17. Vipavski tek - mladina |
Vipava, 31.3.2012 |
Podatki o tekmi: | |||||||||||
Organizator: | TD Burja Vipava | ||||||||||
Vodja tekmovanja: | Darko Hrovatin | ||||||||||
Obdelava podatkov: | Timing ŠD Poljane | ||||||||||
|
Število prijavljenih: 130 |
Razvrstitev po kategorijah |
Deklice A (letnik 2005 in mlajše) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Domevšček Lia | 2005 | TK Kobarid | 01:33.8 | 00:00.0 | 40 |
2 | Konavec Eva | 2005 | TK Kobarid | 01:37.6 | 00:03.8 | 35 |
3 | Medveš Maja | 2005 | TK Kobarid | 01:38.6 | 00:04.8 | 31 |
4 | Starič Ina | 2005 | OŠ Blanca | 01:39.3 | 00:05.5 | 28 |
5 | Jež Vita | 2005 | AD Posočje | 01:45.8 | 00:12.0 | 26 |
6 | Sardoč Miša | 2007 | Vipava | 01:46.7 | 00:12.9 | 25 |
7 | Vitežnik Petra | 2005 | ŠD Nanos Podnanos | 01:55.0 | 00:21.2 | 24 |
8 | Ličen Maruška | 2005 | Solkan | 01:55.9 | 00:22.1 | 23 |
9 | Terlikar Jerneja | 2005 | TK Kobarid | 01:56.8 | 00:23.0 | 22 |
10 | Kavčič Zarja | 2005 | AD Posočje | 01:57.5 | 00:23.7 | 21 |
11 | Nabergoj Ema | 2006 | ŠD Nanos Podnanos | 02:01.2 | 00:27.4 | 20 |
12 | Krkoč Uršula | 2007 | Batuje | 02:02.0 | 00:28.2 | 19 |
13 | Strančar Neža | 2006 | ŠD Nanos Podnanos | 02:03.9 | 00:30.1 | 18 |
14 | Zadravec Lana | 2006 | Ormož | 02:04.6 | 00:30.8 | 17 |
15 | Kogovšek Ema | 2007 | Logatec | 02:06.1 | 00:32.3 | 16 |
16 | Kopatin Sara | 2008 | ŠD Nanos Podnanos | 02:21.1 | 00:47.3 | 15 |
17 | Kogovšek Eva | 2007 | Logatec | 02:37.1 | 01:03.3 | 14 |
18 | Jevšček Nika | 2007 | Pobegi | 02:58.7 | 01:24.9 | 13 |
19 | Furlan Gaja | 2008 | ŠD Nanos Podnanos | 03:15.3 | 01:41.5 | 12 |
Deklice B (letnik 2004) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Gašič Lara | 2004 | AK Postojna | 02:27.0 | 00:00.0 | 40 |
2 | Žagar Tia | 2004 | TD Bovec | 02:31.2 | 00:04.2 | 35 |
3 | Kramar Roš Eva Klara | 2004 | TK Kobarid | 02:34.3 | 00:07.3 | 31 |
4 | Žorž Žana | 2004 | OŠ Vipava | 02:37.3 | 00:10.3 | 28 |
5 | Kanalec Hana | 2004 | TK Kobarid | 02:38.2 | 00:11.2 | 26 |
6 | Sovdat Žana | 2004 | AD Posočje | 02:44.5 | 00:17.5 | 25 |
7 | Fabčič Ana | 2004 | ŠD Nanos Podnanos | 02:48.9 | 00:21.9 | 24 |
8 | Poljak Neja | 2004 | AD Posočje | 02:50.5 | 00:23.5 | 23 |
9 | Rutar Sara | 2004 | AD Posočje | 02:53.2 | 00:26.2 | 22 |
10 | Furlan Špela | 2004 | ŠD Nanos Podnanos | 03:01.0 | 00:34.0 | 21 |
11 | Muha Manca | 2004 | TD Bistrc | 03:05.6 | 00:38.6 | 20 |
12 | Štancar Sara | 2004 | ŠD Nanos Podnanos | 03:06.3 | 00:39.3 | 19 |
13 | Bajt Lucija | 2004 | AD Posočje | 03:06.8 | 00:39.8 | 18 |
