Skupno točkovanje in udeležba 2013 - Mladina po kategorijah
Tekme:
- tekma - 18. Vipavski tek, Vipava, 6.4.2013
- tekma - 12. Tek sotočja, Tolmin, 13.4.2013
- tekma - 12. Bovški tek, Bovec, 28.4.2013
- tekma - 29. Petelinjski tek, Petelinje, 11.5.2013
- tekma - 10. Majski tek, Ajdovščina, 18.5.2013
- tekma - 42. Tek prijateljstva, Hotedršica, 25.5.2013
- tekma - 6. Bistrški tek, Črne njive, 15.6.2013
- tekma - 11. Dobravski tek, Dobravlje, 30.6.2013
- tekma - 18. Kraški tek, Povir, 14.9.2013
- tekma - Mladinski teki po ulicah Cerkna, Cerkno, 21.9.2013
Število tekem, ki štejejo za pokal: 6
Obdelava podatkov: Timing ŠD Poljane
Število prijavljenih: 495
Razvrstitev po kategorijah
Deklice A (letnik 2006 in mlajše) | |||||||||||||||
Mesto | Točke | U | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | 1.t. | 2.t. | 3.t. | 4.t. | 5.t. | 6.t. | 7.t. | 8.t. | 9.t. | 10.t. |
1 | 240 | 7 | Kalanj Nena | 2006 | TK Kobarid | 40 | 40 | 40 | 31 | 40 | 40 | 40 | |||
2 | 230 | 10 | Sardoč Miša | 2007 | ŠD Nanos Podnanos | 40 | 35 | 35 | 35 | 40 | 40 | 40 | 35 | 35 | 35 |
3 | 178 | 7 | Uršič Nika | 2006 | TK Kobarid | 31 | 28 | 28 | 35 | 28 | 28 | 28 | |||
4 | 165 | 8 | Kopatin Sara | 2008 | ŠD Nanos Podnanos | 26 | 25 | 25 | 31 | 26 | 31 | 25 | 26 | ||
5 | 155 | 8 | Leban Katja | 2007 | AD Posočje | 24 | 22 | 28 | 24 | 28 | 22 | 25 | 26 | ||
6 | 134 | 6 | Breščak Žana | 2007 | Potoče | 24 | 21 | 21 | 24 | 21 | 23 | ||||
7 | 131 | 6 | Domevšček Naja | 2007 | TK Kobarid | 22 | 20 | 15 | 26 | 24 | 24 | ||||
8 | 123 | 7 | Jevšček Nika | 2007 | AD Nova Aurora Koper | 21 | 15 | 26 | 19 | 19 | 22 | 16 | |||
9 | 122 | 8 | Kanalec Vita | 2008 | TK Kobarid | 20 | 18 | 13 | 19 | 22 | 25 | 18 | 18 | ||
10 | 120 | 10 | Furlan Gaja | 2008 | ŠD Nanos Podnanos | 17 | 17 | 11 | 25 | 18 | 18 | 24 | 16 | 18 | 15 |
11 | 110 | 10 | Žgur Neli | 2010 | ŠD Nanos Podnanos | 14 | 14 | 5 | 24 | 13 | 17 | 22 | 13 | 19 | 12 |
12 | 99 | 8 | Sardoč Pika | 2009 | ŠD Nanos Podnanos | 15 | 13 | 9 | 12 | 23 | 15 | 20 | 13 | ||
13 | 97 | 3 | Sovdat Ajda | 2006 | AD Posočje | 31 | 35 | 31 | |||||||
14 | 83 | 3 | Kravanja Zoja | 2007 | TD Bovec | 26 | 26 | 31 | |||||||
15 | 82 | 3 | Ivančič Evita | 2007 | TK Kobarid | 25 | 26 | 31 | |||||||
16 | 76 | 4 | Tušar Urša | 2008 | TK Kobarid | 18 | 20 | 21 | 17 | ||||||
17 | 58 | 4 | Rutar Manca | 2009 | AD Posočje | 16 | 8 | 17 | 17 | ||||||
18 | 52 | 2 | Bičič Gaja | 2007 | TD Bovec | 28 | 24 | ||||||||
19 | 44 | 2 | Sovdat Gaja | 2008 | AD Posočje | 22 | 22 | ||||||||
20 | 37 | 4 | Rutar Eva | 2011 | AD Posočje | 12 | 4 | 9 | 12 | ||||||
21 | 35 | 1 | Vičič Maša | 2006 | 35 | ||||||||||
21 | 35 | 1 | Mužina Neja | 2006 | AD Nova Aurora Koper | 35 | |||||||||
23 | 31 | 1 | Kokotec Lana | 2006 | AD Piran | 31 | |||||||||
23 | 31 | 1 | Fabčič Klara | 2006 | ŠD Nanos Podnanos | 31 | |||||||||
25 | 30 | 2 | Komac Perinčič Žana | 2008 | TD Bovec | 20 | 10 | ||||||||
26 | 28 | 1 | Poljak Nina | 2006 | Posočje | 28 | |||||||||
26 | 28 | 1 | Tomažič Žana | 2006 | OŠ Podgrad | 28 | |||||||||
28 | 26 | 1 | Vehar Lara | 2006 | ŠD Hotedršica | 26 | |||||||||
29 | 25 | 1 | Zelenec Katja | 2007 | ŠD Hotedršica | 25 | |||||||||
29 | 25 | 1 | Župannčič Tia | 2007 | TD Bovec | 25 | |||||||||
29 | 25 | 1 | Čeplak Neja | 2006 | OŠ Cerkno | 25 | |||||||||
32 | 24 | 1 | Tavčar Nika | 2007 | ŠD Brinj Povir | 24 | |||||||||
33 | 23 | 1 | Cevec Julija | 2010 | Vrtec pri mami | 23 | |||||||||
33 | 23 | 1 | Župančič Ana | 2007 | TD Bovec | 23 | |||||||||
33 | 23 | 1 | Krkoč Uršula | 2007 | ŠD Nanos Podnanos | 23 | |||||||||
33 | 23 | 1 | Moroz Lana | 2007 | ŠD Hotedršica | 23 | |||||||||
33 | 23 | 1 | Obid Helena | 2006 | OŠ Cerkno | 23 | |||||||||
33 | 23 | 1 | Čarga Manca | 2007 | TD Bovec | 23 | |||||||||
33 | 23 | 1 | Bizjak Ema | 2006 | OŠ Lokavec | 23 | |||||||||
33 | 23 | 2 | Ferjančič Ana | 2010 | ŠD Nanos Podnanos | 12 | 11 | ||||||||
33 | 23 | 1 | Fon Tajda | 2006 | TK Kobarid | 23 | |||||||||
42 | 22 | 1 | Fortunat Manca | 2007 | AD Posočje | 22 | |||||||||
43 | 21 | 1 | Celin Naja | 2011 | TD Bistrc | 21 | |||||||||
43 | 21 | 1 | Vehar Vita | 2009 | ŠD Hotedršica | 21 | |||||||||
43 | 21 | 1 | Florjančič Isabela | 2006 | OŠ Cerkno | 21 | |||||||||
43 | 21 | 1 | Cernatič Lana | 2007 | TD Bovec | 21 | |||||||||
47 | 20 | 1 | Lahajnar Maja | 2006 | OŠ Cerkno | 20 | |||||||||
47 | 20 | 1 | Mamič Hana | 2006 | OŠ Dobravlje | 20 | |||||||||
47 | 20 | 1 | Rupnik Tjaša | 2008 | ŠD Hotedršica | 20 | |||||||||
50 | 19 | 1 | Obid Neža | 2007 | OŠ Cerkno | 19 | |||||||||
50 | 19 | 1 | Uršič Julija | 2008 | Idrija | 19 | |||||||||
50 | 19 | 1 | Mlekuž Manca | 2007 | TD Bovec | 19 | |||||||||
50 | 19 | 1 | Valič Isa | 2007 | Vipava | 19 | |||||||||
54 | 18 | 1 | Mlekuž Kamarić Niki | 2008 | TD Bovec | 18 | |||||||||
55 | 17 | 1 | Jarkovič Lara | 2007 | Grosuplje | 17 | |||||||||
