Teki Primorskih novic 2008 - Točkovanje mladina |
Tekme: |
1. tekma - 13. Vipavski tek, Vipava, 29.3.2008 2. tekma - 14. Kobariški tek, Idrsko, 12.4.2008 3. tekma - 7. Tek sotočja, Tolmin, 19.4.2008 4. tekma - 7. Bovški tek, Bovec, 27.4.2008 5. tekma - Majski tek, Ajdovščina, 10.5.2008 6. tekma - 37. Tek prijateljstva, Hotedršica, 24.5.2008 7. tekma - 24. Petelinjski tek, Petelinje, 31.5.2008 8. tekma - 10. Kneški tek, Mašun, 7.6.2008 9. tekma - 6. Dobravski tek, Dobravlje, 6.7.2008 10. tekma - 13. Kraški tek, Povir, 13.9.2008 11. tekma - 15. Tek po ulicah Cerkna, Cerkno, 27.9.2008 12. tekma - 4. Tek v Gaberjah, Gaberje, 8.11.2008 |
Število tekov Primorskih novic 2008 za mladino: 12 |
Za točkovanje šteje 7 najboljših uvrstitev |
Obdelava podatkov: Timing ŠD Poljane |
Število prijavljenih: 543 |
Razvrstitev po kategorijah |
Deklice A (letnik 2001 in mlajše) | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Točke | U | Priimek in Ime | Kraj / klub | 1.t. | 2.t. | 3.t. | 4.t. | 5.t. | 6.t. | 7.t. | 8.t. | 9.t. | 10.t. | 11.t. | 12.t. |
1 | 280 | 9 | Manfreda Dea | TK Kobarid | 40 | 40 | 40 | 40 | 35 | 40 | 40 | 40 | 28 | |||
2 | 265 | 12 | Cukjati Karin | TK Kobarid | 35 | 40 | 40 | 31 | 31 | 35 | 40 | 40 | 35 | 25 | 28 | 35 |
3 | 235 | 8 | Strgaršek Lara | ŠD Kladivar Celje | 35 | 26 | 31 | 28 | 35 | 35 | 31 | 40 | ||||
4 | 225 | 12 | Nusdorfer Špela | ŠD Nanos Podnanos | 31 | 31 | 31 | 31 | 35 | 26 | 31 | 26 | 31 | 28 | 35 | 31 |
5 | 196 | 8 | Tominc Nika | ŠD Hitre noge Senožeče | 28 | 35 | 23 | 25 | 25 | 31 | 26 | 26 | ||||
6 | 160 | 6 | Ladava Kaja | AD Posočje | 25 | 28 | 28 | 26 | 28 | 25 | ||||||
7 | 137 | 5 | Marin Ana | Tržiške strele | 28 | 35 | 26 | 24 | 24 | |||||||
8 | 129 | 6 | Likar Lara | Velike Žablje | 20 | 22 | 20 | 20 | 26 | 21 | ||||||
9 | 125 | 5 | Likar Karin | Velike Žablje | 25 | 24 | 23 | 25 | 28 | |||||||
10 | 119 | 5 | Lešnik Aurora | AD Posočje Tolmin | 26 | 21 | 23 | 24 | 25 | |||||||
11 | 109 | 6 | Žagar Tia | AK Kobarid | 21 | 24 | 5 | 19 | 21 | 19 | ||||||
12 | 101 | 5 | Ahtik Gaja | ŠD Zlatorog Laško | 13 | 20 | 22 | 23 | 23 | |||||||
13 | 71 | 3 | Leban Lana | AD Posočje | 24 | 25 | 22 | |||||||||
14 | 69 | 3 | Kristan Mia | AD Posočje | 28 | 19 | 22 | |||||||||
15 | 58 | 3 | Radivo Žana | AK Pivka | 15 | 21 | 22 | |||||||||
15 | 58 | 3 | Furlan Špela | ŠD Nanos Podnanos | 19 | 17 | 22 | |||||||||
17 | 57 | 2 | Klasič Petra | OŠ Cerkno | 31 | 26 | ||||||||||
18 | 44 | 2 | Melihen Barbi | TD Bovec | 20 | 24 | ||||||||||
19 | 43 | 2 | Kerkoč Metka | Ajdovščina | 21 | 22 | ||||||||||
20 | 42 | 2 | Lamper Nina | AD Posočje | 25 | 17 | ||||||||||
20 | 42 | 2 | Štritof Manca | Škofja Loka | 23 | 19 | ||||||||||
22 | 36 | 2 | Žgajnar Eva | TD Bovec | 16 | 20 | ||||||||||
23 | 26 | 1 | Majnik Neža | OŠ Simona Jenka | 26 | |||||||||||
24 | 24 | 1 | Sedmak Anika | OŠ Knežak | 24 | |||||||||||
24 | 24 | 1 | Perko Neža | TK Tržiške Strele | 24 | |||||||||||
24 | 24 | 1 | Kopačin Kaja | ŠD Nanos Podnanos | 24 | |||||||||||
27 | 23 | 1 | Zupan Zarja | OŠ Sežana | 23 | |||||||||||
27 | 23 | 1 | Brus Maja | ŠD Hotedršica | 23 | |||||||||||
27 | 23 | 1 | Bolčina Ljubič Urška | OŠ Knežak | 23 | |||||||||||
30 | 22 | 1 | Močnik Maja | OŠ Cerkno | 22 | |||||||||||
30 | 22 | 1 | Lukan Nina | Škofja Loka | 22 | |||||||||||
32 | 21 | 1 | Sedej Hana | OŠ Cerkno | 21 | |||||||||||
32 | 21 | 1 | Sedmak Natali | OŠ Knežak | 21 | |||||||||||
34 | 20 | 1 | Podobnik Izabela | OŠ Cerkno | 20 | |||||||||||
34 | 20 | 1 | Majnik Urška | Kranj | 20 | |||||||||||
36 | 19 | 1 | Zafran Tereza | Pivka | 19 | |||||||||||
36 | 19 | 1 | Pivk Zala | ŠD Hotedršica | 19 | |||||||||||
38 | 18 | 1 | Nagode Anja | ŠD Hotedršica | 18 | |||||||||||
38 | 18 | 1 | Dujc Nika | Kal | 18 | |||||||||||
38 | 18 | 1 | Gerbec Pia | AD Posočje | 18 | |||||||||||
38 | 18 | 1 | Šuligoj Ema | Kobarid | 18 | |||||||||||
42 | 17 | 1 | Bajec Lia | Col | 17 | |||||||||||
43 | 16 | 1 | Pašič Ema | AK Pivka | 16 | |||||||||||
44 | 14 | 1 | Melihen Korina | TD Bovec | 14 | |||||||||||
45 | 12 | 1 | Žnidaršič Anja | TD Bovec | 12 | |||||||||||
46 | 11 | 1 | Čmak Lana | TD Bovec | 11 | |||||||||||
47 | 10 | 1 | Žohar Sara | TD Bovec | 10 | |||||||||||
48 | 9 | 1 | Leban Ingrid | AD Posočje | 9 | |||||||||||
49 | 8 | 1 | Kelley Josie | TD Bovec | 8 | |||||||||||
50 | 7 | 1 | Žnidaršič Kaja | 7 | ||||||||||||
51 | 6 | 1 | Sladič Eva | TD Bovec | 6 | |||||||||||
52 | 4 | 1 | Kelley Jordana | TD Bovec | 4 |
Deklice B (letnik 2000) | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Točke | U | Priimek in Ime | Kraj / klub | 1.t. | 2.t. | 3.t. | 4.t. | 5.t. | 6.t. | 7.t. | 8.t. | 9.t. | 10.t. | 11.t. | 12.t. |
1 | 280 | 12 | Uršič Urša | TK Kobarid | 40 | 40 | 40 | 35 | 40 | 40 | 35 | 35 | 40 | 35 | 35 | 40 |
2 | 248 | 9 | Taletovič Nadira | AD Posočje Tolmin | 31 | 31 | 31 | 31 | 25 | 40 | 40 | 40 | 35 | |||
3 | 247 | 10 | Valenčič Nežka | AK Pivka | 35 | 35 | 40 | 31 | 35 | 40 | 31 | 31 | 25 | 31 | ||
4 | 213 | 12 | Cukjati Hana | TK Kobarid | 28 | 35 | 24 | 26 | 35 | 31 | 28 | 28 | 28 | 25 | 28 | 26 |
5 | 196 | 9 | Leban Parada Emanuela | AD Posočje Tolmin | 24 | 26 | 24 | 21 | 31 | 31 | 28 | 31 | 25 | |||