Deklice C (letnik 2003) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Ahtik Gaja | 2003 | Tekaška šola Živko | 02:19.5 | 00:00.0 | 40 |
2 | Furlan Sara | 2003 | ŠD Nanos Podnanos | 02:25.4 | 00:05.9 | 35 |
3 | Likar Lara | 2003 | Dobravlje | 02:26.3 | 00:06.8 | 31 |
4 | Žgajnar Eva | 2003 | TD Bovec | 02:43.6 | 00:24.1 | 28 |
5 | Fabčič Eva | 2003 | ŠD Nanos Podnanos | 02:47.8 | 00:28.3 | 26 |
Deklice D (letnik 2002) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Gerbec Pia | 2002 | AD Posočje | 03:15.0 | 00:00.0 | 40 |
2 | Tominc Nika | 2002 | AD Nova Aurora Koper | 03:26.6 | 00:11.6 | 35 |
3 | Melihen Barbi | 2002 | TD Bovec | 03:31.1 | 00:16.1 | 31 |
4 | Kranjc Katarina | 2002 | TK Kobarid | 03:31.7 | 00:16.7 | 28 |
5 | Tomažič Andreja | 2002 | ŠD Nanos Podnanos | 03:34.3 | 00:19.3 | 26 |
6 | Valentinčič Neža | 2002 | AD Posočje | 03:45.5 | 00:30.5 | 25 |
7 | Faletič Pia | 2002 | AD Posočje | 03:52.7 | 00:37.7 | 24 |
8 | Terčon Eva | 2002 | Divči Komen | 03:53.9 | 00:38.9 | 23 |
Deklice E (letnik 2001) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Uršič Fratina Menara | 2001 | TK Kobarid | 03:36.6 | 00:00.0 | 40 |
Deklice F (letnik 2000) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Kurinčič Ana | 2000 | TK Kobarid | 06:26.3 | 00:00.0 | 40 |
2 | Žgajnar Tanja | 2000 | TD Bovec | 06:31.4 | 00:05.1 | 35 |
3 | Uršič Urša | 2000 | AD Posočje | 06:44.6 | 00:18.3 | 31 |
4 | Prah Jerneja | 2000 | OŠ Blanca | 06:46.6 | 00:20.3 | 28 |
5 | Likar Urša | 2000 | ŠD Nanos Podnanos | 07:00.1 | 00:33.8 | 26 |
6 | Brus Vanesa | 2000 | ŠD Hotedršica | 07:22.0 | 00:55.7 | 25 |
Deklice G (letnik 1999) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Kerkoč Manca | 1999 | TD Burja Vipava | 06:20.7 | 00:00.0 | 40 |
2 | Kranjec Hana | 1999 | OŠ Blanca | 06:24.9 | 00:04.2 | 35 |
3 | Rutar Katja | 1999 | AD Posočje | 06:38.6 | 00:17.9 | 31 |
4 | Kosič Urša | 1999 | TD Bistrc | 07:18.5 | 00:57.8 | 28 |
5 | Grahovič Amina | 1999 | TD Bovec | 07:27.7 | 01:07.0 | 26 |
6 | Gerbec Nuša | 1999 | AD Posočje | 07:28.5 | 01:07.8 | 25 |
7 | Štempihar Klara | 1999 | ŠD Hotedršica | 08:15.4 | 01:54.7 | 24 |
Deklice H (letnik 1998) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Gregorčič Tinkara | 1998 | AD Posočje | 06:45.8 | 00:00.0 | 40 |
2 | Kmetec Niki | 1998 | AK Koper | 06:48.1 | 00:02.3 | 35 |
3 | Klavžar Tara | 1998 | AK Olimpija | 07:17.8 | 00:32.0 | 31 |
4 | Vitežnik Urša | 1998 | ŠD Nanos Podnanos | 08:02.1 | 01:16.3 | 28 |