56 | 16 | 1 | Leban Andreja | 2007 | Ajdovščina | 16 | |||||||||
56 | 16 | 1 | Nagode Ema | 2010 | ŠD Hotedršica | 16 | |||||||||
56 | 16 | 1 | Suša Pia | 2010 | Vipava | 16 | |||||||||
56 | 16 | 1 | Terpin Eva | 2008 | Godovič | 16 | |||||||||
60 | 15 | 1 | Krapež Timeja | 2009 | Tolmin | 15 | |||||||||
61 | 14 | 1 | Poienel Anabela | 2006 | Ljubljana - Črnuče | 14 | |||||||||
61 | 14 | 1 | Breščak Mia | 2008 | ŠD Nanos Podnanos | 14 | |||||||||
61 | 14 | 1 | Ušaj Tajda | 2008 | Vrtojba | 14 | |||||||||
61 | 14 | 1 | Kranjc Lejla | 2009 | Vrtec Šentviška gora | 14 | |||||||||
65 | 13 | 1 | Valič Ela | 2008 | Vipava | 13 | |||||||||
66 | 12 | 1 | Markovič Lea | 2008 | TD Bovec | 12 | |||||||||
67 | 11 | 1 | Strilič Ana | 2010 | Vipava | 11 | |||||||||
68 | 10 | 1 | Margon Vita | 2010 | ŠD Nanos Podnanos | 10 | |||||||||
69 | 7 | 1 | Zorč Mia | 2008 | TD Bovec | 7 | |||||||||
70 | 6 | 1 | Svetičič Maja | 2010 | TK Kobarid | 6 |
Deklice B (letnik 2005) | |||||||||||||||
Mesto | Točke | U | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | 1.t. | 2.t. | 3.t. | 4.t. | 5.t. | 6.t. | 7.t. | 8.t. | 9.t. | 10.t. |
1 | 240 | 10 | Domevšček Lia | 2005 | TK Kobarid | 31 | 40 | 40 | 35 | 31 | 35 | 40 | 40 | 40 | 40 |
2 | 220 | 8 | Uljan Nina | 2005 | TD Bistrc | 35 | 35 | 40 | 35 | 40 | 35 | 31 | 35 | ||
3 | 187 | 10 | Tušar Ariana | 2005 | TK Kobarid | 26 | 31 | 26 | 31 | 28 | 31 | 31 | 28 | 28 | 35 |
4 | 161 | 6 | Skočir Urša | 2005 | AD Posočje | 23 | 28 | 28 | 26 | 25 | 31 | ||||
5 | 91 | 3 | Sladič Eva | 2005 | TD Bovec | 25 | 35 | 31 | |||||||
6 | 75 | 2 | Bajc Natalija | 2005 | Col | 40 | 35 | ||||||||
7 | 72 | 3 | Bajec Lia | 2005 | OŠ Col | 24 | 24 | 24 | |||||||
8 | 71 | 2 | Leban Marta Marija | 2005 | AD Posočje | 40 | 31 | ||||||||
9 | 54 | 2 | Konavec Eva | 2005 | TK Kobarid | 28 | 26 | ||||||||
10 | 50 | 2 | Zalar Belin | 2005 | TD Bovec | 25 | 25 | ||||||||
11 | 46 | 2 | Terlikar Jerneja | 2005 | TK Kobarid | 22 | 24 | ||||||||
12 | 28 | 1 | Marinšek Tinkara | 2005 | OŠ Podgrad | 28 | |||||||||
12 | 28 | 1 | Kržišnik Alja Vita | 2005 | 28 | ||||||||||
12 | 28 | 1 | Vojska Hana | 2005 | OŠ Cerkno | 28 | |||||||||
15 | 26 | 1 | Kuzmin Julija | 2005 | AD Piran | 26 | |||||||||
15 | 26 | 1 | Benigar Maša | 2005 | OŠ Podgrad | 26 | |||||||||
15 | 26 | 1 | Filipič Lara | 2005 | OŠ Cerkno | 26 | |||||||||
18 | 25 | 1 | Fras Zoja | 2005 | OŠ Danilo Lokar Ajdovščina | 25 | |||||||||
19 | 24 | 1 | Svetičič Nika | 2005 | TK Kobarid | 24 | |||||||||
20 | 23 | 1 | Benko Ina | 2005 | OŠ Danilo Lokar Ajdovščina | 23 | |||||||||
21 | 22 | 1 | Ferjančič Maruša | 2005 | OŠ Budanje | 22 | |||||||||
22 | 21 | 1 | Breščak Nina | 2005 | Potoče | 21 | |||||||||
23 | 20 | 1 | Černe Ema | 2005 | Budanje | 20 |
Deklice C (letnik 2004) | |||||||||||||||
Mesto | Točke | U | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | 1.t. | 2.t. | 3.t. | 4.t. | 5.t. | 6.t. | 7.t. | 8.t. | 9.t. | 10.t. |
1 | 225 | 9 | Sovdat Žana | 2004 | AD Posočje | 31 | 35 | 40 | 40 | 35 | 40 | 35 | 35 | 31 | |
1 | 225 | 10 | Žagar Tia | 2004 | TD Bovec | 28 | 31 | 31 | 35 | 40 | 35 | 40 | 40 | 31 | 35 |
3 | 200 | 9 | Kramar Roš Eva Klara | 2004 | TK Kobarid | 35 | 40 | 35 | 31 | 31 | 28 | 28 | 28 | 28 | |
4 | 177 | 5 | Rogič Lana | 2004 | AK Koper | 31 | 35 | 31 | 40 | 40 | |||||
5 | 158 | 9 | Kanalec Hana | 2004 | TK Kobarid | 25 | 28 | 26 | 26 | 26 | 24 | 26 | 26 | 26 | |
6 | 144 | 6 | Rutar Sara | 2004 | AD Posočje | 22 | 22 | 24 | 25 | 23 | 28 | ||||
7 | 111 | 4 | Žorž Žana | 2004 | ŠD Nanos Podnanos | 26 | 28 | 26 | 31 | ||||||
8 | 100 | 4 | Poljak Neja | 2004 | AD Posočje | 24 | 26 | 25 | 25 | ||||||
9 | 56 | 2 | Vičič Tisa | 2004 | TD Bistrc | 28 | 28 | ||||||||
10 | 47 | 2 | Furlan Špela | 2004 | ŠD Nanos Podnanos | 23 | 24 | ||||||||
11 | 40 | 1 | Gašič Lara | 2004 | AK Postojna | 40 | |||||||||
12 | 25 | 1 | Fortuna Lara | 2004 | Most na Soči | 25 | |||||||||
12 | 25 | 1 | Svetičič Anja | 2004 | OŠ Cerkno | 25 | |||||||||
12 | 25 | 1 | Samokec Ana | 2004 | TD Bistrc | 25 | |||||||||
15 | 24 | 1 | Štremfelj Daša | 2004 | OŠ Cerkno | 24 | |||||||||
15 | 24 | 1 | Volk Maja | 2004 | TD Bistrc | 24 | |||||||||
15 | 24 | 1 | Cvijanovič Lara | 2004 | AD Posočje | 24 | |||||||||
18 | 23 | 1 | Pašič Ema | 2004 | AK Pivka | 23 | |||||||||
18 | 23 | 1 | Kacafura Stanič Zala | 2004 | AD Posočje | 23 | |||||||||
20 | 22 | 1 | Pivk Zala | 2004 | ŠD Hotedršica | 22 |
Deklice D (letnik 2003) | |||||||||||||||
Mesto | Točke | U | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | 1.t. | 2.t. | 3.t. | 4.t. | 5.t. | 6.t. | 7.t. | 8.t. | 9.t. | 10.t. |
1 | 235 | 7 | Likar Lara | 2003 | OŠ Dobravlje | 35 | 40 | 35 | 40 | 40 | 40 | 40 | |||
2 | 211 | 10 | Furlan Sara | 2003 | ŠD Nanos Podnanos | 26 | 31 | 28 | 40 | 35 | 35 | 35 | 31 | 35 | 31 |
3 | 204 | 10 | Žgajnar Eva | 2003 | TD Bovec | 25 | 25 | 25 | 35 | 28 | 31 | 28 | 35 | 40 | 35 |
