28. Petelinjski tek - mladina |
Petelinje, 26.5.2012 |
Podatki o tekmi: | |||||||||||||
Organizator: | Vaško društvo Petelinje, AK Pivka | ||||||||||||
Vodja tekmovanja: | Samo Debevc | ||||||||||||
Obdelava podatkov: | Timing ŠD Poljane | ||||||||||||
|
Število prijavljenih: 198 |
Razvrstitev po kategorijah |
Deklice A (letnik 2005 in mlajše) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Uljan Nina | 2005 | 00:59.0 | 00:00.0 | 40 | |
2 | Tušar Ariana | 2005 | TK Kobarid | 01:03.0 | 00:04.0 | 35 |
3 | Domevšček Lia | 2005 | TK Kobarid | 01:04.0 | 00:05.0 | 31 |
4 | Konavec Eva | 2005 | TK Kobarid | 01:05.0 | 00:06.0 | 28 |
5 | Jež Vita | 2005 | AD Posočje | 01:06.0 | 00:07.0 | 26 |
6 | Terlikar Jerneja | 2005 | TK Kobarid | 01:07.0 | 00:08.0 | 25 |
7 | Vadnjal Lara | 2005 | AK Pivka | 01:08.0 | 00:09.0 | 24 |
8 | Štrimpf Lana | 2005 | AK Pivka | 01:08.7 | 00:09.7 | 23 |
9 | Čopič Anja | 2005 | AK Pivka | 01:09.0 | 00:10.0 | 22 |
10 | Dujmovič Veronika | 2005 | OŠ Antona Globočnika | 01:13.0 | 00:14.0 | 21 |
11 | Šabec Tea | 2005 | AK Pivka | 01:14.0 | 00:15.0 | 20 |
12 | Kastelic Karin | 2005 | Ilirska Bistrica | 01:15.0 | 00:16.0 | 19 |
13 | Kristan Tinkara | 2005 | AK Pivka | 01:16.0 | 00:17.0 | 18 |
14 | Leban Katja | 2007 | AD Posočje | 01:25.0 | 00:26.0 | 17 |
15 | Morel Tina | 2007 | AK Pivka | 01:28.0 | 00:29.0 | 16 |
16 | Rotar Kaja | 2006 | AK Pivka | 01:31.0 | 00:32.0 | 15 |
17 | Kopatin Sara | 2008 | ŠD Nanos Podnanos | 01:37.0 | 00:38.0 | 14 |
18 | Horvat Špela | 2008 | OŠ Prestranek | 01:51.0 | 00:52.0 | 13 |
19 | Tušar Urša | 2008 | TK Kobarid | 01:52.0 | 00:53.0 | 12 |
20 | Furlan Gaja | 2008 | ŠD Nanos Podnanos | 01:57.0 | 00:58.0 | 11 |
21 | Derenčin Larisa | 2007 | AK Pivka | 02:12.0 | 01:13.0 | 10 |
Deklice B (letnik 2004) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Gašič Lara | 2004 | AK Postojna | 00:52.0 | 00:00.0 | 40 |
2 | Vičič Tisa | 2004 | TD Bistrc | 00:54.9 | 00:02.9 | 35 |
3 | Žorž Žana | 2004 | OŠ Vipava | 00:55.6 | 00:03.6 | 31 |
4 | Žagar Tia | 2004 | TD Bovec | 00:56.6 | 00:04.6 | 28 |
5 | Kanalec Hana | 2004 | TK Kobarid | 00:57.4 | 00:05.4 | 26 |
6 | Kramar Roš Eva Klara | 2004 | TK Kobarid | 00:58.7 | 00:06.7 | 25 |
7 | Sovdat Žana | 2004 | AD Posočje | 00:59.6 | 00:07.6 | 24 |
8 | Poljak Neja | 2004 | AD Posočje | 01:00.7 | 00:08.7 | 23 |
9 | Horvat Neža | 2004 | OŠ Prestranek | 01:03.8 | 00:11.8 | 22 |
