15. Vipavski tek |
Vipava, 27.3.2010 |
Podatki o tekmi: | |||||||||||||
Organizator: | TD Burja Vipava | ||||||||||||
Vodja tekmovanja: | Hrovatin Darko | ||||||||||||
Obdelava podatkov: | Timing ŠD Poljane | ||||||||||||
|
Število prijavljenih: 176 |
Razvrstitev po kategorijah |
Ženske A (do 24 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Stanonik Katja | 1994 | ŠD Tabor Žiri | 00:43:56.9 | 00:00.0 | |
2 | Semenič Urška | 1993 | AK Koper | 00:47:02.6 | 03:05.7 | |
3 | Vitežnik Ceciljia | 1994 | ŠD Nanos Podnanos | 00:49:38.9 | 05:42.0 | 40 |
4 | Berginc Samantha | 1995 | AK Kobarid | 00:51:38.7 | 07:41.8 | 35 |
5 | Vetrih Polona | 1991 | Črniče | 00:53:35.4 | 09:38.5 | 31 |
6 | Jenko Urška | 1995 | Ilirska Bistrica | 00:54:49.4 | 10:52.5 | |
7 | Pungerčar Erika | 1989 | TD Burja Vipava | 01:02:47.4 | 18:50.5 |
Ženske B (25 do 34 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Šinkovec Melita | 1978 | Slovenska vojska | 00:39:37.6 | 00:00.0 | |
2 | Bošnjak Zorka | 1977 | ŠD Hotedršica | 00:45:29.7 | 05:52.1 | 40 |
3 | Lemut Bajec Melita | 1977 | TD Burja Vipava | 00:51:19.9 | 11:42.3 | |
4 | Smrkolj Polona | 1977 | Uri kuri art | 00:56:02.4 | 16:24.8 | |
5 | Bizjak Mojca | 1978 | Ljubljana | 00:57:25.2 | 17:47.6 | |
DISKV | Štrancar Polona | 1976 | Uri kuri art | DISKV | 00:00.0 | |
DISKV | Juršič Urška | 1978 | Uri kuri art | DISKV | 00:00.0 |
Ženske C (35 do 44 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Lipušček Sergeja | 1966 | Idrija | 00:41:23.8 | 00:00.0 | 40 |
2 | Simčič Helena | 1973 | DLT Filipides | 00:41:47.2 | 00:23.4 | 35 |
3 | Kotar Ilijaš Jana | 1970 | Arctur Projektiva | 00:42:06.8 | 00:43.0 | 31 |
4 | Mavrič Tina | 1970 | DLT Filipides | 00:44:22.9 | 02:59.1 | 28 |
5 | Vodopivec Ingrid | 1972 | ŠD Kraški tekači Sežana | 00:48:32.1 | 07:08.3 | 26 |
6 | Jejčič Darja | 1974 | TD Burja Vipava | 00:49:02.9 | 07:39.1 | 25 |
7 | Mlakar Polona | 1974 | Tekaški forum | 00:50:46.7 | 09:22.9 | 24 |
8 | Mlakar Jana | 1975 | Tekaški forum | 00:53:49.6 | 12:25.8 | 23 |
9 | Zajc Natalija | 1974 | Uri kuri art | 00:55:59.2 | 14:35.4 |
Ženske D (45 do 54 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Dornik Valda | 1956 | DLT Filipides | 00:46:15.6 | 00:00.0 | 40 |
2 | Brešan Vilma | 1958 | ŠD DURS | 00:46:18.7 | 00:03.1 | 35 |
3 | Teran Irena | 1962 | Podljubelj Tržič | 00:50:59.5 | 04:43.9 | 31 |
4 | Gruntar Irena | 1956 | Tekaški forum | 00:53:50.3 | 07:34.7 | 28 |
5 | Žgavc Nevenka | 1963 | Ajdovščina | 00:54:13.9 | 07:58.3 | |
6 | Ukmar Julijana | 1958 | ŠD Brinj Povir | 00:55:29.4 | 09:13.8 | |
7 | Babuder Klavdija | 1962 | Križ | 00:55:50.9 | 09:35.3 | |