5 | Kogovšek Anja | 1998 | ŠD Hotedršica | 08:13.3 | 01:27.5 | 26 |
6 | Moroz Polona | 1998 | ŠD Hotedršica | 08:14.5 | 01:28.7 | 25 |
Dečki A (letnik 2005 in mlajši) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Žgur Jan | 2005 | ŠD Nanos Podnanos | 01:26.0 | 00:00.0 | 40 |
2 | Žgajnar Tim | 2005 | TD Bovec | 01:31.0 | 00:05.0 | 35 |
3 | Grahovič Denis | 2005 | TD Bovec | 01:31.7 | 00:05.7 | 31 |
4 | Kopatin Rok | 2006 | ŠD Nanos Podnanos | 01:31.9 | 00:05.9 | 28 |
5 | Furlan Matija | 2006 | ŠD Nanos Podnanos | 01:38.1 | 00:12.1 | 26 |
6 | Lozej Jakob | 2005 | ŠD Nanos Podnanos | 01:40.2 | 00:14.2 | 25 |
7 | Šmid Daniel | 2005 | TK Kobarid | 01:43.7 | 00:17.7 | 24 |
8 | Leban Jaka | 2005 | AD Posočje | 01:46.2 | 00:20.2 | 23 |
9 | Laharnar Teo | 2005 | AD Posočje | 01:47.5 | 00:21.5 | 22 |
10 | Bizjak Jan | 2005 | TD Bovec | 01:50.2 | 00:24.2 | 21 |
11 | Gruden Ožbej | 2006 | 01:52.4 | 00:26.4 | 20 | |
12 | Žgur Mark | 2007 | ŠD Nanos Podnanos | 02:03.1 | 00:37.1 | 19 |
13 | Bajec Tai | 2007 | TD Burja Vipava | 02:09.6 | 00:43.6 | 18 |
14 | Žagar Matic | 2007 | Bovec | 02:19.1 | 00:53.1 | 17 |
15 | Muha Matic | 2006 | TD Bistrc | 02:30.6 | 01:04.6 | 16 |
16 | Gauster Luka | 2007 | Bovec | 02:42.6 | 01:16.6 | 15 |
17 | Ferjančič Nik | 2007 | ŠD Nanos Podnanos | 03:01.7 | 01:35.7 | 14 |
18 | Lozej Matic | 2008 | ŠD Nanos Podnanos | 03:16.7 | 01:50.7 | 13 |
19 | Gauster Tim | 2009 | TD Bovec | 04:16.7 | 02:50.7 | 12 |
Dečki B (letnik 2004) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Kopatin Jan Franc | 2004 | ŠD Nanos Podnanos | 02:19.9 | 00:00.0 | 40 |
2 | Korošec Leon | 2004 | TK Kobarid | 02:33.2 | 00:13.3 | 35 |
3 | Petrovič Domen | 2004 | OK Polaris | 02:48.6 | 00:28.7 | 31 |
4 | Starič Maj | 2004 | OŠ Blanca | 02:56.5 | 00:36.6 | 28 |
5 | Sušelj Matevž | 2004 | AK Pivka | 02:59.5 | 00:39.6 | 26 |
Dečki C (letnik 2003) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Kramar Roš Svit | 2003 | TK Kobarid | 02:06.4 | 00:00.0 | 40 |
2 | Skočir Andrej | 2003 | AD Posočje | 02:16.1 | 00:09.7 | 35 |
3 | Krkoč Urban | 2003 | Batuje | 02:20.5 | 00:14.1 | 31 |
4 | Žagar Nejc | 2003 | TD Bovec | 02:24.6 | 00:18.2 | 28 |
5 | Maver Matija | 2003 | AK Pivka | 02:42.8 | 00:36.4 | 26 |
6 | Parunov Ivor | 2003 | AK Pivka | 02:50.4 | 00:44.0 | 25 |
7 | Ličen Gal | 2003 | Solkan | 02:51.1 | 00:44.7 | 24 |
Dečki D (letnik 2002) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Kenda Matic | 2002 | TD Bovec | 02:58.1 | 00:00.0 | 40 |