6 | 188 | 8 | Žgajnar Tanja | TD Bovec | 26 | 26 | 25 | 28 | 26 | 28 | 26 | 28 | ||||
7 | 179 | 11 | Lahajnar Klara | OŠ Idrija | 25 | 28 | 22 | 23 | 20 | 26 | 26 | 24 | 26 | 24 | 24 | |
8 | 170 | 9 | Likar Urša | ŠD Nanos Podnanos | 23 | 21 | 22 | 24 | 25 | 26 | 25 | 24 | 23 | |||
9 | 139 | 6 | Kalanj Lara | AK Kobarid | 22 | 25 | 23 | 22 | 24 | 23 | ||||||
10 | 109 | 5 | Mislej Nika | ŠD Nanos Podnanos | 21 | 18 | 23 | 24 | 23 | |||||||
11 | 106 | 4 | Kurinčič Ana | AK Kobarid | 28 | 28 | 25 | 25 | ||||||||
12 | 95 | 5 | Klanjšček Eva | AD Posočje Tolmin | 18 | 18 | 17 | 20 | 22 | |||||||
13 | 63 | 3 | Volarič Hana | AK Kobarid | 24 | 20 | 19 | |||||||||
14 | 58 | 2 | Stibilj Marina | OŠ Danila Loarja | 23 | 35 | ||||||||||
15 | 45 | 2 | Radič Nataša | AK Pivka | 21 | 24 | ||||||||||
16 | 26 | 1 | Zorjan Špelca | OŠ Cerkno | 26 | |||||||||||
17 | 25 | 1 | Rozman Klara | TK Šmarnogorska naveza | 25 | |||||||||||
18 | 23 | 1 | Brus Vanesa | ŠD Hotedršica | 23 | |||||||||||
19 | 22 | 1 | Anzelm Tea | OŠ Idrija | 22 | |||||||||||
19 | 22 | 1 | Pirih Tajda | OŠ Cerkno | 22 | |||||||||||
21 | 21 | 1 | Vidič Izabel | OŠ Idrija | 21 | |||||||||||
21 | 21 | 1 | Poljanšek Nika | OŠ Cerkno | 21 | |||||||||||
23 | 20 | 1 | Zorko Neža | Radovljica | 20 | |||||||||||
23 | 20 | 1 | Lavtar Katja | Poljane | 20 | |||||||||||
25 | 19 | 1 | Krkoč Renata | Buje | 19 | |||||||||||
25 | 19 | 1 | Krečič Terezija | TD Burja Vipava | 19 |
Deklice C (letnik 1999) | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Točke | U | Priimek in Ime | Kraj / klub | 1.t. | 2.t. | 3.t. | 4.t. | 5.t. | 6.t. | 7.t. | 8.t. | 9.t. | 10.t. | 11.t. | 12.t. |
1 | 280 | 10 | Ahtik Zala | AD Kladivar Celje | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | ||
2 | 255 | 12 | Kerkoč Manca | TD Burja Vipava | 35 | 25 | 35 | 35 | 35 | 35 | 35 | 35 | 40 | 40 | 35 | 35 |
3 | 221 | 8 | Rutar Katja | AD Posočje Tolmin | 31 | 31 | 26 | 31 | 31 | 35 | 31 | 31 | ||||
4 | 209 | 10 | Gerbec Nuša | AD Posočje Tolmin | 28 | 35 | 31 | 28 | 26 | 28 | 25 | 31 | 26 | 28 | ||
5 | 202 | 12 | Šturm Nika | TK Kobarid | 25 | 26 | 25 | 26 | 31 | 26 | 28 | 26 | 35 | 28 | 28 | 26 |
6 | 177 | 7 | Pirjevec Nika | AK Pivka | 25 | 23 | 25 | 23 | 31 | 26 | 24 | |||||
7 | 169 | 6 | Sovdat Julija | AD Posočje | 26 | 28 | 28 | 28 | 31 | 28 | ||||||
8 | 122 | 5 | Koren Eva | AK Kobarid | 24 | 24 | 25 | 24 | 25 | |||||||
9 | 92 | 4 | Matajurc Ana | TD Bovec | 23 | 23 | 24 | 22 | ||||||||
10 | 46 | 2 | Štritof Ana | Škofja Loka | 22 | 24 | ||||||||||
11 | 44 | 3 | Pintar Mateja | ŠD Tabor Žiri | 21 | 0 | 23 | |||||||||
12 | 31 | 1 | Perše Teja | AD Posočje | 31 | |||||||||||
13 | 26 | 1 | Balić Sanela | AK Pivka | 26 | |||||||||||
14 | 25 | 1 | Dodic Lara | 25 | ||||||||||||
14 | 25 | 1 | Jeklin Diana | AD Posočje | 25 | |||||||||||
16 | 24 | 1 | Kelley Joy | OŠ Bovec | 24 | |||||||||||
16 | 24 | 1 | Slepčevič Vanesa | Pivka | 24 | |||||||||||
16 | 24 | 1 | Kos Kristi | Gaberje | 24 | |||||||||||
19 | 22 | 1 | Antončič Diana | OŠ Knežak | 22 |
Deklice D (letnik 1998) | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Točke | U | Priimek in Ime | Kraj / klub | 1.t. | 2.t. | 3.t. | 4.t. | 5.t. | 6.t. | 7.t. | 8.t. | 9.t. | 10.t. | 11.t. | 12.t. |
1 | 280 | 8 | Mavrič Neja | TD Bovec | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | ||||
2 | 260 | 10 | Žlogar Tina | AD Mass Ljubljana | 28 | 35 | 35 | 35 | 40 | 35 | 35 | 40 | 40 | 35 | ||
3 | 225 | 9 | Klemenčič Nina | TK Tržiške strele | 31 | 31 | 31 | 31 | 35 | 35 | 31 | 31 | 31 | |||
4 | 218 | 10 | Rutar Klara | AD Posočje Tolmin | 24 | 28 | 26 | 28 | 31 | 28 | 28 | 40 | 35 | 28 | ||
5 | 203 | 7 | Gregorčič Tinkara | AD Posočje | 25 | 28 | 26 | 28 | 26 | 35 | 35 | |||||
6 | 165 | 6 | Kavs Živa | TD Bovec | 26 | 26 | 25 | 31 | 31 | 26 | ||||||
7 | 146 | 6 | Vitežnik Urša | ŠD Nanos Podnanos | 24 | 25 | 23 | 25 | 23 | 26 | ||||||
8 | 51 | 2 | Blagotinšek Blažka | Laško | 25 | 26 | ||||||||||
9 | 35 | 1 | Plaznik Maja | TK Šmarnogorska naveza | 35 | |||||||||||
10 | 31 | 1 | Marcola Ana | AK Kobarid | 31 | |||||||||||
11 | 28 | 1 | Zupan Amadeja | OŠ Sežana | 28 | |||||||||||
12 | 26 | 1 | Mlakar Sara | OŠ Cerkno | 26 | |||||||||||
13 | 25 | 1 | Klasič Vita | AK Postojna | 25 | |||||||||||
14 | 24 | 1 | Šoštarič Kaja | Babno Polje ŠD Planjava | 24 | |||||||||||
14 | 24 | 1 | Macun Nina | Bovec | 24 | |||||||||||
14 | 24 | 1 | Berlogar Petra | AK Pivka | 24 |
Deklice E (letnik 1997) | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Točke | U | Priimek in Ime | Kraj / klub | 1.t. | 2.t. | 3.t. | 4.t. | 5.t. | 6.t. | 7.t. | 8.t. | 9.t. | 10.t. | 11.t. | 12.t. |
1 | 275 | 7 | Rutar Vika | AD Posočje Tolmin | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 35 | |||||
2 | 265 | 9 | Strgaršek Kaja | AD Kladivar Celje | 35 | 35 | 35 | 35 | 40 | 35 | 40 | 40 | 40 | |||
3 | 222 | 9 | Ivančič Zala | AK Kobarid | 35 | 31 | 31 | 28 | 26 | 28 | 31 | 35 | 31 | |||
4 | 176 | 6 | Kravanja Špela | TD Bovec | 31 | 28 | 26 | 25 | 35 | 31 | ||||||
5 | 165 | 5 | Kurinčič Tina | AK Kobarid | 40 | 28 | 31 | 31 | 35 | |||||||