10 | Muha Manca | 2004 | TD Bistrc | 01:05.8 | 00:13.8 | 21 |
11 | Bergoč Eva | 2004 | AK Pivka | 01:08.4 | 00:16.4 | 20 |
12 | Pašič Ema | 2004 | AK Pivka | 01:09.2 | 00:17.2 | 19 |
13 | Morel Katja | 2004 | AK Pivka | 01:10.1 | 00:18.1 | 18 |
Deklice C (letnik 2003) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Likar Lara | 2003 | OŠ Dobravlje | 02:07.0 | 00:00.0 | 40 |
2 | Furlan Sara | 2003 | ŠD Nanos Podnanos | 02:17.5 | 00:10.5 | 35 |
3 | Žgajnar Eva | 2003 | TD Bovec | 02:29.3 | 00:22.3 | 31 |
4 | Margon Maja | 2003 | AK Pivka | 02:47.9 | 00:40.9 | 28 |
Deklice D (letnik 2002) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Gerbec Pia | 2002 | AD Posočje | 01:54.8 | 00:00.0 | 40 |
2 | Cukjati Karin | 2002 | TK Kobarid | 01:56.0 | 00:01.2 | 35 |
3 | Tominc Nika | 2002 | AD Nova Aurora Koper | 02:00.9 | 00:06.1 | 31 |
4 | Melihen Barbi | 2002 | TD Bovec | 02:02.8 | 00:08.0 | 28 |
5 | Kranjc Katarina | 2002 | TK Kobarid | 02:04.4 | 00:09.6 | 26 |
6 | Faletič Pia | 2002 | AD Posočje | 02:20.2 | 00:25.4 | 25 |
7 | Škoberne Mia | 2002 | AK Pivka | 02:25.0 | 00:30.2 | 24 |
8 | Česnik Aleša | 2002 | AK Pivka | 02:26.8 | 00:32.0 | 23 |
9 | Gregurovič Nina | 2002 | ŠD Tabor Žiri | 02:27.8 | 00:33.0 | 22 |
Deklice E (letnik 2001) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Simčič Tjaša | 2001 | AK Postojna | 04:41.5 | 00:00.0 | 40 |
2 | Breganski Iris | 2001 | TD Bovec | 04:54.0 | 00:12.5 | 35 |
3 | Smrdelj Mojca | 2001 | AK Pivka | 04:59.3 | 00:17.8 | 31 |
Deklice F (letnik 2000) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Uršič Urša | 2000 | AD Posočje | 04:12.8 | 00:00.0 | 40 |
2 | Kalanj Lara | 2000 | TK Kobarid | 04:17.1 | 00:04.3 | 35 |
3 | Žgajnar Tanja | 2000 | TD Bovec | 04:24.1 | 00:11.3 | 31 |
4 | Kurinčič Ana | 2000 | TK Kobarid | 04:26.1 | 00:13.3 | 28 |
5 | Bozja Nika | 2000 | TD Bovec | 04:45.9 | 00:33.1 | 26 |
6 | Novak Nika | 2000 | AK Pivka | 04:52.8 | 00:40.0 | 25 |
7 | Križaj Špela | 2000 | AK Pivka | 05:02.6 | 00:49.8 | 24 |
8 | Česnik Nika | 2000 | AK Pivka | 05:09.5 | 00:56.7 | 23 |
9 | Penko Maruša | 2000 | AK Pivka | 05:10.1 | 00:57.3 | 22 |
10 | Čopič Lea | 2000 | AK Pivka | 05:13.4 | 01:00.6 | 21 |
11 | Molk Turk Pia | 2000 | AK Pivka | 05:16.0 | 01:03.2 | 20 |
12 | Radič Nataša | 2000 | AK Pivka | 05:24.0 | 01:11.2 | 19 |
13 | Česnik Maja | 2000 | AK Pivka | 05:27.5 | 01:14.7 | 18 |
