Skupno točkovanje in udeležba 2013 - Člani po kategorijah

Tekme:

  1. tekma - 22. Tek po Panovcu - 10 km, Nova Gorica, 24.2.2013
  2. tekma - 35. Posoški mali maraton, Gorica, 3.3.2013
  3. tekma - 18. Vipavski tek, Vipava, 6.4.2013
  4. tekma - 12. Bovški tek, Bovec, 28.4.2013
  5. tekma - 29. Petelinjski tek, Petelinje, 11.5.2013
  6. tekma - 10. Majski tek, Ajdovščina, 18.5.2013
  7. tekma - 42. Tek prijateljstva, Hotedršica, 25.5.2013
  8. tekma - 15. Kneški tek, Mašun, 1.6.2013
  9. tekma - Regijsko prvenstvo na 5000 m, Nova Gorica, 8.6.2013
  10. tekma - 6. Bistrški tek, Črne njive, 15.6.2013
  11. tekma - 11. Dobravski tek, Dobravlje, 30.6.2013
  12. tekma - 3. Divaški tek, Divača, 6.7.2013
  13. tekma - 12. Tek na Tabor, Sežana, 24.8.2013
  14. tekma - 18. Kraški tek, Povir, 14.9.2013
  15. tekma - 35. Kraški mali maraton, Nabrežina, 6.10.2013
  16. tekma - 14. Štanjelski tek, Štanjel, 7.12.2013

Število tekem, ki štejejo za pokal: 9
Obdelava podatkov: Timing ŠD Poljane
Število prijavljenih: 159

 

Razvrstitev po kategorijah


 

Ženske E (55 let in starejše)
Mesto Točke U Priimek in Ime Letnik Kraj / klub 1.t. 2.t. 3.t. 4.t. 5.t. 6.t. 7.t. 8.t. 9.t. 10.t. 11.t. 12.t. 13.t. 14.t. 15.t. 16.t.
1 350 13 Brešan Vilma 1958 Nova Gorica 35 0 40       40 40 35 40 40 0 40 40 0 35
2 318 11 Milič Rada 1952 ŠD Kraški tekači Sežana 40     40   40   35 28 31 35 0 35 31   31
3 312 10 Batagelj Stanka 1949 Tekači Vipavske doline 31   35   35 35 35   31 35     31 35   40
4 233 9 Verbič Darja 1952 ŠK Kraški tekači       35     28 31   28 31 0 26 26   28
5 62 2 Kogoj Hilarija 1955 Tminski migavci     31     31                    
6 56 2 Škrlj Anica 1954 ŠD Hitre noge Senožeče                         28 28    
7 40 3 Dornik Valda 1956 DLT Filipides   0             40           0  
7 40 1 Širca Ivanka 1955 AK Pivka         40                      
9 31 1 Merlak Nada 1950 ŠD Hotedršica             31                  

 

Ženske D (od 45 do 54 let)
Mesto Točke U Priimek in Ime Letnik Kraj / klub 1.t. 2.t. 3.t. 4.t. 5.t. 6.t. 7.t. 8.t. 9.t. 10.t. 11.t. 12.t. 13.t. 14.t. 15.t. 16.t.
1 360 11 Lipušček Sergeja 1966 DLT Filipides     40 40   40 40 40 40 40 40 0 40     40
2 180 5 Draksler Alenka 1966 Hruševje     35     35   35         35 40    
3 141 4 Zrimšek Vrečar Andre 1965 Šmartno 40   31                     35   35
4 94 4 Žgavc Nevenka 1963 Tekači Vipavske doline   0 28     31         35          

 

Ženske C (od 35 do 44 let)
Mesto Točke U Priimek in Ime Letnik Kraj / klub 1.t. 2.t. 3.t. 4.t. 5.t. 6.t. 7.t. 8.t. 9.t. 10.t. 11.t. 12.t. 13.t. 14.t. 15.t. 16.t.
1 360 12 Bele Kristina 1974 AK Pivka 35     40   40 40 40 35 40 40 0 40 40   40
2 259 9 Ušaj Ksenija 1971 ŠD Nanos Podnanos 28   31 31 28 28 26 28     31         28
3 241 8 Jejčič Darja 1974 TD Burja Vipava     35 35 35 35 31       35       0 35
4 215 7 Vodopivec Erika 1972 ŠD Nanos Podnanos 31   28   31 31 28 35               31
5 105 4 Kenda Metka 1970 Ljubljana     25 28 26                     26
6 82 3 Vodopivec Ingrid 1972 Tek je lek     26       25 31                
7 80 2 Kotar Ilijaš Jana 1970 DLT Filipides 40               40              
8 40 2 Simčič Helena 1973 DLT Filipides   0 40                          
8 40 1 Mavrič Tina 1970 PGT         40                      
10 35 1 Bošnjak Zorka 1977 ŠD Hotedršica             35                  