8 | Erjavec Mojca | 1959 | Tekaški forum | 00:56:32.9 | 10:17.3 |
Ženske E (55 let in starejše) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Širca Ivanka | 1955 | AK Pivka | 00:45:21.6 | 00:00.0 | 40 |
2 | Milič Rada | 1952 | ŠD Kraški tekači Sežana | 00:48:39.3 | 03:17.7 | 35 |
3 | Božič Pudgar Sonja | 1954 | TD Burja Vipava | 00:56:01.7 | 10:40.1 | 31 |
4 | Braniselj Erika | 1951 | ŠD Hitre noge Senožeče | 00:59:02.4 | 13:40.8 | 28 |
5 | Verbič Darja | 1952 | ŠD Kraški tekači Sežana | 01:00:57.5 | 15:35.9 | 26 |
Moški A (do 24 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Jereb Urban | 1993 | ŠD Tabor Žiri | 00:32:11.7 | 00:00.0 | 40 |
2 | Tratnik Marko | 1986 | ŠD Nanos Podnanos | 00:33:23.2 | 01:11.5 | |
3 | Šemrov Jernej | 1993 | ŠD Hotedršica | 00:34:30.9 | 02:19.2 | 35 |
4 | Vitez Peter | 1990 | TD Bovec | 00:35:16.3 | 03:04.6 | |
5 | Albreht Borut | 1992 | ŠD Hotedršica | 00:35:26.5 | 03:14.8 | 31 |
6 | Likar Anej | 1994 | ŠD Nanos Podnanos | 00:36:45.2 | 04:33.5 | |
7 | Rebula Simon | 1987 | ŠD Kraški tekači Sežana | 00:39:30.7 | 07:19.0 | 28 |
8 | Bolčina Matija | 1993 | TD Burja Vipava | 00:39:58.7 | 07:47.0 | 26 |
9 | Pirc Nejc | 1987 | Ajdovščina | 00:40:17.2 | 08:05.5 | |
10 | Bajt Matjaž | 1989 | FRI Ljubljana | 00:40:42.7 | 08:31.0 | |
11 | Krapež Blaž | 1987 | Spodnja Idrija | 00:41:45.6 | 09:33.9 | |
12 | Babuder Vito | 1987 | Križ | 00:43:45.1 | 11:33.4 | |
13 | Pirih Rok | 1989 | Spodnja Idrija | 00:45:31.2 | 13:19.5 | |
14 | Pirc Jernej | 1987 | Spodnja Idrija | 00:46:57.8 | 14:46.1 | |
15 | Kerkoč Matic | 1998 | TD Burja Vipava | 00:47:54.2 | 15:42.5 | |
16 | Peklaj Žiga | 1995 | ŠD Hotedršica | 00:47:58.7 | 15:47.0 | |
17 | Maksimovič Timotej | 1999 | Prestranek | 00:50:15.7 | 18:04.0 |
Moški B (25 do 29 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Dakskobler Peter | 1981 | Umica | 00:45:48.5 | 00:00.0 | |
2 | Škrbina Izidor | 1982 | Uri kuri art | 00:49:02.3 | 03:13.8 |
Moški C (30 do 34 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Vojska Marko | 1976 | AD Posočje | 00:33:19.1 | 00:00.0 | 40 |
2 | Robič Andrej | 1976 | ŠD Kranjska Gora | 00:34:39.9 | 01:20.8 | |
3 | Suhadolnik Aleš | 1977 | Colibri Slovenija | 00:35:20.1 | 02:01.0 | |
4 | Zupan Stanko | 1977 | Vitezi dobrega teka | 00:36:08.1 | 02:49.0 | 35 |
5 | Železnikar Matej | 1980 | ŠD Gradišče | 00:37:04.5 | 03:45.4 | 31 |
6 | Krvina Srečko | 1979 | ŠKD Vrh | 00:38:04.5 | 04:45.4 | 28 |
7 | Mikuž Robi | 1976 | ŠD Hotedršica | 00:38:36.4 | 05:17.3 | 26 |
8 | Trampuš Jan | 1977 | ŠD Kraški tekači Sežana | 00:39:24.1 | 06:05.0 | 25 |
9 | Pisk Boštjan | 1976 | DOP Jazne | 00:39:42.6 | 06:23.5 | 24 |