14 | Zalar Amadna | 2000 | AK Pivka | 05:33.2 | 01:20.4 | 17 |
15 | Bašič Anita | 2000 | AK Pivka | 05:55.1 | 01:42.3 | 16 |
16 | Perinič Teja | 2000 | AK Pivka | 06:17.9 | 02:05.1 | 15 |
17 | Nadoh Tjaša | 2000 | AK Pivka | 06:20.0 | 02:07.2 | 14 |
18 | Podboj Jelena | 2000 | AK Pivka | 06:29.2 | 02:16.4 | 13 |
Deklice G (letnik 1999) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Rutar Katja | 1999 | AD Posočje | 04:22.0 | 00:00.0 | 40 |
2 | Šrimpf Eva | 1999 | AK Pivka | 04:31.0 | 00:09.0 | 35 |
3 | Grahovič Amina | 1999 | TD Bovec | 04:47.0 | 00:25.0 | 31 |
4 | Kosič Urša | 1999 | TD Bistrc | 04:57.3 | 00:35.3 | 28 |
5 | Gerbec Nuša | 1999 | AD Posočje | 05:10.1 | 00:48.1 | 26 |
6 | Balič Sanela | 1999 | AK Pivka | 05:11.3 | 00:49.3 | 25 |
7 | Kaluža Sergeja | 1999 | AK Pivka | 05:12.8 | 00:50.8 | 24 |
8 | Smrdelj Mirjam | 1999 | AK Pivka | 05:34.3 | 01:12.3 | 23 |
9 | Pirjevec Nika | 1999 | AK Pivka | 05:39.2 | 01:17.2 | 22 |
10 | Rojc Laura | 1999 | AK Pivka | 05:44.6 | 01:22.6 | 21 |
11 | Slijepčevič Vanesa | 1999 | AK Pivka | 06:09.7 | 01:47.7 | 20 |
12 | Slanič Nastja | 1999 | AK Pivka | 06:14.6 | 01:52.6 | 19 |
13 | Franetič Rebeka | 1999 | AK Pivka | 06:16.6 | 01:54.6 | 18 |
14 | Penko Rebeka | 1999 | AK Pivka | 06:18.2 | 01:56.2 | 17 |
15 | Kapelj Karin | 1999 | AK Pivka | 06:18.9 | 01:56.9 | 16 |
16 | Prelc Maja | 1999 | AK Pivka | 06:20.2 | 01:58.2 | 15 |
Deklice H (letnik 1998) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Kmetec Niki | 1998 | AK Koper | 08:13.1 | 00:00.0 | 40 |
2 | Moroz Polona | 1998 | ŠD Hotedršica | 09:12.3 | 00:59.2 | 35 |
3 | Brlogar Petra | 1998 | AK Pivka | 09:13.5 | 01:00.4 | 31 |
4 | Abram Liza | 1998 | AK Pivka | 09:14.0 | 01:00.9 | 28 |
5 | Tomažič Nina | 1998 | AK Pivka | 09:14.9 | 01:01.8 | 26 |
6 | Jeram Sara | 1998 | AK Pivka | 09:28.5 | 01:15.4 | 25 |
7 | Čopič Urška | 1998 | AK Pivka | 09:49.9 | 01:36.8 | 24 |
8 | Volk Tinkara | 1998 | AK Pivka | 10:27.6 | 02:14.5 | 23 |
9 | Frank Nuša | 1998 | AK Pivka | 10:28.7 | 02:15.6 | 22 |
10 | Milavec Paulina | 1998 | AK Pivka | 10:39.0 | 02:25.9 | 21 |
11 | Požar Maja | 1998 | AK Pivka | 10:47.8 | 02:34.7 | 20 |
12 | Čopič Eva | 1998 | AK Pivka | 10:48.3 | 02:35.2 | 19 |
13 | Srebot Lana | 1998 | AK Pivka | 11:07.8 | 02:54.7 | 18 |
14 | Žnidaršič Katarina | 1998 | AK Pivka | 12:26.8 | 04:13.7 | 17 |