4 | 158 | 7 | Sabotič Ines | 2003 | TD Bovec | 24 | 24 | 23 | 31 | 28 | 25 | 26 | |||
5 | 149 | 5 | Čmak Lana | 2003 | TD Bovec | 28 | 31 | 31 | 31 | 28 | |||||
6 | 50 | 2 | Kenda Teja | 2003 | AD Posočje | 26 | 24 | ||||||||
7 | 40 | 1 | Ahtik Gaja | 2003 | Tekaška šola Živko | 40 | |||||||||
7 | 40 | 1 | Coren Elisa | 2003 | Dvojezična šola Špeter | 40 | |||||||||
7 | 40 | 1 | Kubik Živkovič Maša | 2003 | AK Koper | 40 | |||||||||
10 | 35 | 1 | Leban Mara Mei | 2003 | AD Posočje | 35 | |||||||||
11 | 31 | 1 | Merhar Lina | 2003 | AK Postojna | 31 | |||||||||
12 | 28 | 1 | Stergulc Inesa | 2003 | TD Bovec | 28 | |||||||||
12 | 28 | 1 | Kalan Bevk Lucija | 2003 | OŠ Cerkno | 28 | |||||||||
14 | 26 | 1 | Ćorić Sara | 2003 | AK Prijedor | 26 | |||||||||
14 | 26 | 1 | Mijatovič Sindi | 2003 | OŠ Podgrad | 26 |
Deklice E (letnik 2002) | |||||||||||||||
Mesto | Točke | U | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | 1.t. | 2.t. | 3.t. | 4.t. | 5.t. | 6.t. | 7.t. | 8.t. | 9.t. | 10.t. |
1 | 230 | 7 | Cukjati Karin | 2002 | TK Kobarid | 35 | 35 | 40 | 35 | 40 | 40 | 40 | |||
2 | 202 | 8 | Melihen Barbi | 2002 | TD Bovec | 28 | 31 | 31 | 35 | 31 | 35 | 35 | 35 | ||
3 | 195 | 5 | Gerbec Pia | 2002 | AD Posočje | 35 | 40 | 40 | 40 | 40 | |||||
4 | 164 | 6 | Kravanja Zarja | 2002 | TD Bovec | 23 | 28 | 26 | 28 | 31 | 28 | ||||
5 | 156 | 8 | Korošec Lara | 2002 | TK Kobarid | 22 | 23 | 24 | 26 | 26 | 26 | 28 | 26 | ||
6 | 108 | 4 | Kranjc Katarina | 2002 | TK Kobarid | 26 | 23 | 28 | 31 | ||||||
7 | 97 | 3 | Tominc Nika | 2002 | AD Nova Aurora Koper | 31 | 35 | 31 | |||||||
8 | 56 | 2 | Vajngerl Maruša | 2002 | TD Bovec | 25 | 31 | ||||||||
9 | 50 | 2 | Valentinčič Neža | 2002 | AD Posočje | 25 | 25 | ||||||||
9 | 50 | 2 | Rutar Katarina | 2002 | AD Posočje | 22 | 28 | ||||||||
11 | 49 | 2 | Gregurovič Nina | 2002 | 24 | 25 | |||||||||
12 | 48 | 2 | Faletič Pia | 2002 | AD Posočje | 24 | 24 | ||||||||
13 | 40 | 1 | Istenič Zala | 2002 | AD Mass Ljubljana | 40 | |||||||||
14 | 31 | 1 | Močnik Maja | 2002 | OŠ Cerkno | 31 | |||||||||
15 | 28 | 1 | Kurnoga Ana | 2002 | AK Prijedor | 28 | |||||||||
16 | 26 | 1 | Kopačin Kaja | 2002 | ŠD Nanos Podnanos | 26 | |||||||||
17 | 25 | 1 | Škoberne Mia | 2002 | OŠ Pivka | 25 | |||||||||
18 | 24 | 1 | Nagode Mateja | 2002 | ŠD Hotedršica | 24 | |||||||||
19 | 22 | 1 | Čebokli Anamarija | 2002 | TK Kobarid | 22 | |||||||||
20 | 21 | 1 | Konavec Mia | 2002 | TK Kobarid | 21 | |||||||||
21 | 20 | 1 | Petrič Metka | 2002 | Nova Gorica | 20 |
Deklice F (letnik 2001) | |||||||||||||||
Mesto | Točke | U | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | 1.t. | 2.t. | 3.t. | 4.t. | 5.t. | 6.t. | 7.t. | 8.t. | 9.t. | 10.t. |
1 | 106 | 3 | Uršič Fratina Menara | 2001 | TK Kobarid | 40 | 35 | 31 | |||||||
2 | 97 | 3 | Manfreda Dea | 2001 | TK Kobarid | 31 | 35 | 31 | |||||||
3 | 80 | 2 | Klasič Petra | 2001 | OŠ Cerkno | 40 | 40 | ||||||||
4 | 70 | 2 | Ipavec Kristina | 2001 | OŠ Idrija | 35 | 35 | ||||||||
5 | 59 | 2 | Zlatoper Lara | 2001 | OŠ Cerkno | 28 | 31 | ||||||||
6 | 40 | 1 | Boštjančič Alja | 2001 | TD Bistrc | 40 | |||||||||
6 | 40 | 1 | Bolčina Nina | 2001 | OŠ Otlica | 40 | |||||||||
6 | 40 | 1 | Premru Sara | 2001 | AK Pivka | 40 | |||||||||
6 | 40 | 1 | Pjević Teodora | 2001 | AK Prijedor | 40 | |||||||||
10 | 35 | 1 | Volk Jana | 2001 | TD Bistrc | 35 | |||||||||
10 | 35 | 1 | Milosavljević Nataša | 2001 | AK Pivka | 35 | |||||||||
12 | 31 | 1 | Novakovič Mihaela | 2001 | AK Pivka | 31 | |||||||||
13 | 28 | 1 | Nusdorfer Špela | 2001 | OŠ Šturje | 28 | |||||||||
13 | 28 | 1 | Podobnik Izabela | 2001 | OŠ Cerkno | 28 | |||||||||
15 | 26 | 1 | Bogataj Neja | 2001 | OŠ Cerkno | 26 |
Deklice G (letnik 2000) | |||||||||||||||
Mesto | Točke | U | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | 1.t. | 2.t. | 3.t. | 4.t. | 5.t. | 6.t. | 7.t. | 8.t. | 9.t. | 10.t. |
1 | 240 | 8 | Žgajnar Tanja | 2000 | TD Bovec | 31 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | ||
2 | 215 | 8 | Kalanj Lara | 2000 | TK Kobarid | 35 | 35 | 35 | 40 | 35 | 35 | 35 | 31 | ||
3 | 191 | 7 | Kurinčič Ana | 2000 | TK Kobarid | 31 | 35 | 31 | 35 | 31 | 26 | 28 | |||
4 | 180 | 8 | Bozja Nika | 2000 | TD Bovec | 28 | 28 | 28 | 28 | 28 | 25 | 40 | 23 | ||
5 | 82 | 3 | Cukjati Hana | 2000 | TK Kobarid | 28 | 28 | 26 | |||||||
6 | 57 | 2 | Ortar Blažka | 2000 | AD Posočje | 26 | 31 | ||||||||
7 | 48 | 2 | Uršič Urša | 2000 | AD Posočje | 24 | 24 | ||||||||
8 | 40 | 1 | Prah Jerneja | 2000 | AK Sevnica | 40 | |||||||||
9 | 35 | 1 | Zorjan Špela | 2000 | OŠ Cerkno | 35 | |||||||||
10 | 31 | 1 | Starc Zala | 2000 | AD Piran | 31 | |||||||||
10 | 31 | 1 | Trebovac Anja | 2000 | AK Prijedor | 31 | |||||||||
12 | 26 | 1 | Krkoč Renata | 2000 | ŠD Nanos Podnanos | 26 | |||||||||
