15. Vipavski tek - mladina |
Vipava, 27.3.2010 |
Podatki o tekmi: | |||||||||||||
Organizator: | TD Burja Vipava | ||||||||||||
Vodja tekmovanja: | Hrovatin Darko | ||||||||||||
Obdelava podatkov: | Timing ŠD Poljane | ||||||||||||
|
Število prijavljenih: 111 |
Razvrstitev po kategorijah |
Deklice A (letnik 2003 in mlajše) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Ahtik Gaja | 2003 | Tekaška šola Živko | 01:17.2 | 00:00.0 | 40 |
2 | Likar Lara | 2003 | Velike Žablje | 01:23.5 | 00:06.3 | 35 |
3 | Žgajnar Eva | 2003 | TD Bovec | 01:29.1 | 00:11.9 | 31 |
4 | Žagar Tia | 2004 | TD Bovec | 01:30.5 | 00:13.3 | 28 |
5 | Furlan Špela | 2004 | ŠD Nanos Podnanos | 01:37.4 | 00:20.2 | 26 |
6 | Fabčič Eva | 2003 | ŠD Nanos Podnanos | 01:38.1 | 00:20.9 | 25 |
7 | Kramar Roš Eva Klara | 2005 | TK Kobarid | 01:42.0 | 00:24.8 | 24 |
8 | Fabčič Ana | 2004 | ŠD Nanos Podnanos | 01:43.2 | 00:26.0 | 23 |
9 | Bajec Lia | 2005 | TD Burja Vipava | 01:57.4 | 00:40.2 | 22 |
10 | Murn Živa | 2004 | Ajdovščina | 01:59.3 | 00:42.1 | 21 |
11 | Vitežnik Petra | 2005 | ŠD Nanos Podnanos | 02:10.4 | 00:53.2 | 20 |
12 | Sardoč Miša | 2007 | Vipava | 02:10.7 | 00:53.5 | 19 |
13 | Kovačič Lin | 2006 | AD Posočje | 02:15.7 | 00:58.5 | 18 |
Deklice B (letnik 2002) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Istenič Zala | 2002 | AD Mass Ljubljana | 02:12.0 | 00:00.0 | 40 |
2 | Cukjati Karin | 2002 | TK Kobarid | 02:13.0 | 00:01.0 | 35 |
3 | Tominc Nika | 2002 | AK Pivka | 02:19.4 | 00:07.4 | 31 |
4 | Gerbec Pia | 2002 | AD Posočje | 02:22.0 | 00:10.0 | 28 |
5 | Tomažič Andreja | 2002 | ŠD Nanos Podnanos | 02:28.0 | 00:16.0 | 26 |
6 | Velikonja Tajda | 2002 | Tekaška šola Živko | 02:35.5 | 00:23.5 | 25 |
7 | Konavec Mija | 2002 | TK Kobarid | 02:42.8 | 00:30.8 | 24 |
8 | Terčon Lea | 2002 | ŠD Partizan Renče | 02:57.3 | 00:45.3 | 23 |
Deklice C (letnik 2001) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Strgaršek Lara | 2001 | AD Kladivar Celje | 02:18.3 | 00:00.0 | 40 |
2 | Manfreda Dea | 2001 | TK Kobarid | 02:22.8 | 00:04.5 | 35 |
3 | Lešnik Avrora | 2001 | AD Posočje | 02:23.5 | 00:05.2 | 31 |
4 | Uršič Fratina Menara | 2001 | TK Kobarid | 02:30.2 | 00:11.9 | 28 |
5 | Nusdorfer Špela | 2001 | ŠD Nanos Podnanos | 02:35.7 | 00:17.4 | 26 |
Deklice D (letnik 2000) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Uršič Urša | 2000 | AD Posočje | 03:28.9 | 00:00.0 | 40 |
2 | Žgajnar Tanja | 2000 | TD Bovec | 03:39.8 | 00:10.9 | 35 |
3 | Leban Parada Emanuel | 2000 | AD Posočje | 03:46.5 | 00:17.6 | 31 |
4 | Kalanj Lara | 2000 | TK Kobarid | 03:57.4 | 00:28.5 | 28 |
5 | Taletovič Nadira | 2000 | AD Posočje | 04:02.7 | 00:33.8 | 26 |
6 | Likar Urša | 2000 | ŠD Nanos Podnanos | 04:05.9 | 00:37.0 | 25 |
7 | Križaj Izabela | 2000 | ŠD Nanos Podnanos | 04:23.8 | 00:54.9 | 24 |
8 | Mislej Nika | 2000 | ŠD Nanos Podnanos | 04:31.8 | 01:02.9 | 23 |
9 | Volarič Hana | 2000 | TK Kobarid | 04:33.2 | 01:04.3 | 22 |