6 | 105 | 4 | Jan Nina | AD Posočje | 26 | 28 | 26 | 25 | ||||||||
7 | 103 | 4 | Božič Meta | ŠD Nanos Podnanos | 25 | 24 | 26 | 28 | ||||||||
8 | 101 | 4 | Matajurc Kristina | TD Bovec | 28 | 24 | 25 | 24 | ||||||||
9 | 49 | 2 | Komac Nina | TD Bovec | 26 | 23 | ||||||||||
10 | 35 | 1 | Gantar Arija | 35 | ||||||||||||
11 | 31 | 1 | Janjanin Ivana | AK Prijedor | 31 | |||||||||||
11 | 31 | 1 | Kregar Klara | KGT Papež | 31 | |||||||||||
13 | 28 | 1 | Stevič Daiana | AK Pivka | 28 | |||||||||||
13 | 28 | 1 | Dežela Katja | OŠ Cerkno | 28 | |||||||||||
15 | 26 | 1 | Dekleva Živa | AK Pivka | 26 | |||||||||||
16 | 25 | 1 | Rupnik Danijela | ŠD Hotedršica | 25 | |||||||||||
17 | 24 | 1 | Lukan Mojca | ŠD Hotedršica | 24 | |||||||||||
18 | 23 | 1 | Erjavec Špela | ŠD Hotedršica | 23 | |||||||||||
19 | 22 | 1 | Jovič Tijana | ŠD Hotedršica | 22 | |||||||||||
20 | 21 | 1 | Sušelj Urška | AK Pivka | 21 |
Deklice F (letnik 1996) | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Točke | U | Priimek in Ime | Kraj / klub | 1.t. | 2.t. | 3.t. | 4.t. | 5.t. | 6.t. | 7.t. | 8.t. | 9.t. | 10.t. | 11.t. | 12.t. |
1 | 280 | 9 | Klemenčič Anita | TK Tržiške strele | 40 | 35 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 35 | 40 | |||
2 | 270 | 11 | Šturm Blažka | TK Kobarid | 31 | 40 | 31 | 35 | 35 | 35 | 40 | 40 | 40 | 40 | 31 | |
3 | 226 | 10 | Vatovec Kristina | AK Pivka | 28 | 26 | 26 | 31 | 31 | 35 | 31 | 35 | 35 | 28 | ||
4 | 193 | 9 | Otoničar Anja | AK Pivka | 25 | 23 | 24 | 25 | 31 | 24 | 31 | 31 | 26 | |||
5 | 187 | 7 | Jerkič Maruša | OŠ Dobravlje | 22 | 26 | 25 | 35 | 26 | 28 | 25 | |||||
6 | 185 | 7 | Kenda Špela | TD Bovec | 28 | 25 | 25 | 25 | 28 | 26 | 28 | |||||
7 | 178 | 6 | Sovdat Veronika | AD Posočje | 35 | 31 | 28 | 28 | 28 | 28 | ||||||
8 | 172 | 10 | Valenčič Tamara | AK Pivka | 23 | 23 | 20 | 23 | 22 | 26 | 23 | 31 | 18 | 23 | ||
9 | 157 | 7 | Klanjšček Nina | AD Posočje Tolmin | 24 | 26 | 19 | 21 | 23 | 21 | 23 | |||||
9 | 157 | 9 | Rutar Monika | AD Posočje Tolmin | 22 | 22 | 18 | 22 | 25 | 22 | 20 | 20 | 24 | |||
11 | 70 | 2 | Jesenovec Tina | AS Vrhnika | 35 | 35 | ||||||||||
12 | 46 | 2 | Cvek Manca | OŠ Cerkno | 24 | 22 | ||||||||||
13 | 31 | 1 | Lajič Slavica | AK Prijedor | 31 | |||||||||||
14 | 28 | 1 | Jankovič Ana | AK Prijedor | 28 | |||||||||||
15 | 26 | 1 | Močnik Erika | OŠ Cerkno | 26 | |||||||||||
15 | 26 | 1 | Likar Ana | TSK Valkarton | 26 | |||||||||||
15 | 26 | 1 | Černe Martina | AD Mass Ljubljana | 26 | |||||||||||
18 | 25 | 1 | Rejc Simona | OŠ Idrija | 25 | |||||||||||
18 | 25 | 1 | Borovnišek Urška | OŠ Cerkno | 25 | |||||||||||
20 | 24 | 1 | Žnidaršič Anita | Rakek | 24 | |||||||||||
20 | 24 | 1 | Kumek Gabriela | AK Domžale | 24 | |||||||||||
20 | 24 | 1 | Rant Neja | OŠ Idrija | 24 | |||||||||||
20 | 24 | 1 | Doles Maša | TSK Valkarton | 24 | |||||||||||
20 | 24 | 1 | Rotar Barbara | AK Pivka | 24 | |||||||||||
25 | 23 | 1 | Placer Karin | OŠ Sežana | 23 | |||||||||||
26 | 22 | 1 | Jeram Nuša | OŠ Cerkno | 22 | |||||||||||
27 | 21 | 1 | Perko Manca | TK Tržiške Strele | 21 | |||||||||||
27 | 21 | 1 | Bagari Tjaša | OŠ Sežana | 21 | |||||||||||
29 | 19 | 1 | Bagari Kristjana | OŠ Sežana | 19 | |||||||||||
29 | 19 | 1 | Kristan Nastja | OŠ Cerkno | 19 | |||||||||||
31 | 17 | 1 | Mohorčič Nina | OŠ Sežana | 17 | |||||||||||
32 | 16 | 1 | Rebec Naja | OŠ Sežana | 16 | |||||||||||
33 | 15 | 1 | Žiberna Lucija | OŠ Sežana | 15 | |||||||||||
34 | 14 | 1 | Rolih Eva | OŠ Sežana | 14 | |||||||||||
35 | 13 | 1 | Mijatovič Mateja | OŠ Sežana | 13 | |||||||||||
36 | 12 | 1 | Volk Ingrid | OŠ Sežana | 12 |
Deklice G (letnik 1995) | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Točke | U | Priimek in Ime | Kraj / klub | 1.t. | 2.t. | 3.t. | 4.t. | 5.t. | 6.t. | 7.t. | 8.t. | 9.t. | 10.t. | 11.t. | 12.t. |
1 | 280 | 7 | Stres Adrijana | TD Bovec | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | |||||
2 | 265 | 10 | Volarič Veronika | TK Kobarid | 35 | 35 | 40 | 35 | 35 | 40 | 35 | 40 | 40 | 35 | ||
3 | 229 | 9 | Ručna Anja | AK Kobarid | 25 | 28 | 28 | 28 | 35 | 40 | 35 | 35 | 28 | |||
4 | 213 | 8 | Kovač Dalija | TD Bovec | 28 | 26 | 35 | 31 | 25 | 31 | 31 | 31 | ||||
5 | 208 | 12 | Berginc Samantha | AK Kobarid | 22 | 24 | 28 | 26 | 31 | 31 | 28 | 26 | 31 | 28 | 31 | 26 |
6 | 193 | 8 | Melink Veronika | AD Posočje Tolmin | 23 | 25 | 23 | 26 | 35 | 31 | 28 | 25 | ||||
7 | 179 | 9 | Torkar Anja | ŠD Nanos Podnanos | 24 | 23 | 24 | 24 | 26 | 26 | 25 | 28 | 26 | |||
8 | 120 | 4 | Lesar Živa | TD Burja Vipava | 26 | 31 | 35 | 28 | ||||||||
9 | 97 | 4 | Frank Petra | AK Pivka | 22 | 25 | 24 | 26 | ||||||||
10 | 66 | 3 | Karajkovič Sabina | AK Pivka | 22 | 21 | 23 | |||||||||
11 | 45 | 2 | Grum Anthea | TK Tržiške strele | 22 | 23 | ||||||||||
12 | 31 | 1 | Bajda Taja | AK Žalec | 31 | |||||||||||
12 | 31 | 1 | Vrečar Ana | Kronos Ljubljana | 31 | |||||||||||
14 | 28 | 1 | Bogataj Lara | TSK Valkarton | 28 | |||||||||||
15 | 25 | 1 | Peternelj Erika | OŠ Cerkno | 25 | |||||||||||
15 | 25 | 1 | Strnad Žaklin | OŠ Sežana | 25 | |||||||||||
15 | 25 | 1 | Bolčina Metka | Idrija | 25 | |||||||||||