12 | 26 | 1 | Česnik Nika | 2000 | OŠ Pivka | 26 | |||||||||
12 | 26 | 1 | Štemberger Lara | 2000 | TD Bistrc | 26 | |||||||||
15 | 25 | 1 | Tomažič Anja | 2000 | TD Bistrc | 25 | |||||||||
15 | 25 | 1 | Molk Turk Pia | 2000 | OŠ Pivka | 25 | |||||||||
15 | 25 | 1 | Pirih Tajda | 2000 | OŠ Cerkno | 25 | |||||||||
15 | 25 | 1 | Likar Urša | 2000 | ŠD Nanos Podnanos | 25 | |||||||||
19 | 24 | 1 | Mitrovič Adrijana | 2000 | AK Pivka | 24 | |||||||||
19 | 24 | 1 | Dizdarević Arijana | 2000 | AK Prijedor | 24 | |||||||||
21 | 23 | 1 | Česnik Maja | 2000 | OŠ Pivka | 23 | |||||||||
22 | 22 | 1 | Bašič Anita | 2000 | OŠ Pivka | 22 | |||||||||
23 | 21 | 1 | Radič Nataša | 2000 | AK Pivka | 21 | |||||||||
24 | 20 | 1 | Perenič Teja | 2000 | OŠ Pivka | 20 | |||||||||
25 | 19 | 1 | Nadoh Tjaša | 2000 | 19 | ||||||||||
26 | 18 | 1 | Podboj Jelena | 2000 | 18 | ||||||||||
27 | 17 | 1 | Zafred Saša | 2000 | OŠ Pivka | 17 |
Deklice H (letnik 1999) | |||||||||||||||
Mesto | Točke | U | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | 1.t. | 2.t. | 3.t. | 4.t. | 5.t. | 6.t. | 7.t. | 8.t. | 9.t. | 10.t. |
1 | 240 | 6 | Kerkoč Manca | 1999 | TD Burja Vipava | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | ||||
2 | 221 | 10 | Rutar Katja | 1999 | AD Posočje | 31 | 40 | 40 | 35 | 28 | 35 | 31 | 31 | 31 | 40 |
3 | 206 | 9 | Grahovič Amina | 1999 | TD Bovec | 35 | 31 | 31 | 31 | 25 | 35 | 35 | 35 | 35 | |
4 | 129 | 4 | Kenda Neja | 1999 | AD Posočje | 35 | 35 | 28 | 31 | ||||||
5 | 40 | 1 | Kranjec Hana | 1999 | AK Sevnica | 40 | |||||||||
6 | 35 | 1 | Knez Sara | 1999 | Ajdovščina | 35 | |||||||||
7 | 31 | 1 | Pergar Manca | 1999 | Lokavec | 31 | |||||||||
8 | 28 | 1 | Kosič Urša | 1999 | TD Bistrc | 28 | |||||||||
9 | 26 | 1 | Balič Sanela | 1999 | AK Pivka | 26 | |||||||||
9 | 26 | 1 | Štrancar Julia | 1999 | OŠ Danilo Lokar Ajdovščina | 26 | |||||||||
11 | 25 | 1 | Šajn Erika | 1999 | AK Pivka | 25 | |||||||||
12 | 24 | 1 | Kobal Barbara | 1999 | Ajdovščina | 24 | |||||||||
12 | 24 | 1 | Slijepčevič Vanesa | 1999 | AK Pivka | 24 | |||||||||
14 | 23 | 1 | Džajič Sara | 1999 | OŠ Pivka | 23 | |||||||||
15 | 22 | 1 | Franetič Rebeka | 1999 | AK Pivka | 22 |
Deklice I (letnik 1998) | |||||||||||||||
Mesto | Točke | U | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | 1.t. | 2.t. | 3.t. | 4.t. | 5.t. | 6.t. | 7.t. | 8.t. | 9.t. | 10.t. |
1 | 235 | 6 | Gregorčič Tinkara | 1998 | AD Posočje | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 35 | ||||
2 | 212 | 7 | Rutar Klara | 1998 | AD Posočje | 35 | 31 | 35 | 40 | 31 | 40 | 31 | |||
3 | 186 | 5 | Kmetec Niki | 1998 | AK Koper | 31 | 35 | 40 | 40 | 40 | |||||
4 | 150 | 5 | Moroz Polona | 1998 | ŠD Hotedršica | 35 | 28 | 28 | 31 | 28 | |||||
5 | 35 | 1 | Kuštrin Zala | 1998 | TD Bovec | 35 | |||||||||
5 | 35 | 1 | Bajc Lea | 1998 | OŠ Danilo Lokar Ajdovščina | 35 | |||||||||
7 | 31 | 1 | Brlogar Petra | 1998 | AK Pivka | 31 | |||||||||
8 | 26 | 1 | Železnik Mateja | 1998 | AK Pivka | 26 |
Dečki A (letnik 2006 in mlajši) | |||||||||||||||
Mesto | Točke | U | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | 1.t. | 2.t. | 3.t. | 4.t. | 5.t. | 6.t. | 7.t. | 8.t. | 9.t. | 10.t. |
1 | 240 | 8 | Kopatin Rok | 2006 | ŠD Nanos Podnanos | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | ||
2 | 207 | 9 | Skočir Anej | 2006 | TK Kobarid | 28 | 28 | 35 | 31 | 35 | 40 | 31 | 35 | 26 | |
3 | 200 | 10 | Žgur Mark | 2007 | ŠD Nanos Podnanos | 35 | 26 | 28 | 31 | 25 | 28 | 35 | 28 | 31 | 40 |
4 | 186 | 6 | Poljšak Jan | 2006 | ŠD Nanos Podnanos | 31 | 31 | 35 | 26 | 35 | 28 | ||||
5 | 147 | 6 | Žagar Matic | 2007 | TD Bovec | 25 | 23 | 28 | 23 | 25 | 23 | ||||
6 | 144 | 9 | Maver Matevž | 2008 | AK Pivka | 21 | 16 | 25 | 21 | 25 | 24 | 25 | 24 | 21 | |
7 | 137 | 9 | Skočir Žan | 2008 | TK Kobarid | 23 | 19 | 15 | 20 | 24 | 23 | 24 | 23 | 18 | |
8 | 129 | 9 | Lozej Matic | 2008 | ŠD Nanos Podnanos | 20 | 18 | 7 | 23 | 14 | 22 | 22 | 22 | 20 | |
9 | 101 | 3 | Kranjc Aljoša | 2006 | OŠ Šentviška gora | 35 | 31 | 35 | |||||||
10 | 76 | 3 | Bajec Tai | 2007 | Col | 26 | 24 | 26 | |||||||
11 | 75 | 3 | Komac Perinčič Slavk | 2006 | TD Bovec | 25 | 24 | 26 | |||||||
12 | 68 | 5 | Bajc Žan | 2010 | Vrtec Krško | 3 | 7 | 19 | 20 | 19 | |||||
13 | 57 | 2 | Žibert Matic | 2006 | TD Hotedršica | 31 | 26 | ||||||||
14 | 45 | 2 | Smrekar Leon | 2007 | TK Kobarid | 23 | 22 | ||||||||
15 | 43 | 3 | Skočir Marcel | 2010 | AD Posočje | 8 | 21 | 14 | |||||||
16 | 39 | 2 | Ferjančič Nik | 2007 | ŠD Nanos Podnanos | 22 | 17 | ||||||||
17 | 35 | 1 | Gruden Ožbej | 2006 | OŠ Šturje | 35 | |||||||||
18 | 33 | 2 | Uršič Fratina Erazem | 2007 | TK Kobarid | 22 | 11 | ||||||||
19 | 31 | 1 | Likar Tadej | 2006 | OŠ Cerkno | 31 | |||||||||
19 | 31 | 1 | Gerželj Rok | 2006 | ŠD Nanos Podnanos | 31 | |||||||||
21 | 29 | 2 | Čelica Filip | 2009 | Žapuže | 19 | 10 | ||||||||