15 | Knafelc Ana | 1998 | AK Pivka | 12:27.2 | 04:14.1 | 16 |
16 | Kruh Nika | 1998 | AK Pivka | 12:54.5 | 04:41.4 | 15 |
17 | Smrdelj Diana | 1998 | AK Pivka | 12:55.2 | 04:42.1 | 14 |
Deklice I (letnik 1997) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Avsec Megi | 1997 | AK Pivka | 10:36.3 | 00:00.0 | 40 |
2 | Godina Urška | 1997 | AK Pivka | 10:59.4 | 00:23.1 | 35 |
3 | Ludvik Tjaša | 1997 | AK Pivka | 11:06.0 | 00:29.7 | 31 |
Dečki A (letnik 2005 in mlajši) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Žgur Jan | 2005 | ŠD Nanos Podnanos | 00:46.6 | 00:00.0 | 40 |
2 | Žgajnar Tim | 2005 | TD Bovec | 00:48.8 | 00:02.2 | 35 |
3 | Kopatin Rok | 2006 | ŠD Nanos Podnanos | 00:49.9 | 00:03.3 | 31 |
4 | Leban Jaka | 2005 | AD Posočje | 00:52.4 | 00:05.8 | 28 |
5 | Grahovič Denis | 2005 | TD Bovec | 00:54.4 | 00:07.8 | 26 |
6 | Gregurovič Nejc | 2005 | ŠD Tabor Žiri | 00:55.1 | 00:08.5 | 25 |
7 | Margon Martin | 2005 | AK Pivka | 00:55.8 | 00:09.2 | 24 |
8 | Šmid Daniel | 2005 | TK Kobarid | 00:58.0 | 00:11.4 | 23 |
9 | Bizjak Jan | 2005 | TD Bovec | 00:59.6 | 00:13.0 | 22 |
10 | Špacapan Matevž | 2005 | ŠD Hotedršica | 01:00.8 | 00:14.2 | 21 |
11 | Penko Jakob | 2005 | AK Pivka | 01:01.5 | 00:14.9 | 20 |
12 | Laharnar Teo | 2005 | AD Posočje | 01:02.7 | 00:16.1 | 19 |
13 | Lozej Jakob | 2005 | ŠD Nanos Podnanos | 01:03.3 | 00:16.7 | 18 |
14 | Šorc Žiga | 2005 | AK Pivka | 01:03.9 | 00:17.3 | 17 |
15 | Žgur Mark | 2007 | ŠD Nanos Podnanos | 01:05.6 | 00:19.0 | 16 |
16 | Del Piero Adrian Gal | 2006 | AK Pivka | 01:06.3 | 00:19.7 | 15 |
17 | Praper Jernej | 2006 | Hruševje | 01:07.1 | 00:20.5 | 14 |
18 | Žagar Matic | 2007 | TD Bovec | 01:18.9 | 00:32.3 | 13 |
19 | Muha Matic | 2006 | TD Bistrc | 01:20.6 | 00:34.0 | 12 |
20 | Štunf Žiga | 2008 | AK Pivka | 01:37.3 | 00:50.7 | 11 |
21 | Berne Aljž | 2007 | AK Pivka | 01:42.1 | 00:55.5 | 10 |
22 | Terlikar Matija | 2009 | TK Kobarid | 01:51.5 | 01:04.9 | 9 |
23 | Lozej Matic | 2008 | ŠD Nanos Podnanos | 01:59.7 | 01:13.1 | 8 |
24 | Šabec Jure | 2008 | AK Pivka | 02:02.9 | 01:16.3 | 7 |
25 | Kenda Andrej | 2010 | TD Bovec | 03:13.3 | 02:26.7 | 6 |
Dečki B (letnik 2004) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Kopatin Jan Franc | 2004 | ŠD Nanos Podnanos | 00:51.4 | 00:00.0 | 40 |
2 | Korošec Leon | 2004 | TK Kobarid | 00:52.9 | 00:01.5 | 35 |
3 | Rutar Tomaž | 2004 | AD Posočje | 00:56.9 | 00:05.5 | 31 |
