1     1
88 4 1 Pergovnik Ivan 1955 Logatec 4                              
93 3 4 Žgavc Robert 1982 Bdanje Frnaža 1 0   1 1                      
93 3 3 Čufer Damijan 1967 TD Burja Vipava     1               1         1
93 3 3 Dolinar Roman 1949 Nova Gorica 1         1         1          
93 3 1 Orel Mitja 1981 ŠD Kraški tekači Sežana                         3      
93 3 2 Sovdat Robert 1984 Pivka     1   2                      
93 3 1 Uršič Luka 1989 DLT Filipides 3                              
93 3 4 Rebula Simon 1987 ŠD Kraški tekači Sežana 1                     0 1 1    
93 3 3 Godina Andrej 1967 ŠD Brinj Povir       1                   1   1
101 2 2 Pavšič Danilo 1956 Travnik           1         1          
101 2 2 Slokar Klavdij 1964 DLT Filipides           1       1            
101 2 2 Pudgar Danilo 1952 TD Burja Vipava     1                         1
101 2 2 Rustja Matej 1987 Gibaj sport 1   1                          
101 2 2 Gunjač Vladimir 1950 Tekaški forum     1 1                        
101 2 2 Ljubič Iztok 1966 Podgrad     1                   1      
101 2 2 Lipnik Branko 1945 Horjul     1     1                    
101 2 3 Kete Ivo 1957 PGT 1 0                 1          
109 1 1 Čermelj Viktor 1957 DLT Filipides                     1          
109 1 1 Uršič Eljo 1958 DLT Filipides 1                              
109 1 1 Nardin Tomaž 1980 DLT Filipides                     1          
109 1 2 Kugonič Milan 1960 DLT Filipides                     1 0        
109 1 1 Fornazarič Kristian 1973 DLT Filipides 1                              
109 1 1 Ambrožič Kristjan 1987 Tekači Vipavske doline 1                              
109 1 2 Japelj Venčeslav 1951 Ljudstvo tekačev   0             1              
109 1 1 Gorečan Savo 1965 Tekaški forum     1                          
109 1 1 Prelaz Andrej 1978 ŠD Hitre noge Senožeče 1                              
109 1 1 Kogoj Milan 1943 PD Šentviška gora       1                        
109 1 1 Fabjan Gregor 1979 ŠD Hitre noge Senožeče 1                              
109 1 1 Beguš Viktor 1949 AK Pivka         1                      
109 1 1 Čendak Klavdij 1968 PGT         1                      
109 1 1 Kerkoč Matjaž 1971 TD Burja Vipava     1                          
109 1 1 Kovačič Gregor 1976 TD Bistrc     1                          

 

Ženske
M. abs. Točke U Priimek in Ime Letnik Kraj / klub 1.t. 2.t. 3.t. 4.t. 5.t. 6.t. 7.t. 8.t. 9.t. 10.t. 11.t. 12.t. 13.t. 14.t. 15.t. 16.t.
1 360 11 Lipušček Sergeja 1966 DLT Filipides     31 40   40 40 40 40 40 40 0 40     40
2 300 12 Bele Kristina 1974 AK Pivka 28     31   35 35 35 28 35 35 0 31 35   28
3 294 10 Bajc Monika 1995 ŠD Nanos Podnanos     25 35 40   26   31 28 28   35 40   31
4 281 15 Sardoč Jerica 1979 ŠD Nanos Podnanos 26   26 28 35 31 28 31 26 31 31 0 28 31 0 35
5 221 13 Brešan Vilma 1958 Nova Gorica 23 0 23       23 26 23 26 25 0 25 26 0 24
6 212 11 Milič Rada 1952 ŠD Kraški tekači Sežana 24     23   24   22 21 24 24 0 24 24   23
7 208 10 Batagelj Stanka 1949 Tekači Vipavske doline 19   19   24 23 22   22 25     23 25   25
8 190 9 Ušaj Ksenija 1971 ŠD Nanos Podnanos 21   21 22 23 20 21 23     20         19
9 183 9 Gorkič Marijana 1984 DLT Filipides 17         19 19 20   23 21   22 21   21
10 178 8 Jejčič Darja 1974 TD Burja Vipava     22 25 26 28 25       26       0 26
11 164 7 Vodopivec Erika 1972 ŠD Nanos Podnanos 22   20   25 26 24 25               22
12 156 9 Verbič Darja 1952 ŠD Kraški tekači Sežana       21     17 19   22 19 0 20 20   18
13 133 6 Kerkoč Manca 1999 TD Burja Vipava 25   18 24   21   21 24              
14 131 5 Draksler Alenka 1966 Hruševje     24     25   28         26 28    
15 80 4 Zrimšek Vrečar Andre 1965 Šmartno 20   17                     23   20
15 80 2 Kršinar Neja 1991 KGT Papež Kamnik 40   40                          
17 70 2 Adrović Mateja 1990 Ljubljana 35   35                          
18 68 4 Kenda Metka 1970 Ljubljana     9 20 22                     17
19 66 2 Kotar Ilijaš Jana 1970 DLT Filipides 31               35              
20 61 4 Žgavc Nevenka 1963 Tekači Vipavske doline   0 16     22         23          
21 52 3 Vodopivec Ingrid 1972 Tek je lek     10       18 24                
22 43 2 Škrlj Anica 1954 ŠD Hitre noge Senožeče                         21 22    
23 37 2 Špacapan Meta 1984 TLD Filipides     15               22          
24 31 1 Bošnjak Zorka 1977 ŠD Hotedršica             31                  
24 31 1 Širca Ivanka 1955 AK Pivka         31                      
24 31 2 Trunkelj Anja 1989 Medvode 18   13                          
27 30 2 Kogoj Hilarija 1955 Tminski migavci     12     18                    
28 28 1 Mavrič Tina 1970 PGT         28                      
28 28 2 Simčič Helena 1973 DLT Filipides   0 28                          
28 28 2 Jerkič Maruša 1996 Dobravlje     11     17                    
31 26 1 Pivk Irma 1982 ŠD Nanos Podnanos       26                        
32 25 3 Dornik Valda 1956 DLT Filipides   0             25           0  
33 20 1 Merlak Nada 1950 ŠD Hotedršica             20                  
34 14 1 Kosič Urša 1999 TD Bistrc     14                          
NOVICE
  • Skupni treningi - druženje
    SPREMEMBA URE TEKA ! Kje: za kulturnim domom v Bukovici (KD Zorana Mušiča) Koliko: krog dolžine...več24.09.2018
SPONZORJI
ar©tur d.o.o