Deklice E (letnik 1999) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Kerkoč Manca | 1999 | TD Burja Vipava | 03:31.9 | 00:00.0 | 40 |
2 | Rutar Katja | 1999 | AD Posočje | 03:38.9 | 00:07.0 | 35 |
3 | Kenda Neja | 1999 | AD Posočje | 03:42.6 | 00:10.7 | 31 |
4 | Gerbec Nuša | 1999 | AD Posočje | 03:48.5 | 00:16.6 | 28 |
Deklice F (letnik 1998) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Mavrič Neja | 1998 | TD Bovec | 05:42.9 | 00:00.0 | 40 |
2 | Jesenko Karin | 1998 | 06:09.0 | 00:26.1 | 35 | |
3 | Gregorčič Tinkara | 1998 | AD Posočje | 06:25.3 | 00:42.4 | 31 |
4 | Jenko Teja | 1998 | Ilirska Bistrica | 06:34.0 | 00:51.1 | 28 |
Deklice G (letnik 1997) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Rutar Vika | 1997 | AD Posočje | 06:16.6 | 00:00.0 | 40 |
2 | Trošt Jana | 1997 | Podraga | 06:21.7 | 00:05.1 | 35 |
3 | Mesesnel Sara | 1997 | Duplje | 06:25.8 | 00:09.2 | 31 |
4 | Božič Meta | 1997 | ŠD Nanos Podnanos | 06:55.1 | 00:38.5 | 28 |
5 | Sluga Maruša | 1997 | Vrhpolje | 07:08.5 | 00:51.9 | 26 |
6 | Pepelko Sara | 1997 | Vipava | 07:12.8 | 00:56.2 | 25 |
7 | Kobal Monika | 1997 | Vrhpolje | 07:17.6 | 01:01.0 | 24 |
8 | Ferjančič Brigita | 1997 | Duplje | 07:18.4 | 01:01.8 | 23 |
9 | Kurinčič Tina | 1997 | AK Kobarid | 07:27.0 | 01:10.4 | 22 |
10 | Šinigoj Laura | 1997 | Vipava | 07:37.9 | 01:21.3 | 21 |
Deklice H (letnik 1996) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Jesenko Sara | 1996 | ŠD Tabor Žiri | 07:11.3 | 00:00.0 | 40 |
2 | Otoničar Anja | 1996 | AK Pivka | 09:12.3 | 02:01.0 | 35 |
3 | Jerkič Maruša | 1996 | OŠ Dobravlje | 09:53.9 | 02:42.6 | 31 |
Deklice I (letnik 1995) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Bajc Monika | 1995 | Vipava | 07:26.7 | 00:00.0 | 40 |
2 | Ručna Anja | 1995 | AK Kobarid | 08:00.7 | 00:34.0 | 35 |
3 | Torkar Anja | 1995 | ŠD Nanos Podnanos | 08:44.9 | 01:18.2 | 31 |
Dečki A (letnik 2003 in mlajši) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Kramar Roš Svit | 2003 | TK Kobarid | 01:15.0 | 00:00.0 | 40 |
2 | Kopatin Miha | 2003 | ŠD Nanos Podnanos | 01:18.5 | 00:03.5 | 35 |
3 | Kopatin Jan | 2004 | ŠD Nanos Podnanos | 01:20.8 | 00:05.8 | 31 |
4 | Žagar Nejc | 2003 | TD Bovec | 01:25.5 | 00:10.5 | 28 |
5 | Petrovič Domen | 2004 | OK Polaris | 01:38.4 | 00:23.4 | 26 |
6 | Žgajnar Tim | 2005 | TD Bovec | 01:40.3 | 00:25.3 | 25 |
7 | Kodre Izak | 2004 | ŠD Nanos Podnanos | 01:41.8 | 00:26.8 | 24 |
8 | Velikonja Aljaž | 2003 | Predmeja | 01:42.8 | 00:27.8 | 23 |
9 | Žgur Mark | 2007 | ŠD Nanos Podnanos | 01:44.0 | 00:29.0 | 22 |
10 | Bolčina Jernej | 2005 | TD Burja Vipava | 01:46.5 | 00:31.5 | 21 |
11 | Maksimovič David | 2005 | Prestranek | 02:09.0 | 00:54.0 | 20 |
12 | Bajec Tai | 2007 | TD Burja Vipava | 02:18.1 | 01:03.1 | 19 |
13 | Žgur Jan | 2005 | ŠD Nanos Podnanos | 02:40.5 | 01:25.5 | 18 |
Dečki B (letnik 2002) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Kovačič Lan | 2002 | AD Posočje | 02:12.5 | 00:00.0 | 40 |