15 | 25 | 1 | Mlekuž Ajda | TD Bovec | 25 | |||||||||||
19 | 24 | 1 | Vidmar Teja | OŠ Pivka | 24 | |||||||||||
19 | 24 | 1 | Bubnič Špela | AK Pivka | 24 | |||||||||||
19 | 24 | 1 | Čataković Dijana | Idrija | 24 | |||||||||||
22 | 23 | 1 | Brand Nataša | TSK Valkarton | 23 | |||||||||||
22 | 23 | 1 | Đukič Jovana | OŠ Sežana | 23 | |||||||||||
24 | 22 | 1 | Škabar Metka | OŠ Sežana | 22 | |||||||||||
24 | 22 | 1 | Anzelm Pia | 22 | ||||||||||||
26 | 21 | 1 | Dezors Marjetka | OŠ Sežana | 21 | |||||||||||
27 | 20 | 1 | Marc Nina | OŠ Sežana | 20 | |||||||||||
27 | 20 | 1 | Zelenc Maja | Idrija | 20 | |||||||||||
29 | 19 | 1 | Bilavčič Mateja | OŠ Sežana | 19 | |||||||||||
30 | 18 | 1 | Šušmelj Jelka | OŠ Sežana | 18 | |||||||||||
31 | 17 | 1 | Culot Mojca | OŠ Sežana | 17 | |||||||||||
32 | 16 | 1 | Fatkič Anita | OŠ Sežana | 16 | |||||||||||
33 | 15 | 1 | Opara Eva | OŠ Sežana | 15 | |||||||||||
34 | 14 | 1 | Hodžič Hanna | OŠ Sežana | 14 | |||||||||||
35 | 13 | 1 | Stepančič Monika | OŠ Sežana | 13 | |||||||||||
36 | 12 | 1 | Valečič Kresna | OŠ Sežana | 12 |
Deklice H (letnik 1994) | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Točke | U | Priimek in Ime | Kraj / klub | 1.t. | 2.t. | 3.t. | 4.t. | 5.t. | 6.t. | 7.t. | 8.t. | 9.t. | 10.t. | 11.t. | 12.t. |
1 | 256 | 7 | Stanonik Katja | ŠD Tabor Žiri | 40 | 35 | 35 | 40 | 35 | 40 | 31 | |||||
2 | 240 | 8 | Leoni Sabina | OŠ Idrija | 28 | 28 | 40 | 35 | 31 | 31 | 35 | 40 | ||||
2 | 240 | 6 | Mlekuž Kamarič Hani | TD Bovec | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | ||||||
4 | 224 | 9 | Vitežnik Cecilija | ŠD Nanos Podnanos | 28 | 26 | 35 | 31 | 26 | 28 | 31 | 31 | 40 | |||
5 | 97 | 3 | Lazar Lea | TD Bovec | 35 | 31 | 31 | |||||||||
6 | 94 | 3 | Krečič Veronika | OŠ Draga Bajca Vipava | 31 | 35 | 28 | |||||||||
7 | 61 | 2 | Rojc Lara | OŠ Draga Bajca Vipava | 35 | 26 | ||||||||||
8 | 35 | 1 | Lazar Neža | ŠD Tabor Žiri | 35 | |||||||||||
8 | 35 | 1 | Dienstman Manca | OŠ Idrija | 35 | |||||||||||
8 | 35 | 1 | Železnik Lea | AS Vrhnika | 35 | |||||||||||
11 | 31 | 1 | Prelesnik Tanja | AK Domžale | 31 | |||||||||||
11 | 31 | 1 | Tušar Anja | OŠ Idrija | 31 | |||||||||||
13 | 28 | 1 | Rotar Alenka | AK Pivka | 28 | |||||||||||
13 | 28 | 1 | Čufer Janet | TD Burja Vipava | 28 | |||||||||||
15 | 25 | 1 | Čelhar Ana | AK Pivka | 25 | |||||||||||
16 | 24 | 1 | Bilc Nina | AK Pivka | 24 | |||||||||||
17 | 23 | 1 | Kruh Eva | AK Pivka | 23 | |||||||||||
18 | 22 | 1 | Požar Sabina | AK Pivka | 22 |
Deklice I (letnik 1993) | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Točke | U | Priimek in Ime | Kraj / klub | 1.t. | 2.t. | 3.t. | 4.t. | 5.t. | 6.t. | 7.t. | 8.t. | 9.t. | 10.t. | 11.t. | 12.t. |
1 | 271 | 7 | Žagar Andreja | TD Bovec | 40 | 40 | 40 | 31 | 40 | 40 | 40 | |||||
2 | 225 | 6 | Komac Tanja | TD Bovec | 35 | 40 | 40 | 35 | 35 | 40 | ||||||
3 | 106 | 3 | Herman Lucija | AD Posočje | 31 | 35 | 40 | |||||||||
4 | 40 | 1 | Močnik Vanja | KK Odeja Škofja Loka | 40 | |||||||||||
5 | 35 | 1 | Romanič Milica | AK Prijedor | 35 | |||||||||||
5 | 35 | 1 | Kregar Tjaša | KGT Papež | 35 | |||||||||||
7 | 31 | 1 | Kovač Tadeja | TK Triwey | 31 | |||||||||||
8 | 28 | 1 | Štupar Milijana | AK Prijedor | 28 |
Dečki A (letnik 2001 in mlajši) | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Točke | U | Priimek in Ime | Kraj / klub | 1.t. | 2.t. | 3.t. | 4.t. | 5.t. | 6.t. | 7.t. | 8.t. | 9.t. | 10.t. | 11.t. | 12.t. |
1 | 280 | 8 | Gaberšček Luka | TK Kobarid | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 31 | ||||
2 | 252 | 8 | Černigoj Tan | AD Posočje Tolmin | 31 | 35 | 31 | 31 | 35 | 40 | 40 | 40 | ||||
3 | 241 | 10 | Rojc Miha | ŠD Nanos Podnanos | 35 | 35 | 35 | 26 | 31 | 23 | 31 | 35 | 35 | 35 | ||
4 | 215 | 12 | Lahajnar Matej | OŠ Idrija | 28 | 28 | 28 | 28 | 28 | 35 | 28 | 23 | 40 | 28 | 28 | 28 |
4 | 215 | 8 | Černigoj Gaj | AD Posočje Tolmin | 26 | 31 | 35 | 35 | 26 | 31 | 25 | 31 | ||||
6 | 212 | 8 | Kranjc Urban | AK Kobarid | 40 | 31 | 25 | 26 | 28 | 35 | 26 | 26 | ||||
7 | 189 | 9 | Murovec Gašper | OŠ Čepovan | 31 | 26 | 23 | 24 | 24 | 28 | 22 | 25 | 31 | |||
8 | 158 | 7 | Stanonik Erazem | ŠD Tabor Žiri | 23 | 23 | 22 | 25 | 19 | 21 | 25 | |||||
9 | 152 | 8 | Kenda Matic | TD Bovec | 21 | 22 | 21 | 21 | 15 | 24 | 19 | 24 | ||||
10 | 133 | 6 | Lešnik Havier | AD Posočje Tolmin | 19 | 18 | 23 | 23 | 24 | 26 | ||||||
11 | 104 | 6 | Žagar Nejc | AK Kobarid | 19 | 18 | 11 | 21 | 19 | 16 | ||||||
12 | 91 | 4 | Župančič Klemen | TD Bovec | 22 | 24 | 22 | 23 | ||||||||
13 | 82 | 4 | Zrimšek Arne | OŠ 8 talcev | 24 | 15 | 23 | 20 | ||||||||
14 | 80 | 4 | Gomilšček Žak | TD Bovec | 14 | 24 | 21 | 21 | ||||||||
15 | 78 | 5 | Bolčina Jernej | TD Burja Vipava | 16 | 7 | 19 | 13 | 23 | |||||||
16 | 77 | 3 | Pintar Aljaž | ŠD Tabor Žiri | 26 | 25 | 26 | |||||||||
17 | 69 | 5 | Vitežnik Miha | ŠD Nanos Podnanos | 18 | 9 | 19 | 9 | 14 | |||||||
18 | 50 | 2 | Nabergoj Sebastjan | ŠD Nanos Podnanos | 25 | 25 | ||||||||||
19 | 44 | 2 | Florjančič Vanč | OŠ Cerkno | 24 | 20 | ||||||||||
20 | 40 | 2 | Čeplak Žan | OŠ Cerkno | 18 | 22 | ||||||||||