21 | 29 | 2 | Gauster Luka | 2007 | TD Bovec | 20 | 9 | ||||||||
23 | 28 | 1 | Pirih Masel | 2006 | OŠ Cerkno | 28 | |||||||||
23 | 28 | 2 | Vidrih Jan | 2009 | Slap | 17 | 11 | ||||||||
23 | 28 | 1 | Semenič Tristan | 2006 | ŠD Nanos Podnanos | 28 | |||||||||
23 | 28 | 1 | Baričič Andrej | 2006 | OŠ Podgrad | 28 | |||||||||
27 | 26 | 1 | Špacapan Martin | 2007 | ŠD Hotedršica | 26 | |||||||||
27 | 26 | 1 | Terpin Tine | 2006 | Godovič | 26 | |||||||||
27 | 26 | 1 | Skralovnik Tenej | 2006 | OŠ Sežana | 26 | |||||||||
30 | 25 | 1 | Derenčin Anže | 2006 | 25 | ||||||||||
30 | 25 | 1 | Manfreda Gašper | 2006 | Modrej | 25 | |||||||||
30 | 25 | 1 | Katarič Rok | 2006 | OŠ Cerkno | 25 | |||||||||
33 | 24 | 1 | Bratož Žan | 2006 | ŠD Nanos Podnanos | 24 | |||||||||
33 | 24 | 1 | Čelik Maks | 2006 | OŠ Cerkno | 24 | |||||||||
33 | 24 | 1 | Berne Aljaž | 2007 | AK Pivka | 24 | |||||||||
33 | 24 | 1 | Leban Martin | 2007 | AD Posočje | 24 | |||||||||
37 | 23 | 1 | Nagode Ivo | 2008 | ŠD Hotedršica | 23 | |||||||||
37 | 23 | 1 | Bizjak Jernej | 2008 | Vrtec Lokavec | 23 | |||||||||
39 | 22 | 1 | Kodrič Luka | 2006 | OŠ Šturje | 22 | |||||||||
39 | 22 | 1 | Kocjan Brin | 2008 | ŠD Brinj Povir | 22 | |||||||||
39 | 22 | 1 | Jeram Leban Nace | 2006 | OŠ Cerkno | 22 | |||||||||
42 | 21 | 1 | Rebec Vid | 2008 | ŠD Brinj Povir | 21 | |||||||||
42 | 21 | 1 | Strilič Jakob | 2008 | Vipava | 21 | |||||||||
42 | 21 | 1 | Vavken Požarnik Lev | 2008 | ŠD Hotedršica | 21 | |||||||||
42 | 21 | 1 | Fajfar Erik | 2007 | Ljubljana | 21 | |||||||||
42 | 21 | 1 | Celin Nik | 2007 | TD Bistrc | 21 | |||||||||
47 | 20 | 1 | Kenda Andrej | 2010 | TD Bovec | 20 | |||||||||
47 | 20 | 1 | Krvina Anže | 2009 | 20 | ||||||||||
47 | 20 | 1 | Uršič Anej | 2006 | OŠ Cerkno | 20 | |||||||||
47 | 20 | 1 | Melihen Kimi | 2007 | TD Bovec | 20 | |||||||||
51 | 19 | 1 | Černuta Kristjan | 2006 | TD Bovec | 19 | |||||||||
51 | 19 | 2 | Skočir Tim | 2011 | TK Kobarid | 6 | 13 | ||||||||
51 | 19 | 1 | Pintar Tristan | 2008 | Ajdovščina | 19 | |||||||||
51 | 19 | 1 | Peternelj Timotej | 2006 | OŠ Cerkno | 19 | |||||||||
55 | 18 | 1 | Strilič Pavel | 2009 | Vipava | 18 | |||||||||
55 | 18 | 2 | Gauster Tim | 2009 | TD Bovec | 16 | 2 | ||||||||
55 | 18 | 1 | Radinović Filip | 2007 | AK Prijedor | 18 | |||||||||
55 | 18 | 1 | Vodopivec Anže | 2006 | OŠ Šturje | 18 | |||||||||
59 | 17 | 1 | Kavs Nil | 2006 | TD Bovec | 17 | |||||||||
59 | 17 | 1 | Čelik Baskar Matic | 2007 | TK Kobarid | 17 | |||||||||
59 | 17 | 1 | Komac Perinčič Domen | 2009 | Bovec | 17 | |||||||||
62 | 16 | 1 | Margon Izak | 2008 | ŠD Nanos Podnanos | 16 | |||||||||
62 | 16 | 1 | Nabergoj Filip | 2010 | Vipava | 16 | |||||||||
62 | 16 | 1 | Močnik Luka | 2009 | Tolmin | 16 | |||||||||
65 | 15 | 1 | Vojska Nace | 2008 | Cerkno | 15 | |||||||||
65 | 15 | 1 | Ušaj Tjaž | 2007 | Šempeter | 15 | |||||||||
67 | 14 | 1 | Mlekuž Mathis | 2008 | TD Bovec | 14 | |||||||||
68 | 13 | 1 | Semenič Vid | 2008 | ŠD Nanos Podnanos | 13 | |||||||||
68 | 13 | 1 | Grahovič David | 2008 | TD Bovec | 13 | |||||||||
70 | 12 | 1 | Čelik Aleks | 2008 | Vrtec Cerkno | 12 | |||||||||
70 | 12 | 1 | Rener Tilen | 2008 | Ajdovščina | 12 | |||||||||
70 | 12 | 1 | Vajngerl Gašper | 2008 | TD Bovec | 12 | |||||||||
73 | 10 | 1 | Malič Luka | 2007 | TD Bovec | 10 | |||||||||
74 | 9 | 1 | Ušaj Tevž | 2010 | Vrtojba | 9 | |||||||||
75 | 8 | 1 | Kavs Tomaž | 2008 | TD Bovec | 8 | |||||||||
76 | 6 | 1 | Stevanovič Val | 2009 | TK Kobarid | 6 | |||||||||
77 | 5 | 1 | Erzetič Nik | 2010 | TD Bovec | 5 | |||||||||
78 | 4 | 1 | Domevšček Enej | 2010 | TK Kobarid | 4 | |||||||||
79 | 1 | 1 | Češnovar Rok | 2010 | Ljubljana | 1 | |||||||||
79 | 1 | 1 | Bizjak Andrej | 2010 | TD Bovec | 1 | |||||||||
79 | 1 | 1 | Miklavčič Aljać | 2010 | TD Bovec | 1 |
Dečki B (letnik 2005) | |||||||||||||||
Mesto | Točke | U | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | 1.t. | 2.t. | 3.t. | 4.t. | 5.t. | 6.t. | 7.t. | 8.t. | 9.t. | 10.t. |
1 | 240 | 10 | Žgajnar Tim | 2005 | TD Bovec | 40 | 35 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 35 | 40 | 40 |
2 | 220 | 9 | Žgur Jan | 2005 | ŠD Nanos Podnanos | 35 | 40 | 35 | 35 | 35 | 35 | 40 | 31 | 31 | |
3 | 198 | 8 | Bajc Tomi | 2005 | Hop2 Krško | 31 | 28 | 26 | 35 | 31 | 31 | 35 | 35 | ||
4 | 180 | 9 | Leban Jaka | 2005 | AD Posočje | 31 | 25 | 31 | 31 | 31 | 28 | 28 | 28 | 28 | |
5 | 163 | 7 | Grahovič Denis | 2005 | TD Bovec | 31 | 28 | 26 | 26 | 25 | 26 | 26 | |||
6 | 152 | 7 | Šmid Daniel | 2005 | TK Kobarid | 28 | 26 | 22 | 24 | 24 | 26 | 24 | |||
7 | 147 | 9 | Lozej Jakob | 2005 | ŠD Nanos Podnanos | 24 | 24 | 24 | 22 | 21 | 25 | 25 | 25 | 24 | |
8 | 146 | 10 | Laharnar Teo | 2005 | AD Posočje | 26 | 23 | 21 | 23 | 20 | 23 | 22 | 24 | 26 | 24 |
9 | 125 | 6 | Ivančič Ožbej | 2005 | TK Kobarid | 23 | 22 | 18 | 16 | 23 | 23 | ||||