 

Ženske B (od 25 do 34 let)
Mesto Točke U Priimek in Ime Letnik Kraj / klub 1.t. 2.t. 3.t. 4.t. 5.t. 6.t. 7.t. 8.t. 9.t. 10.t. 11.t. 12.t. 13.t. 14.t. 15.t. 16.t.
1 360 15 Sardoč Jerica 1979 ŠD Nanos Podnanos 40   40 40 40 40 40 40 40 40 40 0 40 40 0 40
2 311 9 Gorkič Marijana 1984 DLT Filipides 35         35 35 35   35 31   35 35   35
3 70 2 Špacapan Meta 1984 TLD Filipides     35               35          
4 35 1 Pivk Irma 1982 ŠD Nanos Podnanos       35                        

 

Ženske A (do 24 let)
Mesto Točke U Priimek in Ime Letnik Kraj / klub 1.t. 2.t. 3.t. 4.t. 5.t. 6.t. 7.t. 8.t. 9.t. 10.t. 11.t. 12.t. 13.t. 14.t. 15.t. 16.t.
1 360 10 Bajc Monika 1995 ŠD Nanos Podnanos     31 40 40   40   40 40 40   40 40   40
2 209 6 Kerkoč Manca 1999 TD Burja Vipava 31   28 35   40   40 35              
3 80 2 Kršinar Neja 1991 KGT Papež Kamnik 40   40                          
4 70 2 Adrović Mateja 1990 Ljubljana 35   35                          
5 59 2 Jerkič Maruša 1996 Dobravlje     24     35                    
6 53 2 Trunkelj Anja 1989 Medvode 28   25                          
7 26 1 Kosič Urša 1999 TD Bistrc     26                          

 

Moški K (70 let in starejši)
Mesto Točke U Priimek in Ime Letnik Kraj / klub 1.t. 2.t. 3.t. 4.t. 5.t. 6.t. 7.t. 8.t. 9.t. 10.t. 11.t. 12.t. 13.t. 14.t. 15.t. 16.t.
1 360 10 Savić Vladimir 1943 AK Pivka 40   40   40   40   40 40 40   40 40   40
2 325 10 Lipušček Lucijan 1940 DLT Filipides     35   35 40 35 40 35   35 0 35     35
3 299 11 Lazar Albert 1937 DLT Filipides 35   31 35       35 31 35 31 0 31 35   31
4 280 13 Ivančič Fabio 1933 Obala 31   28 31 31 35 31 31 28 31   0 28 31   28
5 40 1 Kogoj Milan 1943 PD Šentviška gora       40                        

 

Moški J (od 65 do 69 let)
Mesto Točke U Priimek in Ime Letnik Kraj / klub 1.t. 2.t. 3.t. 4.t. 5.t. 6.t. 7.t. 8.t. 9.t. 10.t. 11.t. 12.t. 13.t. 14.t. 15.t. 16.t.
1 320 10 Doganoc Milan 1947 Pantera Logatec     40   40 40     40 40 40 0   40 0 40
2 220 6 Otoničar Janez 1948 AK Pivka     35     35   40   35 35   40      
3 62 2 Lipnik Branko 1945 Horjul     31     31                    

 

Moški I (od 60 do 64 let)
Mesto Točke U Priimek in Ime Letnik Kraj / klub 1.t. 2.t. 3.t. 4.t. 5.t. 6.t. 7.t. 8.t. 9.t. 10.t. 11.t. 12.t. 13.t. 14.t. 15.t. 16.t.
1 360 12 Tavčar Cveto 1952 ŠD Tabor Žiri   0 40 40 40 40 40 40   40 40   40 40   40
2 306 10 Gornik Jure 1951 TKD Sovica     28 28 35 35 35 35 40       28 35   35
3 292 11 Nanut Klemen 1951 DLT Filipides 40     26 28 31 31 31 31 35 31   31 31    
4 248 13 Kutin Edi 1949 TKK Srpenica 35   24 25   28 28   26 28 26 0 26 26 0 25
5 245 10 Popovič Mladen 1952 TD Bistrc 31   23   26   26 28 28 31 25   25 25    
6 151 6 Šulin Zvonko 1953 ŠD Boka     31 31         0   35     28   26
7 148 7 Škrlj Franc 1952 ŠD Hitre noge Senožeče 28 0 22 23   26 25           24      
8 91 3 Frim Vili 1953 TKD Sovica                     28   35     28
9 75 3 Dolinar Roman 1949 Nova Gorica 26         25         24          
10 70 2 Stevanović Rajko 1952 Evroservis Valant     35 35                        
11 57 2 Pudgar Danilo 1952 TD Burja Vipava     26                         31
12 49 2 Gunjač Vladimir 1950 Tekaški forum     25 24                        
13 35 2 Japelj Venčeslav 1951 Ljudstvo tekačev   0             35              
14 31 1 Beguš Viktor 1949 AK Pivka         31                      