21 | 26 | 1 | Požarnik Vavken | ŠD Hotedršica | 26 | |||||||||||
22 | 25 | 1 | Rudolf Tadej | OŠ Cerkno | 25 | |||||||||||
22 | 25 | 1 | Tomšič Nejc | OŠ Antona Znideršiča | 25 | |||||||||||
22 | 25 | 1 | Balič Anel | AK Pivka | 25 | |||||||||||
25 | 24 | 1 | Cvijanovič Alen | AD Posočje | 24 | |||||||||||
25 | 24 | 2 | Gomilšček Gal | TD Bovec | 10 | 14 | ||||||||||
25 | 24 | 1 | Kruh Anže | OŠ Pivka | 24 | |||||||||||
28 | 23 | 1 | Dobrovoljc Peter | OŠ Borovnica | 23 | |||||||||||
29 | 22 | 1 | Gombač Matija | OŠ Sežana | 22 | |||||||||||
29 | 22 | 1 | Antončič Matic | OŠ Knežak | 22 | |||||||||||
29 | 22 | 1 | Trpin Tim | ŠD Hotedršica | 22 | |||||||||||
29 | 22 | 1 | Berko Oto | Ajdovščina | 22 | |||||||||||
33 | 21 | 1 | Dovgan Miha | OŠ Dragotin Kette | 21 | |||||||||||
33 | 21 | 1 | Dolenc Luka | 21 | ||||||||||||
35 | 20 | 1 | Leban Evgen | AD Posočje | 20 | |||||||||||
35 | 20 | 1 | Kravanja Andrej | TD Bovec | 20 | |||||||||||
35 | 20 | 1 | Kamberij Benjamin | Vrtec Jesenice | 20 | |||||||||||
35 | 20 | 1 | Kocjan Tilen | OŠ Sežana | 20 | |||||||||||
35 | 20 | 2 | Žgajnar Tim | TD Bovec | 8 | 12 | ||||||||||
35 | 20 | 1 | Ličen Gal | Nova Gorica | 20 | |||||||||||
35 | 20 | 1 | Krkoč Urban | Buje | 20 | |||||||||||
35 | 20 | 1 | Leskovec Primož | ŠD Hotedršica | 20 | |||||||||||
43 | 19 | 1 | Cernatič Taj | 19 | ||||||||||||
43 | 19 | 1 | Slabe Žan | OŠ Cerkno | 19 | |||||||||||
45 | 18 | 1 | Krkoč Janoš | Selo | 18 | |||||||||||
45 | 18 | 1 | Jenko Milharčič Gal | 18 | ||||||||||||
45 | 18 | 1 | Rupnik Benjamin | 18 | ||||||||||||
45 | 18 | 1 | Cvek Dejan | OŠ Cerkno | 18 | |||||||||||
49 | 17 | 1 | Lukan Jan | Škofja Loka | 17 | |||||||||||
49 | 17 | 1 | Venko Timon | OŠ Cerkno | 17 | |||||||||||
49 | 17 | 1 | Stempihar Oskar | ŠD Hotedršica | 17 | |||||||||||
49 | 17 | 1 | Podreka Žan | Tolmin | 17 | |||||||||||
49 | 17 | 1 | Kristan Matija | AK Pivka | 17 | |||||||||||
49 | 17 | 1 | Hlad Miha | Povir | 17 | |||||||||||
55 | 16 | 1 | Taletovič Ga | Volče | 16 | |||||||||||
55 | 16 | 1 | Koder Tomaž | OŠ Cerkno | 16 | |||||||||||
55 | 16 | 1 | Zrnec Tilen | ŠD Hotedršica | 16 | |||||||||||
55 | 16 | 1 | Parunov Ivor | Prestranek | 16 | |||||||||||
59 | 15 | 1 | Špik Alen | OŠ Cerkno | 15 | |||||||||||
59 | 15 | 1 | Treven Blaž | ŠD Hotedršica | 15 | |||||||||||
59 | 15 | 1 | Dobnikar Jan | OŠ Preseka | 15 | |||||||||||
62 | 14 | 1 | Baša Tine | Knežak | 14 | |||||||||||
62 | 14 | 1 | Novak Val | 14 | ||||||||||||
64 | 13 | 1 | Herlič Jonan | AK Pivka | 13 | |||||||||||
64 | 13 | 1 | Ozebek Rok | OŠ Cerkno | 13 | |||||||||||
64 | 13 | 1 | Mavrič Martin | TD Bovec | 13 | |||||||||||
64 | 13 | 1 | Hrovatin Vid | 13 | ||||||||||||
68 | 12 | 1 | Sladič Jaka | TD Bovec | 12 | |||||||||||
68 | 12 | 1 | Brlogar Jure | AK Pivka | 12 | |||||||||||
70 | 11 | 1 | Perhavec Erik | OŠ Sežana | 11 | |||||||||||
70 | 11 | 1 | Gregorec Nik | Pivka | 11 | |||||||||||
72 | 10 | 1 | Ivačič Vanja | AK Pivka | 10 | |||||||||||
72 | 10 | 1 | Jarkovič Jan | Grosuplje | 10 | |||||||||||
74 | 8 | 1 | Del Piero Jakob Marcel | 8 | ||||||||||||
75 | 7 | 1 | Dovgan Matic | Ilirska Bistrica | 7 | |||||||||||
76 | 6 | 1 | Zorč Tim | TD Bovec | 6 | |||||||||||
77 | 5 | 1 | Korošec Klas | 5 |
Dečki B (letnik 2000) | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Točke | U | Priimek in Ime | Kraj / klub | 1.t. | 2.t. | 3.t. | 4.t. | 5.t. | 6.t. | 7.t. | 8.t. | 9.t. | 10.t. | 11.t. | 12.t. |
1 | 275 | 7 | Rabuzin Gregor | ŠD Zlatorog Laško | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 35 | |||||
2 | 265 | 12 | Berginc Matic | AK Kobarid | 35 | 35 | 35 | 35 | 40 | 35 | 35 | 28 | 40 | 40 | 35 | 40 |
3 | 217 | 12 | Bolčina Gašper | TD Burja Vipava | 26 | 31 | 31 | 31 | 26 | 25 | 31 | 31 | 31 | 28 | 24 | 31 |
4 | 213 | 8 | Drol Luka | AD Posočje | 31 | 28 | 28 | 26 | 35 | 28 | 28 | 35 | ||||
5 | 211 | 10 | Furlan Gašper | ŠD Nanos Podnanos | 28 | 26 | 28 | 28 | 26 | 26 | 26 | 35 | 31 | 35 | ||
6 | 174 | 7 | Čufer Patrik | TD Burja Vipava | 23 | 26 | 25 | 25 | 23 | 24 | 28 | |||||
7 | 165 | 8 | Arcet Denis | TD Bovec | 22 | 23 | 24 | 22 | 25 | 25 | 24 | 21 | ||||
8 | 142 | 4 | Dobrovoljc Žan | OŠ Borovnica | 31 | 40 | 31 | 40 | ||||||||
9 | 114 | 5 | Manfreda Tenej | TK Kobarid | 19 | 21 | 20 | 26 | 28 | |||||||
10 | 98 | 4 | Čop Gašper | AD Posočje | 25 | 23 | 25 | 25 | ||||||||
11 | 97 | 4 | Dobrovoljc Matic | OŠ Borovnica | 22 | 24 | 26 | 25 | ||||||||
12 | 94 | 4 | Leban Aljaž | AD Posočje | 25 | 24 | 21 | 24 | ||||||||
13 | 70 | 3 | Erzetič Jan | TD Bovec | 25 | 22 | 23 | |||||||||
14 | 47 | 2 | Trpin Žan | ŠD Hotedršica | 21 | 26 | ||||||||||
15 | 31 | 1 | Taljat Žiga | AD Posočje | 31 | |||||||||||
16 | 28 | 1 | Klinc Tilen | OŠ Cerkno | 28 | |||||||||||
17 | 26 | 1 | Venko Tine | OŠ Cerkno | 26 | |||||||||||
18 | 23 | 1 | Močnik Miha | 23 | ||||||||||||
18 | 23 | 1 | Kuret Gašper | OŠ Sežana | 23 | |||||||||||
18 | 23 | 1 | Pašič Denis | AK Pivka | 23 | |||||||||||
21 | 22 | 1 | Švigelj Jan | OŠ Cerkno | 22 | |||||||||||
21 | 22 | 1 | Perhavec Manuel | OŠ Sežana | 22 | |||||||||||
21 | 22 | 1 | Kernel Tilen | OŠ Pivka | 22 | |||||||||||