10 | 53 | 2 | Gregurovič Nejc | 2005 | 25 | 28 | |||||||||
11 | 45 | 2 | Bizjak Jan | 2005 | TD Bovec | 25 | 20 | ||||||||
12 | 38 | 2 | Kobal Žiga | 2005 | ŠD Nanos Podnanos | 21 | 17 | ||||||||
13 | 28 | 1 | Garbaz Andrea | 2005 | Dvojezična šola Špeter | 28 | |||||||||
13 | 28 | 1 | Bolčina Nejc | 2005 | PŠ Otlica | 28 | |||||||||
15 | 26 | 1 | Breščak Anže | 2005 | OŠ Danila Lokarja Ajdovščina | 26 | |||||||||
16 | 25 | 1 | Špik Nejc | 2005 | OŠ Cerkno | 25 | |||||||||
16 | 25 | 1 | Peternelj Luka | 2005 | OŠ Cerkno | 25 | |||||||||
16 | 25 | 1 | Gerbec Staš | 2005 | AD Posočje | 25 | |||||||||
19 | 24 | 1 | Špacapan Matevž | 2005 | ŠD Hotedršica | 24 | |||||||||
20 | 23 | 1 | Čadež Marko | 2005 | OŠ Cerkno | 23 | |||||||||
20 | 23 | 1 | Peljhan Matej | 2005 | OŠ Col | 23 | |||||||||
20 | 23 | 1 | Marinšek Tine | 2005 | OŠ Podgrad | 23 | |||||||||
20 | 23 | 1 | Kravanja Lan | 2005 | TD Bovec | 23 | |||||||||
24 | 22 | 1 | Zelenec Jan | 2005 | ŠD Hotedršica | 22 | |||||||||
24 | 22 | 1 | Kocjan Ruj | 2005 | ŠD Brinj Povir | 22 | |||||||||
24 | 22 | 1 | Markeljc Domen | 2005 | OŠ Danilo Lokar Ajdovščna | 22 | |||||||||
24 | 22 | 1 | Bolčina Jernej | 2005 | TD Burja Vipava | 22 | |||||||||
24 | 22 | 1 | Bevk Luka | 2005 | OŠ Cerkno | 22 | |||||||||
29 | 21 | 1 | Mauri Arne | 2005 | OŠ Cerkno | 21 | |||||||||
29 | 21 | 1 | Penko Jakob | 2005 | OŠ Pivka | 21 | |||||||||
31 | 19 | 1 | Batič Beno | 2005 | Ajdovščina | 19 | |||||||||
31 | 19 | 1 | Mlekuž Nejc | 2005 | TD Bovec | 19 | |||||||||
33 | 18 | 1 | Pintar Aleks | 2005 | OŠ Danilo Lokar Ajdovščina | 18 | |||||||||
34 | 17 | 1 | Stevanovič Kimi | 2005 | TK Kobarid | 17 |
Dečki C (letnik 2004) | |||||||||||||||
Mesto | Točke | U | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | 1.t. | 2.t. | 3.t. | 4.t. | 5.t. | 6.t. | 7.t. | 8.t. | 9.t. | 10.t. |
1 | 240 | 8 | Kopatin Jan Franc | 2004 | ŠD Nanos Podnanos | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | ||
2 | 211 | 8 | Korošec Leon | 2004 | TK Kobarid | 31 | 31 | 35 | 35 | 28 | 35 | 35 | 40 | ||
3 | 202 | 8 | Rutar Tomaž | 2004 | AD Posočje | 35 | 35 | 31 | 31 | 31 | 31 | 35 | 35 | ||
4 | 40 | 1 | Volk Žan | 2004 | Ilirska Bistrica | 40 | |||||||||
5 | 35 | 1 | Studen David | 2004 | OŠ Podgrad | 35 | |||||||||
5 | 35 | 1 | Bajc Luka | 2004 | OŠ Col | 35 | |||||||||
7 | 31 | 1 | Volk Patrik | 2004 | Dobravlje | 31 | |||||||||
7 | 31 | 1 | Frank Matej | 2004 | OŠ Podgrad | 31 | |||||||||
7 | 31 | 1 | Čelik Baskar Jakob | 2004 | TK Kobarid | 31 | |||||||||
10 | 28 | 1 | Papotnik Anej | 2004 | ŠD Hotedršica | 28 | |||||||||
10 | 28 | 1 | Katarič Tit | 2004 | OŠ Cerkno | 28 | |||||||||
10 | 28 | 1 | Starič Maj | 2004 | OŠ Blanca | 28 | |||||||||
10 | 28 | 1 | Leban Miha | 2004 | AD Posočje | 28 | |||||||||
10 | 28 | 1 | Manfreda Matevž | 2004 | Modrej | 28 | |||||||||
15 | 26 | 1 | Treven Blaž | 2004 | ŠD Hotedršica | 26 | |||||||||
15 | 26 | 1 | Mužina Nik | 2004 | AD Nova Aurora Koper | 26 | |||||||||
15 | 26 | 1 | Marc Jan | 2004 | OŠ Šturje | 26 | |||||||||
15 | 26 | 1 | Makuc Luka | 2004 | OŠ Cerkno | 26 | |||||||||
15 | 26 | 1 | Komac Martin | 2004 | TD Bovec | 26 | |||||||||
20 | 25 | 1 | Pregellj Jaka | 2004 | Col | 25 | |||||||||
20 | 25 | 1 | Gaberšček Klemen | 2004 | OŠ Cerkno | 25 |
Dečki D (letnik 2003) | |||||||||||||||
Mesto | Točke | U | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | 1.t. | 2.t. | 3.t. | 4.t. | 5.t. | 6.t. | 7.t. | 8.t. | 9.t. | 10.t. |
1 | 240 | 7 | Kramar Roš Svit | 2003 | TK Kobarid | 40 | 35 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | |||
2 | 220 | 7 | Skočir Andrej | 2003 | AD Posočje | 35 | 40 | 40 | 35 | 35 | 35 | 35 | |||
3 | 186 | 9 | Žagar Nejc | 2003 | TD Bovec | 25 | 26 | 22 | 28 | 31 | 35 | 31 | 35 | 26 | |
4 | 180 | 6 | Miklavčič Matija | 2003 | AD Posočje | 31 | 28 | 31 | 28 | 31 | 31 | ||||
5 | 174 | 10 | Maver Matija | 2003 | AK Pivka | 20 | 25 | 23 | 26 | 26 | 31 | 40 | 26 | 25 | 22 |
6 | 166 | 6 | Poženel Natan Maj | 2003 | AD Posočje | 28 | 22 | 25 | 28 | 40 | 23 | ||||
7 | 76 | 3 | Sladič Jaka | 2003 | TD Bovec | 22 | 23 | 31 | |||||||
8 | 53 | 2 | Klasič Blaž | 2003 | OŠ Cerkno | 28 | 25 | ||||||||
9 | 48 | 2 | Krkoč Urban | 2003 | ŠD Nanos Podnanos | 24 | 24 | ||||||||
10 | 42 | 2 | Črnuta Peter | 2003 | TD Bovec | 21 | 21 | ||||||||
11 | 35 | 1 | Benko Oto | 2003 | OŠ Danilo Lokar Ajdovščina | 35 | |||||||||
11 | 35 | 1 | Brugnizza Lorenzo | 2003 | Dvojezična šola Špeter | 35 | |||||||||
13 | 31 | 1 | Cimprič Drej | 2003 | Tolmin | 31 | |||||||||
13 | 31 | 1 | Sankovič Maks | 2003 | OŠ Podgrad | 31 | |||||||||
15 | 28 | 1 | Peljhan Matjaž | 2003 | OŠ Col | 28 | |||||||||
15 | 28 | 1 | Codromaz Mattia | 2003 | Dvojezična šola Špeter | 28 | |||||||||
15 | 28 | 1 | Bevk Urh | 2003 | OŠ Cerkno | 28 | |||||||||
18 | 26 | 1 | Coren Manuel | 2003 | Dvojezična šola Špeter | 26 | |||||||||