2 | Stanonik Erazem | 2002 | ŠD Tabor Žiri | 02:15.9 | 00:03.4 | 35 |
3 | Podreka Žan | 2002 | AD Posočje | 02:23.6 | 00:11.1 | 31 |
4 | Petrovič Filip | 2002 | OK Polaris | 02:35.8 | 00:23.3 | 28 |
5 | Mavrič Martin | 2002 | TD Bovec | 02:39.7 | 00:27.2 | 26 |
6 | Vitežnik Miha | 2002 | ŠD Nanos Podnanos | 03:02.2 | 00:49.7 | 25 |
Dečki C (letnik 2001) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Rojc Miha | 2001 | ŠD Nanos Podnanos | 02:11.7 | 00:00.0 | 40 |
2 | Kranjc Urban | 2001 | AK Kobarid | 02:15.4 | 00:03.7 | 35 |
3 | Černigoj Tan | 2001 | AD Posočje | 02:18.2 | 00:06.5 | 31 |
4 | Gaberšček Luka | 2001 | TK Kobarid | 02:20.6 | 00:08.9 | 28 |
5 | Jenko Žaž | 2001 | Ilirska Bistrica | 02:21.2 | 00:09.5 | 26 |
6 | Kovačič Ian | 2001 | AD Posočje | 02:21.7 | 00:10.0 | 25 |
7 | Černigoj Gaj | 2001 | AD Posočje | 02:22.1 | 00:10.4 | 24 |
8 | Lešnik Havier | 2001 | AD Posočje | 02:23.1 | 00:11.4 | 23 |
9 | Gomilšček Žak | 2001 | TD Bovec | 02:24.1 | 00:12.4 | 22 |
10 | Lapajne Robi | 2001 | Nova Gorica | 02:30.6 | 00:18.9 | 21 |
11 | Zrimšek Arne | 2001 | OŠ 8 talcev | 02:36.6 | 00:24.9 | 20 |
Dečki D (letnik 2000) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Berginc Matic | 2000 | AK Kobarid | 03:21.6 | 00:00.0 | 40 |
2 | Drol Luka | 2000 | AD Posočje | 03:26.6 | 00:05.0 | 35 |
3 | Furlan Gašper | 2000 | ŠD Nanos Podnanos | 03:32.7 | 00:11.1 | 31 |
4 | Erzetič Jan | 2000 | TD Bovec | 03:34.8 | 00:13.2 | 28 |
5 | Bolčina Gašper | 2000 | TD Burja Vipava | 03:36.9 | 00:15.3 | 26 |
6 | Čufer Patrik | 2000 | TD Burja Vipava | 03:54.2 | 00:32.6 | 25 |
7 | Arcet Denis | 2000 | TD Bovec | 04:08.5 | 00:46.9 | 24 |
8 | Manfreda Tenej | 2000 | TK Kobarid | 04:46.2 | 01:24.6 | 23 |
Dečki E (letnik 1999) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Podreka Kevin | 1999 | AD Posočje | 03:26.6 | 00:00.0 | 40 |
2 | Pirih Vine | 1999 | AD Posočje | 03:41.1 | 00:14.5 | 35 |
3 | Kranjc Matevž | 1999 | AK Kobarid | 03:54.0 | 00:27.4 | 31 |
Dečki F (letnik 1998) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Erzetič Robi | 1998 | TD Bovec | 05:34.0 | 00:00.0 | 40 |
2 | Kerkoč Matic | 1998 | TD Burja Vipava | 06:13.9 | 00:39.9 | 35 |
Dečki G (letnik 1997) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Furlan Aljaž | 1997 | ŠD Nanos Podnanos | 05:38.2 | 00:00.0 | 40 |
2 | Mlakar Leon | 1997 | ŠD Tabor Žiri | 06:02.9 | 00:24.7 | 35 |
3 | Arcet Mitja | 1997 | TD Bovec | 06:03.8 | 00:25.6 | 31 |
4 | Koren Žiga | 1997 | AD Posočje | 06:19.9 | 00:41.7 | 28 |
5 | Nusdorfer Jan | 1997 | ŠD Nanos Podnanos | 06:31.5 | 00:53.3 | 26 |
Dečki H (letnik 1996) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Pašič Emil | 1996 | AK Pivka | 06:37.5 | 00:00.0 | 40 |
2 | Šazimanoski Admir | 1996 | TD Bovec | 06:48.7 | 00:11.2 | 35 |
3 | Mislej Denis | 1996 | ŠD Nanos Podnanos | 07:09.7 | 00:32.2 | 31 |
Dečki I (letnik 1995) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Peklaj Žiga | 1995 | ŠD Hotedršica | 06:36.1 | 00:00.0 | 40 |