21 | 22 | 1 | Mrak Jakob | AD Posočje | 22 | |||||||||||
25 | 21 | 1 | Kapelj Nik | OŠ Pivka | 21 | |||||||||||
25 | 21 | 1 | Faletič Tit | AD Posočje | 21 | |||||||||||
27 | 20 | 1 | Platiše Tomaž | OŠ Cerkno | 20 | |||||||||||
27 | 20 | 1 | Gona Leo | Selo | 20 | |||||||||||
27 | 20 | 1 | Kramarič Rok | AS Vrhnika | 20 | |||||||||||
27 | 20 | 1 | Žagar Jan | TD Bovec | 20 | |||||||||||
31 | 19 | 1 | Pršelj Kristjan | OŠ Cerkno | 19 | |||||||||||
31 | 19 | 1 | Nagode Matjaž | ŠD Hotedršica | 19 | |||||||||||
33 | 18 | 1 | Rupnik Aleksander | 18 | ||||||||||||
34 | 17 | 1 | Čuk Jan | ŠD Hotedršica | 17 | |||||||||||
1 | Benedik David | ŠD Tabor Žiri | 0 |
Dečki C (letnik 1999) | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Točke | U | Priimek in Ime | Kraj / klub | 1.t. | 2.t. | 3.t. | 4.t. | 5.t. | 6.t. | 7.t. | 8.t. | 9.t. | 10.t. | 11.t. | 12.t. |
1 | 270 | 10 | Podreka Kevin | AD Posočje Tolmin | 26 | 40 | 35 | 35 | 40 | 40 | 35 | 40 | 31 | 40 | ||
2 | 260 | 7 | Igličar Žiga | TSK Valkarton Logatec | 40 | 35 | 40 | 40 | 35 | 35 | 35 | |||||
3 | 230 | 10 | Kranjc Matevž | AK Kobarid | 28 | 31 | 31 | 31 | 28 | 31 | 35 | 21 | 40 | 31 | ||
4 | 196 | 8 | Pirih Vine | AD Posočje Tolmin | 25 | 35 | 26 | 25 | 31 | 26 | 25 | 28 | ||||
5 | 111 | 3 | Kutin Tim | AD Posočje | 40 | 40 | 31 | |||||||||
6 | 78 | 3 | Kutin Nik | AD Posočje | 24 | 28 | 26 | |||||||||
7 | 76 | 3 | Božič Sergej | ŠD Nanos Podnanos | 22 | 28 | 26 | |||||||||
8 | 75 | 3 | Nabergoj Anže | ŠD Nanos Podnanos | 23 | 24 | 28 | |||||||||
9 | 71 | 2 | Rozman Timotej | TK Šmarnogorska naveza | 31 | 40 | ||||||||||
10 | 68 | 2 | Hren Tine | TK Šmarnogorska naveza | 40 | 28 | ||||||||||
11 | 56 | 2 | Cvek Kristjan | OŠ Cerkno | 28 | 28 | ||||||||||
12 | 51 | 2 | Obid Žak | OŠ Cerkno | 25 | 26 | ||||||||||
13 | 46 | 2 | Florjančič Maj | OŠ Cerkno | 22 | 24 | ||||||||||
14 | 45 | 2 | Stožinič Alexander | OŠ Cerkno | 23 | 22 | ||||||||||
15 | 40 | 2 | Klinkon Mike | AD Posočje | 21 | 19 | ||||||||||
16 | 35 | 1 | Rupnik Marko | TSK Valkarton | 35 | |||||||||||
16 | 35 | 1 | Žgavc Žan | Ajdovščina | 35 | |||||||||||
18 | 31 | 1 | Jakovina Martin | AK Pivka | 31 | |||||||||||
18 | 31 | 1 | Benko Edi | OŠ Ajdovščina | 31 | |||||||||||
18 | 31 | 1 | Suša Jaka | ŠD Hitre noge Senožeče | 31 | |||||||||||
21 | 28 | 1 | Dodič Anže | 28 | ||||||||||||
22 | 26 | 1 | Stojilov Kire | Križe | 26 | |||||||||||
22 | 26 | 1 | Moroz Gašper | ŠD Hotedršica | 26 | |||||||||||
24 | 25 | 1 | Moroz Matevž | ŠD Hotedršica | 25 | |||||||||||
25 | 24 | 1 | Davidovič Domen | AK Brigite Bukovec | 24 | |||||||||||
25 | 24 | 1 | Bratuš Matej | ŠD Hotedršica | 24 | |||||||||||
27 | 23 | 1 | Perše Dani | AD Posočje | 23 | |||||||||||
27 | 23 | 1 | Strle Beno | ŠD Hotedršica | 23 | |||||||||||
27 | 23 | 1 | Hadalin Iztok | OŠ Cerkno | 23 | |||||||||||
30 | 22 | 1 | Kutin Matija | 22 | ||||||||||||
31 | 21 | 1 | Leban Patrik | OŠ Tolmin | 21 | |||||||||||
32 | 20 | 1 | Kutin Anže | 20 | ||||||||||||
33 | 18 | 1 | Lamper Nejc | AD Posočje | 18 |
Dečki D (letnik 1998) | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Točke | U | Priimek in Ime | Kraj / klub | 1.t. | 2.t. | 3.t. | 4.t. | 5.t. | 6.t. | 7.t. | 8.t. | 9.t. | 10.t. | 11.t. | 12.t. |
1 | 280 | 7 | Kovač Enej | TD Bovec | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | |||||
2 | 255 | 8 | Erzetič Robi | TD Bovec | 35 | 35 | 35 | 35 | 40 | 35 | 35 | 40 | ||||
3 | 252 | 12 | Kerkoč Matic | TD Burja Vipava | 28 | 26 | 31 | 31 | 31 | 35 | 28 | 31 | 35 | 40 | 40 | 40 |
4 | 222 | 10 | Leban Tine | AD Posočje | 31 | 31 | 35 | 28 | 28 | 31 | 28 | 28 | 31 | 35 | ||
5 | 196 | 9 | Murovec Aljaž | OŠ Čepovan | 26 | 28 | 28 | 26 | 26 | 31 | 26 | 26 | 31 | |||
6 | 78 | 3 | Eržen Tine | ŠD Hotedršica | 25 | 28 | 25 | |||||||||
7 | 56 | 2 | Peternelj Žan | OŠ Cerkno | 25 | 31 | ||||||||||
8 | 35 | 1 | Kopačin Jan | ŠD Nanos Podnanos | 35 | |||||||||||
9 | 28 | 1 | Jeram Tadej | OŠ Cerkno | 28 | |||||||||||
10 | 26 | 1 | Pivk Kristan | ŠD Hotedršica | 26 | |||||||||||
10 | 26 | 1 | Leban Žan | AD Posočje | 26 | |||||||||||
10 | 26 | 1 | Lapanja Jaka | OŠ Cerkno | 26 | |||||||||||
13 | 25 | 1 | Jazbec Alen | AK Kobarid | 25 | |||||||||||
13 | 25 | 1 | Žnidaršič Tine | Rakek | 25 | |||||||||||
13 | 25 | 1 | Lapanje Miha | Logatec | 25 | |||||||||||
16 | 24 | 1 | Dekleva Kristjan | AK Pivka | 24 | |||||||||||
16 | 24 | 1 | Princip Žan | TSK Valkarton | 24 | |||||||||||
18 | 23 | 1 | Kapelj Jan | OŠ Pivka | 23 | |||||||||||
18 | 23 | 1 | Pivk Lovrenc | TSK Valkarton | 23 | |||||||||||
20 | 22 | 1 | Kapelj Žiga | OŠ Pivka | 22 | |||||||||||
20 | 22 | 1 | Lukan David | ŠD Hotedršica | 22 | |||||||||||
22 | 21 | 1 | Kralj Rok | TSK Valkarton | 21 |
Dečki E (letnik 1997) | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Točke | U | Priimek in Ime | Kraj / klub | 1.t. | 2.t. | 3.t. | 4.t. | 5.t. | 6.t. | 7.t. | 8.t. | 9.t. | 10.t. | 11.t. | 12.t. |
1 | 270 | 9 | Šorli Gregor | AD Posočje Tolmin | 35 | 40 | 40 | 35 | 40 | 40 | 35 | 31 | 40 | |||
2 | 260 | 11 | Furlan Aljaž | ŠD Nanos Podnanos | 31 | 35 | 28 | 35 | 40 | 40 | 35 | 40 | 31 | 35 | 35 | |