10 | Pečar Boris | 1978 | ŠD 3Šport | 00:41:37.6 | 08:18.5 | 23 |
11 | Mlakar Tomaž | 1979 | Umica | 00:42:20.9 | 09:01.8 | |
12 | Treven Peter | 1977 | Rovte | 00:44:07.6 | 10:48.5 | |
13 | Prelaz Andrej | 1978 | ŠD Hitre noge Senožeče | 00:45:57.9 | 12:38.8 | 22 |
14 | Janžekovič Martin | 1977 | Ljubljana | 00:47:32.6 | 14:13.5 | |
15 | Kofol Bojan | 1978 | Slovenska vojska | 00:50:48.6 | 17:29.5 | |
16 | Tomšič Tomaž | 1980 | Ljubljana | 00:52:16.8 | 18:57.7 | |
17 | Zupanc Dejan | 1976 | Uri kuri art | 00:55:04.1 | 21:45.0 |
Moški D (35 do 39 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Janjatovič Mirko | 1971 | KGT Papež Kamnik | 00:33:07.7 | 00:00.0 | 40 |
2 | Alič Simon | 1971 | Šri cin moj maraton team | 00:33:11.6 | 00:03.9 | |
3 | Strohmaier Mark | 1973 | STV Global - Faber Team | 00:34:32.2 | 01:24.5 | |
4 | Panič Andrej | 1971 | ŠD Hitre noge Senožeče | 00:36:23.1 | 03:15.4 | 35 |
5 | Tominc Boštjan | 1974 | ŠD Hitre noge Senožeče | 00:41:06.9 | 07:59.2 | |
6 | Bavcon Dean | 1971 | DLT Filipides | 00:41:43.7 | 08:36.0 | 31 |
7 | Mraz Borut | 1973 | AK Pivka | 00:42:12.2 | 09:04.5 | 28 |
8 | Zupanc Martin | 1971 | Vitezi dobrega teka | 00:43:06.3 | 09:58.6 | |
9 | Bole Andrej | 1974 | Sežana | 00:43:51.2 | 10:43.5 | |
10 | Tomažin Marko | 1972 | Klub Polet | 00:44:20.2 | 11:12.5 | 26 |
11 | Pečlin Miha | 1973 | Slovenska vojska | 00:44:30.3 | 11:22.6 | |
12 | Černigoj Matej | 1974 | Ljubljana | 00:46:36.4 | 13:28.7 | |
13 | Lapajne Matjaž | 1972 | Slovenska vojska | 00:48:00.7 | 14:53.0 | |
14 | Kerkoč Matjaž | 1971 | TD Burja Vipava | 00:48:01.8 | 14:54.1 | 25 |
15 | Maksimovič Aleš | 1972 | Prestranek | 00:57:23.3 | 24:15.6 |
Moški E (40 do 44 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Lunder Borut | 1969 | Aluboma | 00:34:57.2 | 00:00.0 | 40 |
2 | Abram Marko | 1970 | AK Pivka | 00:36:00.2 | 01:03.0 | 35 |
3 | Kutin Andrej | 1969 | ŠD Boka - Žaga | 00:36:12.9 | 01:15.7 | |
4 | Ličen Walter | 1967 | ŠD Kraški tekači Sežana | 00:37:18.6 | 02:21.4 | 31 |
5 | Sokol Ivan | 1968 | TD Burja Vipava | 00:37:53.3 | 02:56.1 | 28 |
6 | Kralj Stanislav | 1970 | Matick | 00:37:58.3 | 03:01.1 | 26 |
7 | Murovec Martin | 1970 | Paavo Nurmi | 00:38:16.3 | 03:19.1 | |
8 | Koporc Andrej | 1966 | Ljubljana | 00:39:16.1 | 04:18.9 | |
9 | Skok Rajko | 1968 | ŠD Kraški tekači Sežana | 00:39:21.4 | 04:24.2 | 25 |
10 | Trobec Marjan | 1969 | Tekaški forum | 00:40:07.7 | 05:10.5 | 24 |
11 | Čufer Damijan | 1967 | TD Burja Vipava | 00:41:07.6 | 06:10.4 | 23 |
12 | Rojc Aleks | 1970 | ŠD Vrhpolje | 00:41:19.6 | 06:22.4 | |
13 | Šiškovič Franko | 1968 | ŠD Kraški tekači Sežana | 00:43:23.4 | 08:26.2 | 22 |