 

Moški H (od 55 do 59 let)
Mesto Točke U Priimek in Ime Letnik Kraj / klub 1.t. 2.t. 3.t. 4.t. 5.t. 6.t. 7.t. 8.t. 9.t. 10.t. 11.t. 12.t. 13.t. 14.t. 15.t. 16.t.
1 345 10 Petrovčič Robert 1958 AK Pivka 35   35   40   40   40 40 31   40 40   35
2 318 9 Kavs Miran 1957 ŠD Kraški tekači 31   31 31   40 35 40     40   35 35    
3 259 11 Tomažič Jožef 1957 PGT   0 26     31 28   31 31 24   31 26 0 31
4 258 12 Grča Rajko 1958 ŠD Kraški tekači Sežana 25 0 25     35 31     35 25 0 28 28 0 26
5 245 12 Španič Veselko 1955 ŠD Hitre noge Senožeče 22   24 28   28 26 35   28 23 0   25 0 28
6 126 5 Nardin Jadran 1955 DLT Filipides 28 0   35         35   28          
7 120 3 Vogrič Miro 1958 DLT Filipides 40   40                         40
8 103 5 Valant Frenk 1958 Euroservis Valant   0 28 40             35       0  
9 101 7 Hrovatin Darko 1957 TD Burja Vipava   0         25   28   22 0 26   0  
10 50 3 Kete Ivo 1957 PGT 24 0                 26          
11 47 2 Pavšič Danilo 1956 Travnik           26         21          
12 31 1 Čufer Stanko 1957 PD Ajdovščina                           31    
13 26 1 Pergovnik Ivan 1955 Logatec 26                              
14 23 1 Uršič Eljo 1958 DLT Filipides 23                              
15 20 1 Čermelj Viktor 1957 DLT Filipides                     20          

 

Moški G (od 50 do 54 let)
Mesto Točke U Priimek in Ime Letnik Kraj / klub 1.t. 2.t. 3.t. 4.t. 5.t. 6.t. 7.t. 8.t. 9.t. 10.t. 11.t. 12.t. 13.t. 14.t. 15.t. 16.t.
1 350 11 Torkar Klavdij 1960 ŠD Nanos Podnanos   0 35 35   40 35 40 40 40 40   40     40
2 291 11 Plahuta Lučano 1959 DLT Filipides 40 0 28 31   31 28   28 35 28   35   /td> 35
3 265 14 Stanjko Henrik 1960 Tekaški forum 35 0 25 28 35 28 26 31 26   26 0 28 28   25
4 246 11 Milašinovič Zoran 1962 AK Pivka     24 26 26   24 35 25 28 25   26   0 31
5 237 8 Belec Zvonko 1960 ŠD Kraški tekači Sežana 31   26   31         31 24   31 35   28
6 210 9 Berginc Jože 1962 TD Bistrc     23   28 26 25 26   25       31 0 26
7 190 6 Zrimšek Robert 1961 ŠD Tek je lek   0 40       40   35   35     40    
8 137 4 Bratina Vanček 1963 ŠD Nanos Podnanos     31 40   35         31          
9 128 6 Škrlj Dušan 1959 ŠD Hitre noge Senožeče               28   26 23 0 25 26    
10 119 5 Draksler Goran 1961 AK Pivka     21     25   25         23 25    
11 102 3 Lekše Toni 1960 ŠD Elektro energija         40   31   31              
12 98 4 Furlan Bojan 1962 ŠD Nanos Podnanos 28   22                   24     24
13 22 2 Kugonič Milan 1960 DLT Filipides                     22 0        

 