3 | 203 | 10 | Volarič Martin | TK Kobarid | 25 | 31 | 28 | 17 | 31 | 28 | 28 | 26 | 25 | 31 | ||
4 | 197 | 9 | Nusdorfer Jan | ŠD Nanos Podnanos | 24 | 19 | 24 | 31 | 31 | 35 | 24 | 24 | 28 | |||
5 | 176 | 7 | Arcet Mitja | TD Bovec | 21 | 26 | 25 | 25 | 25 | 26 | 28 | |||||
6 | 150 | 6 | Vitežnik Jure | ŠD Nanos podnanos | 15 | 22 | 28 | 35 | 25 | 25 | ||||||
7 | 149 | 5 | Rakušček Cene | ŠD Tabor Žiri | 26 | 35 | 31 | 26 | 31 | |||||||
8 | 146 | 6 | Stanonik Simon | ŠD Tabor Žiri | 20 | 28 | 25 | 24 | 23 | 26 | ||||||
9 | 109 | 5 | Božič Patrik | ŠD Nanos Podnanos | 16 | 25 | 22 | 23 | 23 | |||||||
10 | 80 | 2 | Kaučič Davor | AD Kladivar Celje | 40 | 40 | ||||||||||
10 | 80 | 2 | Tušar Benjamin | OŠ Cerkno | 40 | 40 | ||||||||||
12 | 74 | 3 | Nabergoj Ambrož | ŠD Nanos Podnanos | 22 | 24 | 28 | |||||||||
13 | 64 | 3 | Šuligoj Matija | AD Posočje | 23 | 18 | 23 | |||||||||
14 | 39 | 2 | Savič Simon | AK Postojna | 13 | 26 | ||||||||||
15 | 37 | 2 | Komac Filip | TD Bovec | 14 | 23 | ||||||||||
16 | 35 | 1 | Slabe Tim | TSK Valkarton | 35 | |||||||||||
17 | 31 | 1 | Terbovac Stefan | AK Prijedor | 31 | |||||||||||
18 | 28 | 1 | Blažek Tadej | AD Mass Ljubljana | 28 | |||||||||||
18 | 28 | 1 | Arhar Žiga | OŠ Cerkno | 28 | |||||||||||
20 | 26 | 1 | Nagode Blaž | ŠD Hotedršica | 26 | |||||||||||
20 | 26 | 1 | Koren Žiga | AD Posočje | 26 | |||||||||||
20 | 26 | 1 | Mavri Žiga | OŠ Cerkno | 26 | |||||||||||
20 | 26 | 1 | Koren Klemen | OŠ Kobarid | 26 | |||||||||||
24 | 25 | 1 | Sluga Matevž | AS Vrhnika | 25 | |||||||||||
25 | 24 | 1 | Kranjc Grega | ŠD Hotedršica | 24 | |||||||||||
25 | 24 | 1 | Žnidaršič Nace | SK Kovinoplastika Lož | 24 | |||||||||||
25 | 24 | 1 | Čič Matic | AD Mass Ljubljana | 24 | |||||||||||
25 | 24 | 1 | Bajt Boštjan | AK Kobarid | 24 | |||||||||||
29 | 23 | 1 | Eržen Luka | ŠD Hotedršica | 23 | |||||||||||
29 | 23 | 1 | Raspor Tilen | TD Burja Vipava | 23 | |||||||||||
31 | 22 | 1 | Dolenc Jan | ŠD Hotedršica | 22 | |||||||||||
32 | 21 | 1 | Nagode Simon | ŠD Hotedršica | 21 | |||||||||||
32 | 21 | 1 | Golubovič Nikola | AK Prijedor | 21 | |||||||||||
34 | 20 | 1 | Nagode Luka | ŠD Hotedršica | 20 | |||||||||||
34 | 20 | 1 | Kravanja Gašper | AD Posočje | 20 | |||||||||||
36 | 19 | 1 | Poljanšek Nejc | ŠD Tabor Žiri | 19 | |||||||||||
37 | 18 | 1 | Mlakar Leon | ŠD Tabor Žiri | 18 | |||||||||||
38 | 17 | 1 | Poljanšek Lenart | ŠD Tabor Žiri | 17 |
Dečki F (letnik 1996) | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Točke | U | Priimek in Ime | Kraj / klub | 1.t. | 2.t. | 3.t. | 4.t. | 5.t. | 6.t. | 7.t. | 8.t. | 9.t. | 10.t. | 11.t. | 12.t. |
1 | 270 | 11 | Pašič Emil | AK Pivka | 35 | 28 | 31 | 35 | 35 | 35 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | |
2 | 268 | 7 | Štrukelj Tevž | TD Bovec | 40 | 40 | 40 | 28 | 40 | 40 | 40 | |||||
3 | 229 | 9 | Šoštarič Andraž | ŠD Babno polje | 31 | 31 | 26 | 31 | 31 | 28 | 35 | 35 | 35 | |||
4 | 171 | 6 | Lazar Nejc | ŠD Tabor Žiri | 28 | 35 | 26 | 25 | 26 | 31 | ||||||
5 | 165 | 5 | Šazimanoski Admir | TD Bovec | 31 | 35 | 40 | 28 | 31 | |||||||
6 | 162 | 6 | Mislej Denis | ŠD Nanos podnanos | 25 | 23 | 25 | 26 | 28 | 35 | ||||||
7 | 101 | 4 | Marin Anže | TK Tržiške strele | 28 | 25 | 22 | 26 | ||||||||
8 | 99 | 4 | Kopač Benjamin | ŠD Tabor Žiri | 26 | 26 | 24 | 23 | ||||||||
9 | 90 | 4 | Musič Dino | ŠD Hotedršica | 22 | 25 | 22 | 21 | ||||||||
10 | 49 | 2 | Petrič Miha | ŠD Hotedršica | 23 | 26 | ||||||||||
11 | 42 | 2 | Gorup Tilen | ŠD Hotedršica | 20 | 22 | ||||||||||
12 | 35 | 1 | Perše Matic | AD Posočje | 35 | |||||||||||
13 | 31 | 1 | Kukanja Žiga | OŠ Sežana | 31 | |||||||||||
13 | 31 | 1 | Tušar Matej | OŠ Cerkno | 31 | |||||||||||
15 | 28 | 1 | Frelih Urban | 28 | ||||||||||||
15 | 28 | 1 | Demšar Matej | OŠ Cerkno | 28 | |||||||||||
15 | 28 | 1 | Morvai Jan | OŠ Sežana | 28 | |||||||||||
18 | 26 | 1 | Durmiš Fatan | OŠ Sežana | 26 | |||||||||||
18 | 26 | 1 | Peljhan Tomi | OŠ Idrija | 26 | |||||||||||
20 | 25 | 1 | Uršič Luka | OŠ Sežana | 25 | |||||||||||
20 | 25 | 1 | Gradolnik Rok | ŠD Rovte | 25 | |||||||||||
20 | 25 | 1 | Oblak Janez | OŠ Cerkno | 25 | |||||||||||
23 | 24 | 1 | Sanchez-kandušar Dan | TSK Valkarton | 24 | |||||||||||
23 | 24 | 1 | Slabe Rok | OŠ Cerkno | 24 | |||||||||||
23 | 24 | 1 | Viteznik Boštjan | ŠD Nanos Podnanos | 24 | |||||||||||
23 | 24 | 1 | Grdadolnik Bor | ŠD Tabor Žiri | 24 | |||||||||||
23 | 24 | 1 | Jazbec Jakob | OŠ Sežana | 24 | |||||||||||
28 | 23 | 1 | Hadžan Adnan | OŠ Sežana | 23 | |||||||||||
28 | 23 | 1 | Kralj Tim | TSK Valkarton | 23 | |||||||||||
30 | 22 | 1 | Seražin Patrik | OŠ Sežana | 22 | |||||||||||
31 | 21 | 1 | Moderc Kevin | OŠ Sežana | 21 | |||||||||||
32 | 20 | 1 | Gomezel Žan | OŠ Sežana | 20 | |||||||||||
33 | 19 | 1 | Krečič Grega | OŠ Sežana | 19 | |||||||||||
34 | 18 | 1 | Bojančič Žak | OŠ Sežana | 18 | |||||||||||
35 | 17 | 1 | Barišič Matej | OŠ Sežana | 17 | |||||||||||
36 | 16 | 1 | Terčon ?? | OŠ Sežana | 16 | |||||||||||
37 | 15 | 1 | Gunarkič Davor | OŠ Sežana | 15 | |||||||||||
38 | 14 | 1 | Kukanja Vid | OŠ Sežana | 14 | |||||||||||
39 | 13 | 1 | Kocijan Rok | OŠ Sežana | 13 | |||||||||||