14 | Čendak Klavdij | 1968 | CPK Modras Podgorje | 00:44:04.4 | 09:07.2 | 21 |
15 | Jenko Robert | 1969 | 00:54:49.1 | 19:51.9 |
Moški F (45 do 49 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Vitez Vasja | 1965 | TD Bovec | 00:35:39.8 | 00:00.0 | |
2 | Zrimšek Robert | 1961 | ŠD Hitre noge Senožeče | 00:36:01.5 | 00:21.7 | 40 |
3 | Šturm Vencelj | 1964 | AD Železniki | 00:36:14.1 | 00:34.3 | 35 |
4 | Kirm Jože | 1965 | Tržiške strele | 00:36:36.6 | 00:56.8 | |
5 | Šinigoj Damijan | 1964 | ŠD Nanos Podnanos | 00:37:17.6 | 01:37.8 | 31 |
6 | Rodica Stojan | 1965 | ŠD Kraški tekači Sežana | 00:38:13.7 | 02:33.9 | 28 |
7 | Žnidaršič Zvone | 1961 | Marathon Novo mesto | 00:38:43.1 | 03:03.3 | 26 |
8 | Andlovic Marjan | 1961 | TD Burja Vipava | 00:38:49.9 | 03:10.1 | |
9 | Kodelja Andrej | 1965 | Koper | 00:39:03.1 | 03:23.3 | |
10 | Koštrun Dražen | 1965 | Slovenska vojska | 00:43:11.7 | 07:31.9 | |
11 | Milašinovič Zoran | 1962 | AK Pivka | 00:43:47.2 | 08:07.4 | 25 |
12 | Brljak Željko | 1962 | Tekaški forum | 00:44:12.7 | 08:32.9 | |
13 | Požar Bojan | 1963 | ŠD Hitre noge Senožeče | 00:44:32.6 | 08:52.8 | 24 |
14 | Štritof Radko | 1961 | Klub Polet | 00:44:49.3 | 09:09.5 | 23 |
15 | Topalovič Zoran | 1961 | ŠD 3 Šport | 00:45:46.1 | 10:06.3 | 22 |
16 | Adžemovič Muharem | 1962 | Klub Polet | 00:47:29.6 | 11:49.8 | |
17 | Pergar Bojan | 1962 | 00:48:13.4 | 12:33.6 | ||
18 | Kržišnik Branko | 1962 | ŠD Elektro Ljubljana | 00:51:26.7 | 15:46.9 |
Moški G (50 do 54 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Vogrič Miro | 1958 | DLT Filipides | 00:33:31.0 | 00:00.0 | 40 |
2 | Torkar Klavdij | 1960 | ŠD Nanos Podnanos | 00:36:18.9 | 02:47.9 | |
3 | Kavs Miran | 1957 | ŠD Kraški tekači Sežana | 00:36:56.2 | 03:25.2 | 35 |
4 | Valant Frenk | 1958 | Živa voda | 00:37:44.3 | 04:13.3 | 31 |
5 | Kugonič Milan | 1960 | DLT Filipides | 00:38:08.3 | 04:37.3 | 28 |
6 | Plahuta Lučano | 1959 | DLT Filipides | 00:39:00.5 | 05:29.5 | 26 |
7 | Savič Miro | 1960 | Acroni Team | 00:39:49.8 | 06:18.8 | 25 |
8 | Arnolj Miloš | 1958 | ŠD Poljane | 00:40:43.2 | 07:12.2 | 24 |
9 | Stanjko Henrik | 1960 | Tekaški forum | 00:42:07.8 | 08:36.8 | 23 |
10 | Pavšič Danilo | 1956 | DT Rake Idrija | 00:43:29.2 | 09:58.2 | 22 |
11 | Mlekuž Gorazd | 1957 | DLT Filipides | 00:43:52.5 | 10:21.5 | 21 |
12 | Kete Ivo | 1957 | Ajdovščina | 00:44:09.8 | 10:38.8 | 20 |
13 | Tomažič Jožef | 1957 | Živa voda | 00:44:26.8 | 10:55.8 | 19 |
14 | Belec Zvonko | 1960 | ŠD Kraški tekači Sežana | 00:45:34.1 | 12:03.1 | 18 |
15 | Čermelj Viktor | 1957 | DLT Filipides | 00:46:00.6 | 12:29.6 | 17 |
16 | Klobas Emil | 1956 | AK Postojna | 00:47:20.7 | 13:49.7 | |