18 | 26 | 1 | Fabčič Miha | 2003 | ŠD Nanos Podnanos | 26 | |||||||||
18 | 26 | 1 | Gombač Rok | 2003 | AK Sežana | 26 | |||||||||
21 | 25 | 1 | Marc Rafael | 2003 | Ajdovščina | 25 | |||||||||
21 | 25 | 1 | Rendič Nik | 2003 | AD Piran | 25 | |||||||||
21 | 25 | 1 | Marinig Cristian | 2003 | Dvojezična šola Špeter | 25 | |||||||||
24 | 24 | 1 | Luin Matija | 2003 | Matavun | 24 | |||||||||
24 | 24 | 1 | Venko Timon | 2003 | OŠ Cerkno | 24 | |||||||||
24 | 24 | 1 | Pinterič Tadej | 2003 | AK Koper | 24 | |||||||||
24 | 24 | 1 | Garbaz Lorenzo | 2003 | Dvojezična šola Špeter | 24 | |||||||||
24 | 24 | 1 | Taletovič Galib | 2003 | AD Posočje | 24 | |||||||||
29 | 23 | 1 | Boršo Tjaž | 2003 | Ajdovščina | 23 | |||||||||
29 | 23 | 1 | Petrič Urban | 2003 | Nova Gorica | 23 | |||||||||
31 | 22 | 1 | Rijavec Miha | 2003 | OŠ Šturje | 22 | |||||||||
32 | 21 | 1 | Leban Urban | 2003 | TD Bovec | 21 | |||||||||
32 | 21 | 1 | Majdič Tine | 2003 | OŠ Cerkno | 21 | |||||||||
34 | 20 | 1 | Grahelj Aljaž | 2003 | AD Posočje | 20 | |||||||||
34 | 20 | 1 | Močnik Miha | 2003 | OŠ Cerkno | 20 | |||||||||
34 | 20 | 1 | Leban Matic | 2003 | TD Bovec | 20 | |||||||||
37 | 19 | 1 | Černuta Peter | 2003 | TD Bovec | 19 | |||||||||
38 | 18 | 1 | Korent Tristan Alessandro | 2003 | AD Nova Aurora Koper | 18 | |||||||||
39 | 17 | 1 | Jarkovič Jan | 2003 | OŠ Brinje Grosuplje | 17 |
Dečki E (letnik 2002) | |||||||||||||||
Mesto | Točke | U | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | 1.t. | 2.t. | 3.t. | 4.t. | 5.t. | 6.t. | 7.t. | 8.t. | 9.t. | 10.t. |
1 | 235 | 8 | Kenda Matic | 2002 | TD Bovec | 40 | 35 | 40 | 40 | 35 | 40 | 35 | 40 | ||
2 | 230 | 8 | Gaberšček Tobi | 2002 | TD Bovec | 35 | 40 | 35 | 40 | 35 | 40 | 40 | 31 | ||
3 | 187 | 7 | Kurinčič Jakob | 2002 | TK Kobarid | 31 | 26 | 28 | 31 | 31 | 31 | 35 | |||
4 | 168 | 6 | Skočir Matic | 2002 | AD Posočje | 24 | 28 | 25 | 28 | 35 | 28 | ||||
5 | 99 | 4 | Vavken Požarnik Maks | 2002 | ŠD Hotedršica | 25 | 22 | 26 | 26 | ||||||
6 | 89 | 3 | Župančič Klemen | 2002 | TD Bovec | 26 | 28 | 35 | |||||||
7 | 81 | 3 | Cernatič Taj | 2002 | TD Bovec | 26 | 24 | 31 | |||||||
8 | 59 | 2 | Sekač Pino | 2002 | AD Mass Ljubljana | 31 | 28 | ||||||||
9 | 53 | 2 | Bahčič Jakob | 2002 | AK Koper | 28 | 25 | ||||||||
10 | 51 | 2 | Primc Lovrenc | 2002 | TD Bistrc | 25 | 26 | ||||||||
11 | 40 | 1 | Tavčar Aljaž | 2002 | OŠ Bogomirja Magajne Divača | 40 | |||||||||
12 | 31 | 1 | Radinović Kristjan | 2002 | AK Prijedor | 31 | |||||||||
13 | 28 | 1 | Božič Adam | 2002 | OŠ Podgrad | 28 | |||||||||
14 | 26 | 1 | Balič Anel | 2002 | AK Pivka | 26 | |||||||||
14 | 26 | 1 | Špik Alen | 2002 | OŠ Cerkno | 26 | |||||||||
16 | 25 | 1 | Batič Nejc | 2002 | Ajdovščina | 25 | |||||||||
16 | 25 | 1 | Trpin Tim | 2002 | ŠD Hotedršica | 25 | |||||||||
18 | 24 | 1 | Džajič Adrijan | 2002 | AK Pivka | 24 | |||||||||
18 | 24 | 1 | Leban Mitja | 2002 | Tolmin | 24 | |||||||||
20 | 23 | 1 | Oblak Maj | 2002 | AD Nova Aurora Koper | 23 | |||||||||
21 | 21 | 1 | Mavrič Martin | 2002 | TD Bovec | 21 | |||||||||
22 | 20 | 1 | Zalar Liam | 2002 | TD Bovec | 20 | |||||||||
23 | 19 | 1 | Grahovič Dejan | 2002 | TD Bovec | 19 |
Dečki F (letnik 2001) | |||||||||||||||
Mesto | Točke | U | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | 1.t. | 2.t. | 3.t. | 4.t. | 5.t. | 6.t. | 7.t. | 8.t. | 9.t. | 10.t. |
1 | 235 | 6 | Rojc Miha | 2001 | ŠD Nanos Podnanos | 40 | 40 | 40 | 35 | 40 | 40 | ||||
2 | 216 | 8 | Cvijanovič Alen | 2001 | AD Posočje | 28 | 35 | 31 | 28 | 40 | 35 | 35 | 40 | ||
3 | 186 | 6 | Racz Kopi | 2001 | TD Bovec | 26 | 31 | 35 | 28 | 31 | 35 | ||||
4 | 175 | 7 | Černigoj Tan | 2001 | AD Posočje | 26 | 28 | 26 | 28 | 31 | 31 | 31 | |||
5 | 166 | 6 | Gaberšček Luka | 2001 | TK Kobarid | 24 | 26 | 31 | 26 | 28 | 31 | ||||
6 | 154 | 7 | Černigoj Gaj | 2001 | AD Posočje | 25 | 24 | 24 | 26 | 26 | 25 | 28 | |||
7 | 115 | 3 | Zorč Sašo | 2001 | TD Bovec | 40 | 35 | 40 | |||||||
8 | 75 | 2 | Antonaz Gregor | 2001 | AK Koper | 35 | 40 | ||||||||
9 | 59 | 2 | Žorž Žan | 2001 | AK Koper | 31 | 28 | ||||||||
10 | 51 | 2 | Zrimšek Arne | 2001 | Tek je lek | 25 | 26 | ||||||||
11 | 35 | 1 | Brugnizza Emanuele | 2001 | Dvojezična šola Špeter | 35 | |||||||||
11 | 35 | 1 | Florjanjančič Vanč | 2001 | OŠ Cerkno | 35 | |||||||||
13 | 31 | 1 | Marcos Marc Jurij | 2001 | Ajdovščina | 31 | |||||||||
14 | 28 | 1 | Pejič Gašper | 2001 | TD Bovec | 28 | |||||||||
14 | 28 | 1 | Udir Maks | 2001 | OŠ Cerkno | 28 | |||||||||
16 | 25 | 1 | Pregelj Andrej | 2001 | Col | 25 | |||||||||
16 | 25 | 1 | Bubola Teo | 2001 | AK Pivka | 25 | |||||||||
16 | 25 | 1 | Zekiri Emir | 2001 | TD Bovec | 25 | |||||||||
19 | 24 | 1 | Mikuž Jernej | 2001 | Col | 24 | |||||||||
20 | 23 | 1 | Pišot Patrik | 2001 | OŠ Danilo Lokar Ajdovščina | 23 |