4 | Debevec Maks | 2004 | AK Pivka | 01:02.2 | 00:10.8 | 28 |
5 | Sušelj Matevž | 2004 | AK Pivka | 01:04.2 | 00:12.8 | 26 |
6 | Škvarča Maks | 2004 | AK Pivka | 01:05.6 | 00:14.2 | 25 |
7 | Vujinovič Slavko | 2004 | AK Pivka | 01:08.9 | 00:17.5 | 24 |
8 | Boštjančič Leo | 2004 | AK Pivka | 01:09.9 | 00:18.5 | 23 |
9 | Djekanovič Gabrijel | 2004 | AK Pivka | 01:11.6 | 00:20.2 | 22 |
Dečki C (letnik 2003) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Kramar Roš Svit | 2003 | TK Kobarid | 01:55.6 | 00:00.0 | 40 |
2 | Skočir Andrej | 2003 | AD Posočje | 02:01.0 | 00:05.4 | 35 |
3 | Molk Turk Rok | 2003 | AK Pivka | 02:13.7 | 00:18.1 | 31 |
4 | Del Piero Jakob Marcel | 2003 | AK Pivka | 02:20.0 | 00:24.4 | 28 |
5 | Žagar Nejc | 2003 | TD Bovec | 02:20.7 | 00:25.1 | 26 |
DISKV | Derenčin Erazem | 2003 | AK Pivka | DISKV | 00:00.0 | 0 |
Dečki D (letnik 2002) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Kenda Matic | 2002 | TD Bovec | 01:52.4 | 00:00.0 | 40 |
2 | Berčon Jan | 2002 | Tekaška šola Živko | 01:55.2 | 00:02.8 | 35 |
3 | Primc Lovrenc | 2002 | TD Bistrc | 02:00.3 | 00:07.9 | 31 |
4 | Vavken Požarnik Maks | 2002 | ŠD Hotedršica | 02:04.2 | 00:11.8 | 28 |
5 | Bajič Anel | 2002 | AK Pivka | 02:08.6 | 00:16.2 | 26 |
6 | Frank Leon | 2002 | OŠ Dragotina Ketteja | 02:12.5 | 00:20.1 | 25 |
7 | Gaberšček Tobi | 2002 | TD Bovec | 02:16.2 | 00:23.8 | 24 |
8 | Mavrič Martin | 2002 | TD Bovec | 02:19.3 | 00:26.9 | 23 |
9 | Djekanovič Tilen | 2002 | AK Pivka | 02:20.5 | 00:28.1 | 22 |
10 | Matanovič Patrik | 2002 | AK Pivka | 02:25.8 | 00:33.4 | 21 |
11 | Boštjančič Nino | 2002 | AK Pivka | 02:42.0 | 00:49.6 | 20 |
Dečki E (letnik 2001) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Gaberšček Luka | 2001 | TK Kobarid | 04:20.0 | 00:00.0 | 40 |
2 | Rojc Miha | 2001 | ŠD Nanos Podnanos | 04:23.3 | 00:03.3 | 35 |
3 | Černigoj Tan | 2001 | AD Posočje | 04:33.8 | 00:13.8 | 31 |
4 | Menič Klemen | 2001 | TD Bovec | 04:34.9 | 00:14.9 | 28 |
5 | Kruh Anže | 2001 | AK Pivka | 04:35.3 | 00:15.3 | 26 |
6 | Derenčak Sebastjan | 2001 | TD Bistrc | 04:47.1 | 00:27.1 | 25 |
7 | Zrimšek Arne | 2001 | OŠ 8 talcev Logatec | 05:00.0 | 00:40.0 | 24 |
8 | Klun Žiga | 2001 | AK Pivka | 05:12.7 | 00:52.7 | 23 |
9 | Černigoj Gaj | 2001 | AD Posočje | 05:17.3 | 00:57.3 | 22 |
Dečki F (letnik 2000) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Pašič Denis | 2000 | AK Pivka | 04:12.5 | 00:00.0 | 40 |