2 | Berčon Jan | 2002 | Tekaška šola Živko | 03:02.8 | 00:04.7 | 35 |
3 | Abram Laren | 2002 | OŠ Blanca | 03:22.1 | 00:24.0 | 31 |
4 | Požarnik Vavken Maks | 2002 | ŠD Hotedršica | 03:30.5 | 00:32.4 | 28 |
5 | Petrovič Filip | 2002 | OK Polaris | 03:38.4 | 00:40.3 | 26 |
6 | Miklavčič Matej | 2002 | ŠD Kraški tekači Sežana | 03:46.7 | 00:48.6 | 25 |
7 | Mavrič Martin | 2002 | TD Bovec | 03:55.5 | 00:57.4 | 24 |
8 | Melihen Boštjan | 2002 | Bovec | 04:47.7 | 01:49.6 | 23 |
Dečki E (letnik 2001) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Rojc Miha | 2001 | ŠD Nanos Podnanos | 02:59.1 | 00:00.0 | 40 |
2 | Sladič Klemen | 2001 | AK Sevnica | 03:00.8 | 00:01.7 | 35 |
3 | Černigoj Tan | 2001 | AD Posočje | 03:14.3 | 00:15.2 | 31 |
4 | Šuligoj Kristjan | 2001 | PŠ Komen | 03:17.3 | 00:18.2 | 28 |
5 | Bajt Tobija | 2001 | AD Posočje | 03:33.4 | 00:34.3 | 26 |
6 | Černigoj Gaj | 2001 | AD Posočje | 03:39.5 | 00:40.4 | 25 |
7 | Menič Klemen | 2001 | TD Bovec | 03:41.7 | 00:42.6 | 24 |
Dečki F (letnik 2000) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Vukovič Jan | 2000 | AD Kladivar Celje | 05:32.2 | 00:00.0 | 40 |
2 | Semolič Blaž | 2000 | Komen | 05:53.1 | 00:20.9 | 35 |
3 | Berginc Matic | 2000 | TD Bovec | 05:55.5 | 00:23.3 | 31 |
4 | Krošelj Rok | 2000 | OŠ Blanca | 06:02.5 | 00:30.3 | 28 |
5 | Drol Luka | 2000 | AD Posočje | 06:03.1 | 00:30.9 | 26 |
6 | Erzetič Jan | 2000 | TD Bovec | 06:15.5 | 00:43.3 | 25 |
7 | Čufer Patrik | 2000 | TD Burja Vipava | 06:58.9 | 01:26.7 | 24 |
8 | Bikovski Filip | 2000 | TD Bovec | 06:59.6 | 01:27.4 | 23 |
Dečki G (letnik 1999) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Terčon Matic | 1999 | Divči Komen | 06:06.4 | 00:00.0 | 40 |
2 | Podreka Kevin | 1999 | AD Posočje | 06:08.2 | 00:01.8 | 35 |
3 | Moroz Gašper | 1999 | ŠD Hotedršica | 06:09.9 | 00:03.5 | 31 |
4 | Jevšček Jernej | 1999 | AD Nova Aurora Koper | 06:10.5 | 00:04.1 | 28 |
5 | Benedejčič Žan | 1999 | AD Posočje | 06:16.1 | 00:09.7 | 26 |
6 | Gorišek Nejc | 1999 | OŠ Blanca | 06:16.6 | 00:10.2 | 25 |
7 | Kutin Matija | 1999 | TD Bovec | 06:47.4 | 00:41.0 | 24 |
Dečki H (letnik 1998) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Kerkoč Matic | 1998 | TD Burja Vipava | 05:48.0 | 00:00.0 | 40 |
2 | Pivk Kristan | 1998 | ŠD Hotedršica | 05:51.9 | 00:03.9 | 35 |
Dečki I (letnik 1997) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Furlan Aljaž | 1997 | ŠD Nanos Podnanos | 05:37.6 | 00:00.0 | 40 |
2 | Sladič Boštjan | 1997 | AK Sevnica | 05:47.5 | 00:09.9 | 35 |