Dečki G (letnik 2000) | |||||||||||||||
Mesto | Točke | U | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | 1.t. | 2.t. | 3.t. | 4.t. | 5.t. | 6.t. | 7.t. | 8.t. | 9.t. | 10.t. |
1 | 216 | 6 | Pašič Denis | 2000 | AK Pivka | 40 | 31 | 35 | 40 | 35 | 35 | ||||
2 | 185 | 8 | Bikovski Filip | 2000 | TD Bovec | 31 | 28 | 35 | 24 | 25 | 31 | 35 | 20 | ||
3 | 160 | 4 | Drol Luka | 2000 | AD Posočje | 40 | 40 | 40 | 40 | ||||||
4 | 115 | 3 | Kravanja Žiga | 2000 | TD Bovec | 40 | 35 | 40 | |||||||
5 | 110 | 3 | Berginc Matic | 2000 | TD Bovec | 35 | 35 | 40 | |||||||
6 | 53 | 2 | Lukan Urh | 2000 | ŠD Hotedršica | 28 | 25 | ||||||||
7 | 52 | 2 | Nagode Matjaž | 2000 | ŠD Hotedršica | 31 | 21 | ||||||||
8 | 40 | 1 | Šturm Uroš | 2000 | OŠ Cerkno | 40 | |||||||||
9 | 35 | 1 | Hladnik Dejan | 2000 | TSK Logatec | 35 | |||||||||
9 | 35 | 1 | Bešir Žan | 2000 | Ajdovščina | 35 | |||||||||
11 | 31 | 1 | Švarda Leon | 2000 | AK Pivka | 31 | |||||||||
11 | 31 | 1 | Cvijić Mirko | 2000 | AK Prijedor | 31 | |||||||||
11 | 31 | 1 | Hadalin Nik | 2000 | OŠ Cerkno | 31 | |||||||||
11 | 31 | 1 | Bajc Kristjan | 2000 | OŠ Col | 31 | |||||||||
15 | 28 | 1 | Šturm Dejan | 2000 | OŠ Cerkno | 28 | |||||||||
15 | 28 | 1 | Hladnik Luka | 2000 | TSK Logatec | 28 | |||||||||
15 | 28 | 1 | Štibilj Rok | 2000 | Ustje | 28 | |||||||||
15 | 28 | 1 | Bezjak Tilen | 2000 | OŠ Podgrad | 28 | |||||||||
19 | 26 | 1 | Trpin Žan | 2000 | ŠD Hotedršica | 26 | |||||||||
19 | 26 | 1 | Bric Anej | 2000 | OŠ Šturje | 26 | |||||||||
19 | 26 | 1 | Mavri Matija | 2000 | OŠ Cerkno | 26 | |||||||||
22 | 25 | 1 | Škvarč Aljaž | 2000 | Col | 25 | |||||||||
23 | 24 | 1 | Platiše Tomaž | 2000 | OŠ Cerkno | 24 | |||||||||
24 | 23 | 1 | Rudolf Tadej | 2000 | OŠ Cerkno | 23 | |||||||||
25 | 22 | 1 | Uršič Luka | 2000 | OŠ Cerkno | 22 | |||||||||
26 | 19 | 1 | Primožič Maks | 2000 | OŠ Cerkno | 19 | |||||||||
27 | 18 | 1 | Primožič Luka | 2000 | OŠ Cerkno | 18 | |||||||||
28 | 17 | 1 | Peršelj Kristjan | 2000 | OŠ Cerkno | 17 | |||||||||
29 | 16 | 1 | Derlink Gregor | 2000 | OŠ Cerkno | 16 |
Dečki H (letnik 1999) | |||||||||||||||
Mesto | Točke | U | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | 1.t. | 2.t. | 3.t. | 4.t. | 5.t. | 6.t. | 7.t. | 8.t. | 9.t. | 10.t. |
1 | 240 | 7 | Jevšček Jernej | 1999 | AD Nova Aurora Koper | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | |||
2 | 215 | 10 | Moroz Matevž | 1999 | ŠD Hotedršica | 31 | 35 | 28 | 35 | 35 | 35 | 40 | 35 | 31 | 24 |
3 | 212 | 6 | Kutin Matija | 1999 | TD Bovec | 35 | 40 | 35 | 40 | 31 | 31 | ||||
4 | 166 | 8 | Moroz Gašper | 1999 | ŠD Hotedršica | 28 | 31 | 25 | 28 | 23 | 26 | 28 | 23 | ||
5 | 159 | 7 | Dolinar Beno | 1999 | ŠD Hotedršica | 26 | 28 | 26 | 22 | 21 | 31 | 26 | |||
6 | 110 | 4 | Benedejčič Žan | 1999 | AD Posočje | 26 | 31 | 31 | 22 | ||||||
7 | 58 | 2 | Pirih Vine | 1999 | AD Posočje | 23 | 35 | ||||||||
8 | 35 | 1 | Lahajnar Domen | 1999 | OŠ Cerkno | 35 | |||||||||
9 | 31 | 1 | Gaberšček Maj | 1999 | TD Bovec | 31 | |||||||||
10 | 28 | 1 | Mavri Tilen | 1999 | OŠ Cerkno | 28 | |||||||||
10 | 28 | 1 | Rupnik Marko | 1999 | TSK Logatec | 28 | |||||||||
10 | 28 | 1 | Benko Edi | 1999 | OŠ Danilo Lokar Ajdovščina | 28 | |||||||||
13 | 26 | 1 | Kobal Amadej | 1999 | Ajdovščina | 26 | |||||||||
13 | 26 | 1 | Vidmar Lapanja Benjamin | 1999 | OŠ Cerkno | 26 | |||||||||
15 | 25 | 1 | Tušar Nik | 1999 | OŠ Cerkno | 25 | |||||||||
15 | 25 | 1 | Lukančič Žiga | 1999 | ŠD Tek je lek | 25 | |||||||||
15 | 25 | 1 | Kretič Anže | 1999 | Ajdovščina | 25 | |||||||||
18 | 24 | 1 | Bratuš Matej | 1999 | ŠD Hotedršica | 24 | |||||||||
18 | 24 | 1 | Bric Patrik | 1999 | OŠ Šturje | 24 | |||||||||
20 | 22 | 1 | Florjančič Maj | 1999 | OŠ Cerkno | 22 | |||||||||
21 | 21 | 1 | Štremfelj Anže | 1999 | OŠ Cerkno | 21 |
Dečki I (letnik 1998) | |||||||||||||||
Mesto | Točke | U | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | 1.t. | 2.t. | 3.t. | 4.t. | 5.t. | 6.t. | 7.t. | 8.t. | 9.t. | 10.t. |
1 | 191 | 5 | Kerkoč Matic | 1998 | TD Burja Vipava | 40 | 40 | 40 | 31 | 40 | |||||
2 | 167 | 5 | Pivk Kristan | 1998 | ŠD Hotedršica | 35 | 31 | 31 | 35 | 35 | |||||
3 | 75 | 2 | Kovač Enej | 1998 | TD Bovec | 35 | 40 | ||||||||
3 | 75 | 2 | Erzetič Robi | 1998 | TD Bovec | 40 | 35 | ||||||||
5 | 40 | 1 | Mugerli Aljaž | 1998 | Pojubinj | 40 | |||||||||
5 | 40 | 1 | Eržen Tine | 1998 | ŠD Hotedršica | 40 | |||||||||
7 | 35 | 1 | Leskovec Gašper | 1998 | AK Postojna | 35 | |||||||||
7 | 35 | 1 | Leban Marko | 1998 | Ajdovščina | 35 | |||||||||
9 | 31 | 1 | Lukan David | 1998 | ŠD Hotedršica | 31 | |||||||||
9 | 31 | 1 | Rajlić Slađan | 1998 | AK Prijedor | 31 | |||||||||
11 | 28 | 1 | Meze Domen | 1998 | ŠD Hotedršica | 28 | |||||||||
11 | 28 | 1 | Knafelc Žan | 1998 | AK Pivka | 28 | |||||||||
13 | 26 | 1 | Lepčihar Jaka | 1998 | AK Pivka | 26 |