2 | Marcijuš Krištof | 2000 | AK Pivka | 04:37.2 | 00:24.7 | 35 |
3 | Švarda Leon | 2000 | AK Pivka | 04:38.4 | 00:25.9 | 31 |
4 | Bikovski Filip | 2000 | TD Bovec | 04:50.7 | 00:38.2 | 28 |
5 | Kapelj Nik | 2000 | AK Pivka | 05:25.9 | 01:13.4 | 26 |
Dečki G (letnik 1999) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Jevšček Jernej | 1999 | AD Nova Aurora Koper | 04:00.1 | 00:00.0 | 40 |
2 | Podreka Kevin | 1999 | AD Posočje | 04:06.5 | 00:06.4 | 35 |
3 | Moroz Gašper | 1999 | ŠD Hotedršica | 04:11.8 | 00:11.7 | 31 |
4 | Pirih Vine | 1999 | AD Posočje | 04:18.8 | 00:18.7 | 28 |
5 | Kutin Matija | 1999 | TD Bovec | 04:30.7 | 00:30.6 | 26 |
6 | Brlogar Matjaž | 1999 | AK Pivka | 05:00.2 | 01:00.1 | 25 |
7 | Abram Martin | 1999 | AK Pivka | 07:02.2 | 03:02.1 | 24 |
8 | Matanovič Daniel | 1999 | AK Pivka | 07:03.8 | 03:03.7 | 23 |
9 | Zorec Igor | 1999 | AK Pivka | 07:08.0 | 03:07.9 | 22 |
10 | Stanonik Žan | 1999 | AK Pivka | 07:22.7 | 03:22.6 | 21 |
Dečki H (letnik 1998) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Vilhar Klemen | 1998 | AK Postojna | 06:39.8 | 00:00.0 | 40 |
2 | Pivk Kristan | 1998 | ŠD Hotedršica | 07:50.9 | 01:11.1 | 35 |
3 | Kaluža Jan | 1998 | AK Pivka | 08:08.2 | 01:28.4 | 31 |
4 | Dekleva Kristjan | 1998 | AK Pivka | 08:13.3 | 01:33.5 | 28 |
5 | Kapelj Jan | 1998 | AK Pivka | 08:21.2 | 01:41.4 | 26 |
6 | Klun Nejc | 1998 | AK Pivka | 08:24.0 | 01:44.2 | 25 |
7 | Krajnc Boštjan | 1998 | AK Pivka | 08:27.3 | 01:47.5 | 24 |
8 | Valenčič Andraž | 1998 | AK Pivka | 08:35.8 | 01:56.0 | 23 |
9 | Polh Tilen | 1998 | AK Pivka | 08:36.9 | 01:57.1 | 22 |
10 | Milič Žiga | 1998 | AK Pivka | 08:37.9 | 01:58.1 | 21 |
11 | Knafelc Žan | 1998 | AK Pivka | 08:38.2 | 01:58.4 | 20 |
12 | Franetič Matej | 1998 | AK Pivka | 08:38.6 | 01:58.8 | 19 |
13 | Kapelj Žiga | 1998 | AK Pivka | 08:39.3 | 01:59.5 | 18 |
14 | Lepčihar Jaka | 1998 | AK Pivka | 08:53.0 | 02:13.2 | 17 |
15 | Urbančič Sebastjan | 1998 | AK Pivka | 09:33.2 | 02:53.4 | 16 |
16 | Česnik Matej | 1998 | AK Pivka | 09:52.0 | 03:12.2 | 15 |
17 | Cerovac Bojan | 1998 | AK Pivka | 10:04.9 | 03:25.1 | 14 |
18 | Bergoč Patrik | 1998 | AK Pivka | 11:11.9 | 04:32.1 | 13 |
Dečki I (letnik 1997) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Savič Simon | 1997 | OŠ Miroslava Vilharja | 07:08.7 | 00:00.0 | 40 |