6. Jesenski tek v Ložah - mladina |
Lože, 31.10.2010 |
Podatki o tekmi: | |||||||||||||
Organizator: | TD Burja Vipava | ||||||||||||
Vodja tekmovanja: | Darko Hrovatin | ||||||||||||
Obdelava podatkov: | Timing ŠD Poljane | ||||||||||||
|
Število prijavljenih: 57 |
Razvrstitev po kategorijah |
Deklice A (letnik 2003 in mlajše) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | Žgajnar Eva | 2003 | TD Bovec | 01:09.3 | 00:00.0 |
2 | Lipanje Neja | 2003 | Lože | 01:12.3 | 00:03.0 |
3 | Furlan Sara | 2003 | ŠD Nanos Podnanos | 01:13.4 | 00:04.1 |
4 | Furlan Špela | 2004 | ŠD Nanos Podnanos | 01:15.8 | 00:06.5 |
5 | Lipanje Kaja | 2005 | Lože | 01:31.0 | 00:21.7 |
6 | Bajec Lia | 2005 | TD Burja Vipava | 01:31.7 | 00:22.4 |
7 | Kodelja Kaja | 2004 | Lože | 01:50.7 | 00:41.4 |
Deklice B (letnik 2002) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | Istenič Zala | 2002 | AD Mass Ljubljana | 02:01.7 | 00:00.0 |
2 | Gerbec Pia | 2002 | AD Posočje | 02:03.7 | 00:02.0 |
3 | Tominc Nika | 2002 | AK Pivka | 02:09.1 | 00:07.4 |
4 | Melihen Barbi | 2002 | TD Bovec | 02:11.6 | 00:09.9 |
Deklice C (letnik 2001) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | Lešnik Aurora | 2001 | AD Posočje | 02:06.3 | 00:00.0 |
2 | Janža Zala | 2001 | OŠ Beltinci | 02:08.0 | 00:01.7 |
3 | Manfreda Dea | 2001 | TK Kobarid | 02:20.1 | 00:13.8 |
Deklice D (letnik 2000) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | Žgajnar Tanja | 2000 | TD Bovec | 03:53.2 | 00:00.0 |
2 | Uršič Urša | 2000 | AD Posočje | 03:58.6 | 00:05.4 |
3 | Hrvatič Anja | 2000 | AS Vrhnika | 04:12.9 | 00:19.7 |
4 | Bozja Nika | 2000 | TD Bovec | 04:46.9 | 00:53.7 |
5 | Volarič Hana | 2000 | TK Kobarid | 05:02.2 | 01:09.0 |
Deklice E (letnik 1999) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | Kerkoč Manca | 1999 | TD Burja Vipava | 03:45.2 | 00:00.0 |
2 | Rutar Katja | 1999 | AD Posočje | 03:52.2 | 00:07.0 |
3 | Železnik Tjaša | 1999 | AS Vrhnika | 03:55.7 | 00:10.5 |
4 | Gerbec Nuša | 1999 | AD Posočje | 04:13.9 | 00:28.7 |
Deklice F (letnik 1998) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | Mavrič Neja | 1998 | TD Bovec | 04:24.2 | 00:00.0 |
2 | Gregorčič Tinkara | 1998 | AD Posočje | 04:48.7 | 00:24.5 |
3 | Kmetec Niki | 1998 | AK Nova Aurora Koper | 04:54.6 | 00:30.4 |
4 | Rutar Klara | 1998 | AD Posočje | 04:55.5 | 00:31.3 |
Deklice G (letnik 1997) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | Rutar Vika | 1997 | AD Posočje | 04:57.2 | 00:00.0 |
2 | Hrvatič Nina | 1997 | AS Vrhnika | 05:02.0 | 00:04.8 |
3 | Božič Meta | 1997 | ŠD Nanos Podnanos | 05:05.6 | 00:08.4 |
Deklice H (letnik 1996) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | Jesenovec Tina | 1996 | AS Vrhnika | 08:00.7 | 00:00.0 |
2 | Rutar Monika | 1996 | AD Posočje | 08:33.3 | 00:32.6 |
3 | Beden Lara | 1996 | AS Vrhnika | 08:38.0 | 00:37.3 |
4 | Jerkič Maruša | 1996 | OŠ Dobravlje | 08:56.7 | 00:56.0 |
Deklice I (letnik 1995) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | Bajc Monika | 1995 | Vipava | 08:00.4 | 00:00.0 |
2 | Torkar Anja | 1995 | ŠD Nanos Podnanos | 08:22.8 | 00:22.4 |
Dečki A (letnik 2003 in mlajši) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | Skočir Andrej | 2003 | AD Posočje | 01:00.1 | 00:00.0 |
2 | Janža Maj | 2003 | OŠ Beltinci | 01:03.1 | 00:03.0 |
3 | Česnik Luka | 2003 | Idrija | 01:05.4 | 00:05.3 |
4 | Žgur Jan | 2005 | ŠD Nanos Podnanos | 01:12.5 | 00:12.4 |
5 | Žgajnar Tim | 2005 | TD Bovec | 01:13.7 | 00:13.6 |
6 | Bajec Tai | 2007 | TD Burja Vipava | 01:54.9 | 00:54.8 |
7 | Žgur Mark | 2007 | ŠD Nanos Podnanos | 02:09.2 | 01:09.1 |
8 | Kodelja Luka | 2006 | Lože | 02:59.7 | 01:59.6 |
Dečki B (letnik 2002) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | Stanonik Erazem | 2002 | ŠD Tabor Žiri | 02:06.1 | 00:00.0 |
Dečki C (letnik 2001) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | Gaberšček Luka | 2001 | TK Kobarid | 01:58.2 | 00:00.0 |
2 | Rojc Miha | 2001 | ŠD Nanos Podnanos | 01:58.9 | 00:00.7 |
3 | Černigoj Tan | 2001 | AD Posočje | 02:05.5 | 00:07.3 |
4 | Cvijanovič Alen | 2001 | AD Posočje | 02:07.2 | 00:09.0 |
5 | Černigoj Gaj | 2001 | AD Posočje | 02:14.8 | 00:16.6 |
Dečki D (letnik 2000) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | Furlan Gašper | 2000 | ŠD Nanos Podnanos | 03:46.8 | 00:00.0 |
Dečki E (letnik 1999) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | Trontelj Luka | 1999 | TK Šmarnogorska naveza | 03:50.4 | 00:00.0 |
Dečki F (letnik 1998) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | Kerkoč Matic | 1998 | TD Burja Vipava | 04:37.1 | 00:00.0 |
2 | Mugerli Aljaž | 1998 | AD Posočje | 04:46.4 | 00:09.3 |
Dečki G (letnik 1997) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | Furlan Aljaž | 1997 | ŠD Nanos Podnanos | 04:35.8 | 00:00.0 |
2 | Stanonik Simon | 1997 | ŠD Tabor Žiri | 04:59.9 | 00:24.1 |
Dečki H (letnik 1996) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | Trontelj Žiga | 1996 | TK Šmarnogorska naveza | 07:34.5 | 00:00.0 |