Moški F (od 45 do 49 let)
Mesto Točke U Priimek in Ime Letnik Kraj / klub 1.t. 2.t. 3.t. 4.t. 5.t. 6.t. 7.t. 8.t. 9.t. 10.t. 11.t. 12.t. 13.t. 14.t. 15.t. 16.t.
1 360 11 Sokol Ivan 1968 TD Burja Vipava 40   40 40 40 40 40   40 40 40     35   40
2 305 12 Skok Rajko 1968 ŠD Kraški tekači Sežana   0 28       35 35 31 35 35 0 40 40 0 26
3 283 10 Ličen Walter 1967 ŠD Kraški tekači Sežana 31   31 35 31 31       31 31   31 28   31
4 281 8 Vrečar Branko 1966 TK Šmarnogorska naveza 35   35   35 35   40 35         31   35
5 257 9 Rodica Stojan 1965 ŠD Kraški tekači Sežana 28       28     31 28 28 28   35 26   25
6 237 10 Premrn Jožko 1965 ŠD Nanos Podnanos     26   26 26 31 26   25 26   26 25   23
7 231 10 Ušaj Damijan 1967 ŠD Nanos Podnanos 26   24 31 24 25 26 25 25   25         21
8 152 7 Faganelj Božo 1964 DLT Filipides 25 0   28   24     26       25 24    
9 106 4 Šinigoj Damijan 1964 ŠD Nanos Podnanos           28   28   26           24
10 81 3 Rupnik Pavel 1965 TSK Logatec         25   28           28      
11 71 3 Čufer Damijan 1967 TD Burja Vipava     25               24         22
12 69 3 Godina Andrej 1967 ŠD Brinj Povir       26                   23   20
13 48 3 Šiškovič Franko 1968                 24   24   0        
14 47 2 Ljubič Iztok 1966 Podgrad     23                   24      
15 46 2 Slokar Klavdij 1964 DLT Filipides           23       23            
16 28 1 Kirm Jože 1965 TK Tržiške strele                               28
17 23 1 Čendak Klavdij 1968 PGT         23                      
18 22 1 Gorečan Savo 1965 Tekaški forum     22                          

 

Moški E (od 40 do 44 let)
Mesto Točke U Priimek in Ime Letnik Kraj / klub 1.t. 2.t. 3.t. 4.t. 5.t. 6.t. 7.t. 8.t. 9.t. 10.t. 11.t. 12.t. 13.t. 14.t. 15.t. 16.t.
1 330 12 Štor Aleš 1971 ŠD Nanos Podnanos 31   31 35 40 35 40 35 35 35 35     40   35
2 320 8 Ferjančič Tomaž 1972 ŠD Nanos Podnanos 40   40     40   40   40 40   40     40
3 271 12 Polanc Sebastjan 1970 DLT Filipides 25 0 26 28   28 31 28 31 31 28     35   31
4 137 5 Malavašič Borut 1972 Etiketa Žiri   0 35     31     40   31          
5 127 5 Kosič Gregor 1973 TD Bistrc 23   24     26 28 26                
6 75 4 Janjatovič Mirko 1971 KGT Papež Kamnik 35 0   40                     0  
7 66 2 Levec Janez 1973 Stari trg - Lož             35 31                
8 59 2 Kutin Andrej 1969 ŠD Boka - Žaga     28 31                        
9 57 2 Češnovar Miha 1972 TD Bovec       26                   31    
10 28 1 Panič Andrej 1971 ŠD Hitre noge Senožeče 28                              
11 26 2 Paškulin Marko 1973 DLT Filipides 26 0                            
12 25 1 Kerkoč Matjaž 1971 TD Burja Vipava     25                          
13 24 1 Fornazarič Kristian 1973 DLT Filipides 24                              

 

Moški D (od 35 do 39 let)
Mesto Točke U Priimek in Ime Letnik Kraj / klub 1.t. 2.t. 3.t. 4.t. 5.t. 6.t. 7.t. 8.t. 9.t. 10.t. 11.t. 12.t. 13.t. 14.t. 15.t. 16.t.
1 335 14 Nedimović Dragan 1977 Portorož 35 0 31 35 35   35 40 40 40 31 0 35 40   35
2 310 10 Curk Mitja 1977 ŠD Nanos Podnanos   0 35 40 40 35 40       40   40   0 40
3 285 15 Mikuž Robi 1976 ŠD Hotedršica 26 0 24 31 31 31 28 31 35 35 28 0   35 0 28
4 254 15 Furlan Ervin 1974 ŠD Nanos Podnanos 25 0 23 26 28 28 26 28 28 31 25 0 28 31   26
5 231 13 Žgur Matej 1978 ŠD Nanos Podnanos   0 20 25 26 26 25 26   28 24 0   26 0 25
6 207 9 Zupan Stanko 1977 ŠD Nanos Podnanos   0 25 28     31 35     26   31   0 31
7 172 8 Gabrijelčič Matej 1978 ŠD Nanos Podnanos 24   21     24     26 26 23 0   28    
8 167 9 Pečar Boris 1978 ŠD Kraški tekači Sežana   0 19   25 25   25   25 22 0 26      
9 120 3 Krkoč Jernej 1977 ŠD Nanos Podnanos 40   40     40                    
10 94 4 Peric Marko 1976 TLD Filipides 31   28               35       0  
11 85 3 Sirk Gregor 1976 Rio Kojsko 28   26           31              
12 23 1 Prelaz Andrej 1978 ŠD Hitre noge Senožeče 23                              
13 22 1 Kovačič Gregor 1976 TD Bistrc     22                          