40 | 12 | 1 | Mavec Žan | OŠ Sežana | 12 | |||||||||||
41 | 11 | 1 | Čebulec Matej | OŠ Sežana | 11 | |||||||||||
42 | 10 | 1 | Čeh Tilen | OŠ Sežana | 10 | |||||||||||
43 | 9 | 1 | Lah Martin | OŠ Sežana | 9 |
Dečki G (letnik 1995) | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Točke | U | Priimek in Ime | Kraj / klub | 1.t. | 2.t. | 3.t. | 4.t. | 5.t. | 6.t. | 7.t. | 8.t. | 9.t. | 10.t. | 11.t. | 12.t. |
1 | 270 | 10 | Peklaj Žiga | ŠD Hotedršica | 35 | 35 | 35 | 35 | 40 | 40 | 40 | 35 | 40 | 40 | ||
2 | 265 | 8 | Klanjšček Miha | AD Posočje Tolmin | 40 | 40 | 40 | 31 | 40 | 35 | 35 | 35 | ||||
3 | 198 | 7 | Pirjevec Rok | AK Pivka | 23 | 35 | 26 | 35 | 24 | 24 | 31 | |||||
4 | 147 | 5 | Sovdat Gašper | AD Posočje | 31 | 28 | 31 | 26 | 31 | |||||||
5 | 91 | 3 | Majnik Tilen | OŠ Idrija | 28 | 28 | 35 | |||||||||
6 | 80 | 2 | Šimenc Miha | TSK Valkarton | 40 | 40 | ||||||||||
7 | 52 | 2 | Pivk Jan | ŠD Hotedršica | 24 | 28 | ||||||||||
8 | 40 | 1 | Baltič Mark | OŠ Sežana | 40 | |||||||||||
9 | 35 | 1 | Šraml Martin | ŠD Nanos Podnanos | 35 | |||||||||||
10 | 31 | 1 | Pirih Rok | OŠ Cerkno | 31 | |||||||||||
10 | 31 | 1 | Kumek Denis | AK Domžale | 31 | |||||||||||
10 | 31 | 1 | Slabe Matic | TSK Valkarton | 31 | |||||||||||
10 | 31 | 1 | Simonič Domen | AD Kladivar Celje | 31 | |||||||||||
14 | 28 | 1 | Medved Tadej | AK Kobarid | 28 | |||||||||||
14 | 28 | 1 | Škibin Amadej | OŠ Sežana | 28 | |||||||||||
14 | 28 | 1 | Pagon Jaka | OŠ Cerkno | 28 | |||||||||||
17 | 26 | 1 | Skok Nik | OŠ Idrija | 26 | |||||||||||
17 | 26 | 1 | Zadnik Jaka | OŠ Sežana | 26 | |||||||||||
19 | 25 | 1 | Podobnik Klemen | OŠ Cerkno | 25 | |||||||||||
19 | 25 | 1 | Krašna Matjaž | TSK Valkarton | 25 | |||||||||||
19 | 25 | 1 | Podgoršek Luka | OŠ Sežana | 25 | |||||||||||
22 | 23 | 1 | Zajec Patrik | OŠ Sežana | 23 | |||||||||||
22 | 23 | 1 | Obid Žan | OŠ Cerkno | 23 | |||||||||||
24 | 22 | 1 | Klavzar Alen | OŠ Cerkno | 22 | |||||||||||
24 | 22 | 1 | Juren Rok | Orlek | 22 | |||||||||||
24 | 22 | 1 | Carl Klemen | OŠ Idrija | 22 | |||||||||||
27 | 21 | 1 | Černilogar Mitja | OŠ Cerkno | 21 | |||||||||||
27 | 21 | 1 | Sedmak Jan | OŠ Sežana | 21 | |||||||||||
29 | 20 | 1 | Mavri Matic | OŠ Cerkno | 20 | |||||||||||
29 | 20 | 1 | Čigon Rok | OŠ Sežana | 20 | |||||||||||
31 | 19 | 1 | Ferfila Miha | OŠ Sežana | 19 |
Dečki H (letnik 1994) | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Točke | U | Priimek in Ime | Kraj / klub | 1.t. | 2.t. | 3.t. | 4.t. | 5.t. | 6.t. | 7.t. | 8.t. | 9.t. | 10.t. | 11.t. | 12.t. |
1 | 280 | 12 | Likar Anej | ŠD Nanos Podnanos | 40 | 35 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 35 |
2 | 251 | 8 | Bokan Tomaž | AD Posočje Tolmin | 40 | 35 | 40 | 28 | 35 | 35 | 35 | 31 | ||||
3 | 225 | 7 | Mithans Miha | AD Nova Gorica | 35 | 31 | 31 | 31 | 31 | 31 | 35 | |||||
4 | 202 | 9 | Bratina Rok | AD Posočje | 26 | 28 | 26 | 28 | 26 | 26 | 28 | 31 | 35 | |||
5 | 191 | 8 | Leban Blaž | AD Posočje Tolmin | 28 | 25 | 26 | 25 | 25 | 28 | 31 | 28 | ||||
6 | 182 | 9 | Rupnik Dejan | ŠD Hotedršica | 25 | 24 | 25 | 24 | 25 | 31 | 25 | 25 | 26 | |||
7 | 160 | 5 | Grdadolnik Erik | ŠD Tabor Žiri | 31 | 31 | 35 | 28 | 35 | |||||||
8 | 40 | 1 | Vidmar Sebastjan | ŠD Nanos Podnanos | 40 | |||||||||||
9 | 28 | 1 | Miklavčič Matic | OŠ Idrija | 28 | |||||||||||
9 | 28 | 1 | Kramarič Luka | AS Vrhnika | 28 | |||||||||||
11 | 26 | 1 | Felič Denis | AK Pivka | 26 | |||||||||||
11 | 26 | 1 | Berginc Kevin | AK Kobarid | 26 | |||||||||||
11 | 26 | 1 | Mahnič Seid | OŠ Sežana | 26 | |||||||||||
11 | 26 | 1 | Česnik Dejan | OŠ Idrija | 26 | |||||||||||
15 | 24 | 1 | Munih Benjamin | OŠ Idrija | 24 | |||||||||||
15 | 24 | 1 | Kovačič Primož | AK Pivka | 24 | |||||||||||
15 | 24 | 1 | Husu Matej | OŠ Sežana | 24 | |||||||||||
18 | 23 | 1 | Benčina Klemen | OŠ Idrija | 23 | |||||||||||
18 | 23 | 1 | Čeligoj Denis | OŠ Pivka | 23 | |||||||||||
20 | 22 | 1 | Novak Jan | OŠ Idrija | 22 | |||||||||||
20 | 22 | 1 | Čeligoj Kristijan | AK Pivka | 22 | |||||||||||
22 | 21 | 1 | Erznožnik Luka | OŠ Idrija | 21 | |||||||||||
23 | 20 | 1 | Kavčič Dominik | OŠ Idrija | 20 | |||||||||||
24 | 19 | 1 | Humar Matic | OŠ Idrija | 19 | |||||||||||
25 | 18 | 1 | Velikonja Patrik | OŠ Idrija | 18 | |||||||||||
26 | 17 | 1 | Stjepič Blaž | OŠ Idrija | 17 |
Dečki I (letnik 1993) | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Točke | U | Priimek in Ime | Kraj / klub | 1.t. | 2.t. | 3.t. | 4.t. | 5.t. | 6.t. | 7.t. | 8.t. | 9.t. | 10.t. | 11.t. | 12.t. |
1 | 280 | 8 | Čehovin Urban | TD Burja Vipava | 40 | 40 | 40 | 35 | 40 | 40 | 40 | 40 | ||||
2 | 255 | 11 | Šemrov Jernej | ŠD Hotedršica | 31 | 35 | 35 | 28 | 40 | 35 | 31 | 31 | 35 | 40 | 35 | |
3 | 251 | 8 | Bolčina Matija | TD Burja Vipava | 35 | 31 | 40 | 35 | 35 | 35 | 40 | 31 | ||||
4 | 218 | 11 | Pašič Armin | AK Pivka | 28 | 31 | 26 | 35 | 31 | 28 | 28 | 31 | 31 | 31 | 28 | |
5 | 202 | 10 | Podobnik Uroš | AD Posočje Tolmin | 26 | 28 | 25 | 31 | 28 | 26 | 26 | 28 | 35 | 26 | ||
6 | 40 | 1 | Živko Robert | AD Kladivar Celje | 40 | |||||||||||
7 | 24 | 1 | Kelley Josiah | TD Bovec | 24 |