17 | Mežnaršič Bojan | 1959 | Tekaški forum | 00:49:04.6 | 15:33.6 | |
18 | Šarabon Bojan | 1956 | Log | 00:50:44.0 | 17:13.0 | |
19 | Teran Tomaž | 1960 | Podljubelj Tržič | 00:53:01.5 | 19:30.5 | 16 |
Moški H (55 do 59 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Nardin Jadran | 1955 | DLT Filipides | 00:37:08.5 | 00:00.0 | 40 |
2 | Lešnik Štefan | 1951 | ŠD Zadvor | 00:37:32.4 | 00:23.9 | 35 |
3 | Tavčar Cveto | 1952 | ŠD Tabor Žiri | 00:37:34.6 | 00:26.1 | 31 |
4 | Stevanović Rajko | 1952 | Acroni Team | 00:38:45.9 | 01:37.4 | 28 |
5 | Pergovnik Ivan | 1955 | ŠD GRC Zapolje-Logatec | 00:38:56.8 | 01:48.3 | 26 |
6 | Gornik Jure | 1951 | Sovica | 00:40:30.8 | 03:22.3 | 25 |
7 | Šulin Zvonko | 1953 | Tminski migavci | 00:41:58.3 | 04:49.8 | 24 |
8 | Doljak Edvard | 1952 | Marathon Novo mesto | 00:42:16.3 | 05:07.8 | 23 |
9 | Frim Vili | 1953 | Cerknica | 00:42:42.9 | 05:34.4 | 22 |
10 | Koželj Bojan | 1952 | Tekaški forum | 00:45:00.2 | 07:51.7 | |
11 | Merkužič Danilo | 1955 | ŠKD Modrin | 00:47:37.8 | 10:29.3 | 21 |
12 | Jovanovič Milovan | 1955 | ŠD Hitre noge Senožeče | 00:48:07.7 | 10:59.2 | 20 |
13 | Fidel Stanislav | 1951 | AK Šola | 00:49:11.4 | 12:02.9 | 19 |
14 | Pudgar Danilo | 1952 | TD Burja Vipava | 00:53:48.3 | 16:39.8 | 18 |
15 | Bunjevac Peter | 1952 | DRT Marathon NM | 00:54:56.9 | 17:48.4 | |
16 | Mejak Božidar | 1953 | Ma smo tiči, a? | 00:56:22.5 | 19:14.0 |
Moški I (60 do 64 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Sivec Edvard | 1948 | TK Kobarid | 00:40:57.2 | 00:00.0 | 40 |
2 | Doganoc Milan | 1947 | Pantera Logatec | 00:42:03.7 | 01:06.5 | 35 |
3 | Hainz Primož | 1947 | KS Trnovo Ljubljana | 00:45:13.6 | 04:16.4 | |
4 | Beguš Viktor | 1949 | AK Pivka | 00:45:20.8 | 04:23.6 | 31 |
5 | Otoničar Janez | 1948 | KK Postojna | 00:45:22.3 | 04:25.1 | 28 |
6 | Škrajnar Branko | 1946 | PD RTV Ljubljana | 00:50:21.3 | 09:24.1 | 26 |
7 | Dolinar Roman | 1949 | Nova Gorica | 01:00:52.3 | 19:55.1 | 25 |
Moški J (65 do 69 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Savić Vladimir | 1943 | AK Pivka | 00:42:48.8 | 00:00.0 | 40 |
2 | Štok Peter | 1943 | Sežana | 00:54:18.3 | 11:29.5 | 35 |
3 | Marc Peter | 1945 | DLT Filipides | 00:59:34.6 | 16:45.8 | 31 |
Moški K (70 let in starejši) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Lipušček Lucijan | 1940 | Idrija | 00:45:30.4 | 00:00.0 | 40 |
2 | Lazar Albert | 1937 | DLT Filipides | 00:48:50.3 | 03:19.9 | 35 |
3 | Kratovac Jusuf | 1939 | Ljubljana | 00:50:58.4 | 05:28.0 | |
4 | Jurkovič Josip | 1940 | AK maraton Kastan | 00:51:22.8 | 05:52.4 | |
5 | Ivančič Fabio | 1933 | Obala | 00:58:24.3 | 12:53.9 | 31 |