 

Moški C (od 30 do 34 let)
Mesto Točke U Priimek in Ime Letnik Kraj / klub 1.t. 2.t. 3.t. 4.t. 5.t. 6.t. 7.t. 8.t. 9.t. 10.t. 11.t. 12.t. 13.t. 14.t. 15.t. 16.t.
1 311 9 Krvina Srečko 1979 ŠKD Vrh     31 35 40 28   31 35 40     40     31
2 288 13 Leban Marko 1979 PGD Nova Gorica 26 0 25 28 31 25 35   28 35 35   28 40   28
3 240 6 Curk David 1981 ŠD Nanos Podnanos     40     40 40 40 40             40
4 181 5 Setnikar Primož 1979 Avtoservis Setnikar 40   35 40   31   35                
5 158 6 Šuligoj Mitja 1982 Šempeter pri Gorici     26     26     31   40   35   0  
6 102 4 Bovcon Jurij 1983 Ajdovščina     24     24   28               26
7 98 3 Curk Matej 1981 ŠD Vrhpolje 35   28   35                      
8 90 4 Žgavc Robert 1982 Bdanje Frnaža 31 0   31 28                      
9 35 1 Ipavec Kristjan 1979 ŠD Nanos Podnanos                               35
9 35 3 Železnikar Matej 1980 DLT Filipides   0       35                 0  
11 31 1 Nardin Tomaž 1980 DLT Filipides                     31          
11 31 1 Orel Mitja 1981 ŠD Kraški tekači Sežana                         31      
13 28 1 Fabjan Gregor 1979 ŠD Hitre noge Senožeče 28                              

 

Moški B (od 25 do 29 let)
Mesto Točke U Priimek in Ime Letnik Kraj / klub 1.t. 2.t. 3.t. 4.t. 5.t. 6.t. 7.t. 8.t. 9.t. 10.t. 11.t. 12.t. 13.t. 14.t. 15.t. 16.t.
1 360 9 Lokar Nejc 1988 ŠD Slano blato Lokavec 40   40 40 40 40 40 40 40   40          
2 322 10 Žužek Marko 1986 TD Bistrc 35       35   31 31 35 35     40 40 0 40
3 321 10 Furlan Sandi 1986 DLT Filipides 31 0 35 35   35 35 35   40       40   35
4 274 9 Gorkič Ivan 1986 DLT Filipides 28         31 28 28 31 31 35     31   31
5 87 4 Rebula Simon 1987 ŠD Kraški tekači Sežana 24                     0 35 28    
6 59 2 Sovdat Robert 1984 Pivka     28   31                      
7 57 2 Rustja Matej 1987 Gibaj sport 26   31                          
8 25 1 Ambrožič Kristjan 1987 Tekači Vipavske doline 25                              

 

Moški A (do 24 let)
Mesto Točke U Priimek in Ime Letnik Kraj / klub 1.t. 2.t. 3.t. 4.t. 5.t. 6.t. 7.t. 8.t. 9.t. 10.t. 11.t. 12.t. 13.t. 14.t. 15.t. 16.t.
1 340 9 Albreht Borut 1992 AD Kladivar Celje 40   40   35 35 35   35       40 40   40
2 278 8 Likar Anej 1994 ŠD Nanos Podnanos     35 40 31   31   31 35 40     35    
3 252 10 Terčon Borut 1989 DLT Filipides 35 0 28 35 28   28   28   35   35   0  
4 200 5 Šemrov Jernej 1993 ŠD Hotedršica         40 40 40   40 40            
5 153 5 Kerkoč Matic 1998 TD Burja Vipava 28   26 28   31   40                
6 118 4 Mikuž Andrej 1990 ŠD Hotedršica     31 31     25       31          
7 31 1 Uršič Luka 1989 DLT Filipides 31                              
8 26 1 Peklaj Žiga 1995 AD Kladivar Celje             26                  
NOVICE
  • Skupni treningi - druženje
    SPREMEMBA URE TEKA ! Kje: za kulturnim domom v Bukovici (KD Zorana Mušiča) Koliko: krog dolžine...več24.09.2018
SPONZORJI
ar©tur d.o.o